Tehnoloģijas

Karstuma dēļ Samsung viedtālruņu akumulatori sāk uzpūsties

Jūlijs bija viens no karstākajiem mēnešiem lielākajā daļā Eiropas. Apvienoto Karalisti karstuma vilnis ir skāris īpaši smagi, jo vidējā temperatūra ir augstākā pēdējo gadu laikā. Daudzi eiropieši nav pieraduši pie šādiem laikapstākļiem un to dēļ ir ļoti cietuši. Kā izrādījās, par karstuma upuriem kļuvuši arī viedtālruņi.

Pazīstamais tehnoloģiju emuāru autors Aruns Maini, YouTube kanālā pazīstams arī kā Mrwhosetheboss, pamanīja, ka Samsung ierīces nespēj tikt galā ar karstumu: trīs viņa viedtālruņiem ir “uzpūtušies” akumulatori.

Meinijs sociālajos medijos rakstīja, ka baterijas piepampušas nesenā karstuma viļņa laikā Apvienotajā Karalistē. Turklāt tika ietekmēti tikai Samsung viedtālruņi – citu ražotāju modeļi ir neskarti.

Bet šeit ir vērts atzīmēt, ka viedtālruņi nepārprotami ir vairāk nekā 3 gadus veci, un vecajās ierīcēs pietūkušas baterijas diemžēl ir izplatīta problēma. Tāpat maz ticams, ka katrā no šiem trim tālruņiem baterijas nākušas no viena piegādātāja. Turklāt miljoniem cilvēku visā pasaulē izmanto Samsung tālruņus reģionos, kur temperatūra pastāvīgi ir augstāka nekā Apvienotajā Karalistē šomēnes. Šos gadījumus tomēr nevar uzskatīt par likumsakarību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top