Visas ziņas

Kārtējā tīrīšana Binance. Kādas kriptovalūtas šoreiz cietušas?

Kārtējā tīrīšana Binance

Lielākā kriptobirža Binance paziņojusi, ka no tirdzniecības platformas izslēgs piecus altkoinus un tokenus – CLOAK, MOD, SALT, SUB un WINGS. Tāda lēmuma iemesli izklāstīti kompānijas blogā. Binance pārstāvji vispirms jau izvērtē komandas uzticību projektam, izstrādes kvalitāti un aktivitātes līmeni, krāpnieciskas uzvedības pierādījumus, kā arī citus iemeslu. Un tas nepārsteidz, jo  vairākiem projektiem no saraksta ir apšaubāma vēsture. Par diviem – šodien.

Tokens SALT

Par tokenu SALT  gandrīz nebija dzirdēts tikmēr, kamēr 2018. gada februārī tas nenonāca zem SEC radara. Komisijai bija interesanti uzzināt par insaideru security-tokenu izplatīšanu un to, kur palikuši ICO laikā piesaistītie 50 miljoni dolāru.

Kā raksta Ambcrypto – SALT cena kritusies no 18 līdz 1 dolāram, pēc tam kompānija bija spiesta apturēt iespēju izmaksāt kredītus, izmantojot tokenus. Turklāt monētas mazumtirdzniecības cena vienmēr bijusi pārspīlēta un stipri apsteidza tirgus vērtību. Pēc paziņojuma par delistingu no Binance tokena cena nokritās vēl vairāk – no 21 līdz 17 centiem – tomēr pēc tam nedaudz tika koriģēta un tagad ir 0.186 dolāri.

Tokens Substratum

Arī Substratum sevi parādījis ne pārāk pozitīvi uzreiz pēc ICO beigšanās. Kā tad ziņoja pazīstamais kripto entuziasts Braiens Lī – projektam bija būtiskas neatbilstības datos par ICO laikā savāktajiem līdzekļiem. Kā viņam izdevies noskaidrot – no ICO kopējā pūla bez pēdām pazuduši 2,5 BTC, 702 BCH, 1142 ETH un 35 LTC.

Šī informācija piesaistīja vēl vairāk uzmanības pēc tam, kad Lī pastāstīja par māju un precēm 400 tūkstošu dolāru vērtībā, ko iegādājies Substratum ģenerāldirektors. Burtiski dažās stundās pēc paziņojuma par delistingu tokena SUB cena noslīdēja no 0,044 līdz 0.021145 dolāriem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top