Visas ziņas

Kas ir 0x Portal?

The 0x protokols ir izstrādāts, lai revolucionizētu kriptovalūtas tirdzniecību un tokenizāciju

The 0x protokols ir izstrādāts, lai revolucionizētu kriptovalūtas tirdzniecību un tokenizāciju. Tikai dažos projektos ir izmantota šī tehnoloģija, taču informācija par šiem projektiem nav viegli atrodama. 0x Portal ir paredzēts, lai popularizētu dažādas platformas jeb relejerus (relayers), kas atvieglo ERC20 tokenu tirdzniecību.

Īsumā par 0x Portal

ERC20 tokenu tirdzniecības procesa padarīšana ērtāka būtībā nav vienkārša, taču to ir iespējams panākt dažādos veidos, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Šajā ziņā 0x protokolam ir būtiska nozīme. Tas ļauj ikvienam izveidot un pārvaldīt relejeru ERC20 tokenu tirdzniecībai, kas paver jaunas biznesa iespējas.

Lai pievērstu uzmanību relejeriem, 0x Portal projekta komanda ir radījusi speciālu portālu. Tas ir izveidots, lai novērstu problēmas, kas ir saistītas ar UX un jaunu lietotāju piesaisti decentralizētām lietojumprogrammām. Neskatoties uz to, ka decentralizēto lietojumprogrammu nozare strauji attīstās, daudzi nav informēti par to, kā tām piekļūt. Šīs problēmas atrisināšanai būs nepieciešams zināms laiks un darba ieguldījums, taču šis portāls būs ļoti noderīgs.

0x Portal ir decentralizēta lietojumprogramma, kurā ir sniegta informācija par dažādiem relejeriem. Lietojumprogramma ir nodrošinājusi arī informatīvu sadaļu, kurā lietotāji un investori var iepazīties ar 0x relejeru konceptu.

0x projekta komanda ir pārliecināta, ka relejeru skaits strauji palielināsies gada vai divu gadu laikā. Kad tirgū nonāks arvien vairāk ERC20 tokenu, pieprasījums pēc decentralizēto tokenu tirdzniecības noteikti pieaugs. Arvien lielāka relejeru skaita izveide nozīmē lielāku likviditāti un vairāk klientu. Kriptovalūtas jomā šī ir ļoti laba tehnoloģiska attīstība, it īpaši pēc sarežģītās pirmās 2018. gada puses.

Vidusmēra platformas lietotājam tieša saskarne ar Ethereum blokķēdi ir ērta, taču tai ir nepieciešama ļoti atšķirīga pieeja, un 0x portāls ir izstrādāts, lai padarītu šo procesu vienkāršāku. Lietotāju izglītošana un nepieciešamo rīku nodrošināšana veicinās lielāku interesi par 0x projektu.

Lietotājiem ir tikai jāveic trīs vienkāršas darbības, lai piekļūtu esošajiem un topošajiem relejeriem. Tie lielā mērā atšķiras no centralizētām platformām, kuras ir daudz sarežģītāk lietot. Domājams, ka projekta komandai izdosies piesaistīt lietotāju uzmanību, lai gan relejeri nepiedāvā tāda apjoma funcionalitāti, kā centralizētās platformas.

Oxproject mājaslapa 0xproject.com

Ox portals 0xproject.com/portal

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top