Anonymous Bitcoin

Kas ir Anonymous Bitcoin?

Kas ir Anonymousbitcoin

Tiem, kuriem ir apnikuši kriptovalūtas hārdforki, arī Anonymous Bitcoin neradīs īpašu interesi. Šī kriptovalūta, kura drīz tiks laista klajā, balstīsies uz Bitkoina un Zclassic galvenajiem aspektiem, tāpēc tā būs samērā droša. Šāda alternatīva bitkoinam, protams, nav nekas jauns, bet Anonymous Bitcoin izstrādātāju komanda ir norādījusi, ka viņi spēs izveidot labāku bitkoina versiju.

ANONYMOUS BITCOIN komandas mērķis

Lai izveidotu labāku bitkoinu versiju, kriptovalūtas izstrādātājiem ir jāizvēlas citu pieeju, lai jaunā valūta atšķirtos no Bitkoina un tiktu nodrošināta vēl lielāka konfidencialitāte. Lielākā daļa kriptovalūtas lietotāju zina, ka bitkoins pats par sevi nenodrošina piemērotu konfidencionalitāti un anonimitāti. bitkoina lietotājiem nav iespējams noslēpt veiktos finanšu darījumus. Pašlaik arvien biežāk tiek izteikta prasība, lai bitkoinam būtu lielāka konfidencionalitāte. Ir zināms, ka bitkoina izstrādātāji kriptovalūtai nodrošinās Monero valūtai līdzīgus aspektus, taču tas vēl nav oficiāli apstiprināts. Anonymous Bitcoin komanda uzskata, ka jaunais projekts piedāvās to, ko cilvēki jau sen bija gaidījuši.

Šis jaunais hādforks iespējams piesaistīs uzmanību, jo tas apvienos sevī Bitkoina un ZClassic galvenos aspektus. ZClassic kriptovalūta pati par sevi ir Zcash forks un tai ir nodrošināta augsta konfidencialitāte. Anonymous Bitcoin kriptovalūta būs balstīta uz zkSNARKs tehnoloģiju, kas nozīmē, ka veiktās transakcijas būs anonīmas. Turklāt transakcijas varēs veikt daudz ātrāk un tiks palielināts kopējais bloku skaits, līdzīgi kā tas ir ar Bitcoin Cash.

Kā tas jau bija gaidāms, Anonymous Bitcoin arī nodrošinās galveno mezglu funkciju, kas ļaus lietotājiem uzglabāt valūtu un gūt peļņu.  Gandrīz visas kriptovalūtas, kurām ir nodrošināta konfidencionalitāte un anonimitāte, balstās uz galveno mezglu funkciju, taču vienmēr pastāv izņēmumi. Būs interesanti redzēt, vai šis modelis ilgtermiņā dos zināmas priekšrocības.

Ir paredzams, ka testnets uzsāks darbību šī gada augusta sākumā. Tests noteiks, vai infrastruktūrai būs panākumi reālās pasaules vidē un, vai tuvākajās nedēļās nebūs jāveic izmaiņas. Ja tests būs veiksmīgs, Anonymous Bitcoin tiks laists klajā 9. septembrī, taču tas nav vēl oficiāli apstiprināts.

Pašlaik nav zināms, vai civēkus ieinteresēs jaunais Anonymous Bitcoin. Lai gan jaunajam bitkoinam būs nodrošināta lielāka konfidencionalitāte, nav iespējams apgalvot, ka jaunajam forkam tiks pievērsta būtiska uzmanība. Iespējams, ka pirms jaunās bitkoina versijas laišanas klajā, palielināsies ZClassic cena.

Platformas Anonymous Bitcoin mājaslapa anonymousbitcoin.io

Anonymous Bitcoin (“BTCA”) kontakti:

  1.   Twitter: @BTCA_FORK
  2.     Discord: https://discord.gg/xJWCGB9
  3.     Reddit: AnonymousBitcoin
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top