APIS

Kas ir APIS?

Bitkoinam ir augsta nestabilitātes pakāpe, kas pamatā nozīmē to, ka kriptovalūtas joma tiks vairāk regulēta. Sakarā ar vienmēr mainīgajām altkoinu cenām kā ETC un LTC, daudziem nerodas uzticība šai valūtai. Tomēr, tā kā kriptovalūtas pasaulē sāk izmantot galvenos mezglpunktus, kopējais finanšu risks ir samazināts, un veicot darījumus ir iespējams gūt arī peļņu.

APIS var uzskatīt par galvenā mezglpunkta starpniecības platformu, kas ļauj piekļūt divu līmeņu incentivizētam tīklam, kas ir arī pazīstams kā Galveno Mezglpunktu tīkls.

Kā tas jau ir daudziem zināms, termins “galvenie mezglpunkti” attiecas uz mezglpunktiem tīklā, kas pilda noteiktas funkcijas, ne tikai veicot transakcijas. Mezglpunkti ļauj investoriem gūt stabilu peļņu, zināmu laika periodu iesaldējot savus līdzekļus galvenajā mezglpunktā.

Lai gan tas var šķist ienesīgs piedāvājums, ir jāsaprot, ka galvenā mezglpunkta pārvaldība vidusmēra investoram nav iespējama, jo tam ir nepieciešams ievērojams finansiāls segums un tehniskas zināšanas.

Pārskats pār platformu

  • Lai gan lielākajai daļai platformu, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus, lietotājiem ir jāgaida, līdz galvenie mezglpunkti tiks pilnībā aizpildīti, APIS lietotāji var izmantot galvenos mezglpunktos bez īpašas gaidīšanas.
  • Platformā nav jāmaksā komisijas maksa.
  • Lietotājiem nav jābūt lieliem finanšu resursiem vai sarežģītām programmatūras inženierijas prasmēm, lai izmantotu APIS.
  • APIS mērķis ir nodrošināt investoriem pastāvīgus ienākumus, samazinot visus iespējamos riskus, kas ir saistīti ar tirgus nestabilitāti.
  • Vadoties pēc kompānijas darba plāna, APIS mērķis ir pirmajiem radīt mezglpunktu koinus, kas klientiem nodrošinātu privātumu un anonimitāti.

APIS ļauj klientiem baudīt visas galveno mezglpunktu priekšrocības

Galvenās īpašības

APIS, kuru dažkārt arī dēvē par APIS Core, ir veidots uz Ethereum blokķēdes un tā kalpo kā galveno mezglpunktu starpniecības platforma, kuras mērķis ir palīdzēt platformas lietotājiem un investoriem vienkārši un efektīvi veikt darbības ar saviem līdzekļiem, izmantojot galvenos mezglpunktus.

Platformai var piekļūt, izmantojot personālos datorus, klēpjdatorus un viedtālruņus, kas ļauj lietotājiem palielināt ienākumus.

Pārskats pār APIS ekosistēmu

Ņemot vērā to, ka mūsdienās pastāv daudzi galveno mezglpunktu koini kā DASH un MEME, lietotājiem ir ne tikai jābūt zināmam daudzumam tokenu, bet tos ir arī jārealizē Linux serverī, kuram var piekļūt 24 stundas diennaktī.

Šie stingrie noteikumi var radīt daudziem problēmas, jo ne visiem investoriem ir labas IT prasmes, kā arī nav viņi var nebūt kompetenti programmatūras pārvaldībā, atjauninājumu veikšanā un drošības jautājumos.

APIS ļauj klientiem baudīt visas galveno mezglpunktu priekšrocības un nesaskarties ar dažādām grūtībām, kas parasti rodas cilvēkam patstāvīgi strādājot ar tiem.

Apis

APIS lietotāja saskarne

Runājot par platformas konfigurāciju, visu lietotāju maku dati tiek droši uzglabāti lokālajā blokķēdē. Turklāt sistēmā, izmantojot īpašo API un SDK, lietotājiem ir pieejama jau iekļauta informācija par galvenajiem mezglpunktiem.

APIS Core pārvalda lietotāju informāciju un APIS resursus, izmantojot saskarni, kas atvieglo visas galvenās funkcijas. APIS Core ir balstīta uz EVM blokķēdes programmu, ko var izmantot kopā ar citām platformām, piemēram, Ethereum un Qtum, jo tiekizmantots plaši pazīstamais PoS konsensa algoritms.

Visbeidzot, lai uzlabotu saskarnes pieejamību un vispārējo izmantojamību, APIS Core izstrādātāji ir izsveidojuši platformu darbam ar daudzām operētājsistēmām, piemēram, Windows, Linux, Mac, Android un iOS.

Kā tas darbojas

APIS platformu regulē īpaša OS, kas atvieglo visus darījumus. Piemēram, ja lietotāji pārsūta APIS Core virtuālo valūtu, piemēram, Bitkoinus vai Ethereum, viņi saņem vienādas vērtības APIS koinus.

Visi finanšu darījumi (ieskaitot konvertēšanu) ir iespējami, izmantojot moduli, kas ir pazīstams kā APIS naudas sistēma. Kad visas ar ieguldījumiem saistītās formalitātes ir veiktas, ieguldītāji var saņemt savas atlīdzības saskaņā ar viņu ieguldījumu.

APIS operētājsistēma

Ir arī vērts atzīmēt to, ka apmēram 5% no APIS darījumu summas tiek ziedoti fondiem, kas ir aktīvi iesaistīti blokķēdes programmēšanā un izstrādē.

APIS, kuru dažkārt arī dēvē par APIS Core

Par komandu

Ronny Yoo ir šīs kompānijas izpilddirektors. Papildus darbam APIS, Yoo ir arī FX finanšu inženiertehnoloģijas sadarbības partneris, kā arī J & J Partneri kompānijas padomnieks blokķēdes tehnoloģijas jautājumos.

Daniel Jungmin Lee ir šīs kompānijas tehniskais direktors. Vadoties pēc pieejamiem datiem, Lee iepriekš ir bijis saistīts ar citām augsta līmeņa organizācijām, piemēram, Smardi. Viņš ir arī GUI sistēmas izstrādātājs, kas tika izveidota kopā ar NPREPS.

Mizusima Ryota ir šīs kompānijas galvenais operators. Pirms pievienošanās Oxchild Corp, Mizusima strādāja Nomura pētniecības institūtā, kā arī Chain Team, kur viņš bija uzņēmuma pētniecības un attīstības direktors.

Par tokeniem

Kopš APIS core tokenu ieviešanas to vērtība ir bijusi stabila. Sākotnēji tie tika pārdoti par 0.003 ASV dolāriem, taču šobrīd tokenu vērtība noslīdējusi uz 0.001962 ASV dolāriem. (12.02.2019)

coincodex Apis

APIS token Tokenu vērtības diagramma (saskaņā ar Coincodex)

Kopš 13. jūnija apgrozībā ir 4.41 miljards tokenu un tirgus ierobežojums ir 34.18 miljoni ASV dolāri. Kopumā ir izveidoti 9.5 miljardi koinu.

Noslēgumā

APIS mērķis ir izveidot pavisam jaunu investīciju pasauli kriptovalūtas lietotājiem, ļaujot viņiem ērti izmantot galvenos mezglpunktus. Ja vēlaties veikt ieguldījumus, pašlaik APIS tirdzniecības pāri ir pieejami IDEX un Bit-Z.

APIS platformas mājaslapa Apisplatform.io

Video par APIS

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top