Aragon

Kas ir Aragon?

Aragon tokens

Aragon ir vēl viens kriptovalūtas projekts, kura mērķis ir padarīt pasauli labāku. Projekta komandas mērķis ir izveidot infrastruktūru, kas ļaus darboties esošajā sistēmā bez starpniekiem. Turklāt projekta komanda nākotnē cer demokratizēt visu pārvaldību, lai gan tas nebūs viegli. Decentralizēta pārvaldība ir labs uzņēmējdarbības modelis, taču ir nepieciešams pārliecināties, vai tas būs darboties spējīgs reālajā pasaulē.

Kāpēc ir izveidots Aragon projekts?

Tā kā pastāv tik daudz citu kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas projekti, kuru darbības pamatā ir demokratizēta un autonoma pārvaldība, ir grūti pateikt, ar ko Aragon projekts varētu atšķirties. Atsakoties no starpniekiem, lietotāji varēs izveidot un uzturēt savas aplikācijas. Nepastāvēs cenzūras, ne arī dīkstāves un decentralizētā struktūra nodrošinās bezrobežu un bezatļauju darbības modeli. Šī platforma noteikti pievērsīs cilvēku uzmanību visā pasaulē.

Aragon struktūra

Jaunas struktūras izveide, lai palaistu decentralizētās aplikācijas, nebūs vien dažu stundu jautājums. Aragon Core būs šīs ekosistēmas galvenais slānis, kurā būs pieejamas decentralizētas aplikācijas un tokeni, kā arī tas būs paredzēts līdzekļu piesaistīšanai. Izmantojot balsošanu, organizācijas varēs panākt decentralizētu vienprātību visos jautājumos. Turklāt Aragon ekosistēma ļaus veikt tūlītējus maksājumus ar dažiem klikšķiem. Šis projekts būs ļoti labs, ja ņem vērā visas piedāvātās iespējas.

Protams, nav zināms, vai decentralizētā pārvaldība atrisinās visas pastāvošās kriptovalūtas ekosistēmas problēmas. Tā kā šis projekts ir balstīts uz Ethereum blokķēdes modeli, tas arī nodrošinās standarta Ethereum funkcijas, tāpat būs arī pieejami viedie līgumi. Komanda ir pārliecināta, ka tā varēs īstenot šo projektu arī ārpus organizāciju rāmējuma. Kaut kādā brīdī ir plānots arī integrēt decentralizētu apmaiņu, ko daudzi noteikti gaidīs. Atbalstot atvērtā koda projektu finansēšanu, Aragon nākamajos gados var kļūt par diezgan lielu spēlētāju šajā nozarē.

Aragon tokens

Lielākā daļa cilvēku ir ievērojuši kriptovalūtas tirdzniecības platformās ANT tokenus. Tā ir Aragon projekta valūta, taču šobrīd tai nav īpašu pielietojuma iespēju. Kad sistēma sāks darboties, ANT tiks izmantoti, lai veiktu tīkla pārvaldību, balsošanu un daudz ko citu. Šobrīd šim līdzeklim nav lielas vērtības, kamēr tiks nodrošināta Aragon 0.7 versija.

Kāda būs Aragon projekta nākotne?

Kā to varēja jau paredzēt, Aragon projektam ir atbilstošs attīstības plāns. Drīzumā tiks laista klajā Aragon 0.5 versija, kas nozīmē, ka būs jauna atļauju sistēma, kā arī tiks nodrošināta organizācijas līmeņa autentifikācija un API moduļi. Ir paredzams, ka šī versija tiks laista klajā aprīlī. Nākotnē šis projekts nodrošinās vēl vairāk funkcijas, taču 0.7 versija būs vislabākā, kuru daudzi šobrīd jau gaida. Šajā sistēmā tiks nodrošināta pamata tīkla pārvaldība, ANT tokenu izveide un daudz kas cits. Nākotnē nodrošinātajā 0.7 versijā būs pieejamas vēl vairāk funkcijas, ir paredzams, ka šī versija būs pieejama maijā.

Aragon platformas mājaslapa aragon.one

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top