ARK

Kas ir ARK?

Pēdējos mēnešos ir palielinājusies konkurence blokķēdes risinājumu jomā. Pašlaik šajā jomā strādā daudzas kompānijas. ARK šobrīd ir izstrādājusi tehnoloģiju, kas var kļūt par pasaules vadošo blokķēdes pakalpojumu nodrošinātāju.

ARK komandas darbība

Komandas uzdevumā ir izveidot visaptveošu blokķēdes risinājumu, kas patiesībā ir diezgan sarežģīts process. Pašlaik ir daudz kas darāms saistībā ar šo projektu. Lai gan projekts ir tikai sākuma stadijā, tas jau ir kļuvis ievērojams. Redzēsim, vai komandai izdosies realizēt visas ieceres un solījumus attiecībā uz šo projektu.

ARK projekta tehniskā puse

Šī projekta pamatā būs nepieciešama labi izstrādāta tehnoloģija, lai tiktu realizēts viss prognozētais. Šobrīd joprojām notiek projekta attīstība un lielākā daļa infrastuktūras vēl nav gatava. Pašlaik komanda strādā pie AK virtuālās tehnoloģijas, kas ļaus lietotājiem izdot viedos līgumus. Šajā ziņā tas līdzinās Ethereum tehnoloģijai, taču vēl ir daudz kas darāms, jo projekts nav pilnībā pabeigts, šobrīd ir tikai realizēts 70% no nepieciešamā darba.
ARK komandas plānos ir arī ieviest vairākas blokķēdes, kas darbosies, piespiežot vienu pogu. Tas nozīmē, ka ARK būs viegli “klonējams”. Jaunās blokķēdes būs piesaistītas ARK galvenajai ķēdei, izmantojot Smartbridge tehnoloģiju. Pašlaik tiek strādāts pie Smartbridge darbības instrukcijas un pamācības video materiāla.
Kaut arī ARK ir sava kriptovalūta, tai kā apmaksas sistēmai nav liela pielietojuma. Arī projekta veikalā vēl nav iespējams veikt darījumus. Komanda plāno integrēt savu tehnoloģiju IPFS, taču nav zināms, kad tas tiks veikts. Tiks nodrošināti arī Testneti, taču arī šajā ziņā ir daudz kas vēl darāms.

Kas ir vēl prognozējams saistībā ar ARK projektu?

Kaut arī ARK projektam ir liels potenciāls, šobrīd tas nav pilnībā pabeigts. Būs nepieciešams laiks, lai izveidotu infrastruktūru un projekta mājaslapā varēs sekot līdzi, kā tiek realizēti dažādi apakšprojekti. Tuvākajā laikā ir prognozēts realizēt NFC, nodrošināt bezkontaktu mikrosistēmas ierīču partnerības un makus. Komanda arī plāno ARK projektā integrēt dažādas kodēšanas valodas. Pašlaik ir plānots pabeigt visus šos svarīgos aspektus un ir redzams, ka vēl ir daudz kas darāms saistībā ar šo projektu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top