Asch

Kas ir Asch kriptovalūta?

Asch kriptovalūta

Decentralizētās aplikācijas ir viens no svarīgākajiem aspektiem blokķēdes industrijā un kriptovalūtas pasaulē. Asch projekta komandas mērķis ir izveidot “jaunākās paaudzes decentralizēto aplikāciju platformu”. Pievēršot uzmanību efektivitātei, fleksibilitātei un drošībai decentralizēto aplikāciju izveidē, platformas izstrādātājiem būs vieglāk konkurēt kriptovalūtas pasaulē.

Asch projekta mērķis

Kaut arī šobrīd pastāv tik daudz dažādas decentralizēto aplikāciju platformas, ir redzams, ka konkurence starp platformām nebūt nav tik liela. Proti,  kriptovalūtas pasaulē ir jāienāk jaunām kompānijām, kas izmantos labi zināmo programmēšanas valodu, kā, piemēram, JavaScript. Tas ļaus Asch platformai atšķirties no citām decentalizētām aplikācijām tirgū. Pastāv arī dažas citas nozīmīgas platformas tehniskās īpašības, kuras ir vērts pieminēt.

Asch platformas īpašības

Asch projekta komanda ir nolēmusi neizmantot tradicionālo pieeju un uzglabāt datus relāciju datubāzēs. Tādējādi decentralizēto aplikāciju veidošana ir līdzīga standarta tīmekļa aplikāciju izveidei. Tas lielā mērā atsķiras no tā, ar ko blokķēdes tehnoloģija tiek saistīta, taču šajā sakarā nepastāv jebkāda nepareiza pieeja.  Platforma ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī tiem izstrādātājiem, kurus interesē decentralizētās aplikācijas.

Asch platforma ir balstīta uz publiskās blokķēdes tehnoloģiju, kā arī tā ietver SDK aplikācijas. Blokķēde ir veidota no pamatiem un kalpo kā nemainīga virsgrāmata, tieši tāpat kā citas blokķēdes. Lietojumprogrammas, kas ir veidotas virs šīs virsgrāmatas, tiks sauktas par blakusķēdes aplikācijām. Šīs pieejas galvenais ieguvums ir Asch atbalstītie šķērsķēdes protokoli, kas nodrošina labākas iespējas turpmākai decentralizēto aplikāciju pilnveidošanai nākotnē.

Izmantojot šo blakusķēdes modeli, Asch var efektīvi risināt mērogošanas problēmas, kas var rasties nākotnē. Kā jau tika iepriekš novērots, publiskajām blokķēdēm ir radusies mērogošanas problēma un blakusķēžu izveide var tās atrisināt. Turklāt tiek nodrošināta decetralizēto aplikāciju personalizācijas iespēja. Tas ir interesants risinājums, lai gan noteikti pastāvēs zināma konkurence.

Kas ir Asch koins

Kā jau tas ir pierasts blokķēdes industrijā, Asch projekta komanda ir izstrādājusi savu koinu. Šos kriptovalūtu var izmantot, lai veiktu transakcijas tīklā, kā arī, lai balsotu par piedāvājumiem un izmantotu decentralizētās aplikācijas. Balsošanas process vienkāršo delegātu ievēlēšanu un nosaka atbildīgo par tīkla darbību.

Nākotnes plāni

Kopš 2017. gada projekta komanda nav norādījusi jaunus plānus, tādēļ šobrīd nav zināms, kāda būs projekta nākotne. Ir redzams, ka vēl ir jāpaveic liels darbs. Būs interesanti pavērot, kādas būs turpmākās projekta komandas idejas, un tikai komandai sadarbojoties ar pārējiem un sniedzot informāciju par projektu, būs iespējama attīstība.

Asch platformas mājaslapa asch.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top