Visas ziņas

Kas ir BearTax?

 

Kriptovalūtas lietotājiem ērti sagatavot nodokļu atskaites

Nodokļu atskaišu sagatvošana un iesniegšana par veiktajiem darījumiem ar kriptovalūtu nav vienkārša. Austrālijā ir izveidota BearTax platforma, kas atvieglo nodokļu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu.

BearTax koncepts

Jebkura lietojumprogramma vai platforma, kas palīdz kriptovalūtas lietotājiem ērti sagatavot nodokļu atskaites, ir ļoti noderīga. Lai arī ne visi protams atbalsta to, ka arī ir jāiesniedz nodokļu atskaites par darījumiem ar bitkoiniem un altkoiniem, tā ir kļuvusi par daļu no ikdienas dzīves daudzās valstīs. BearTax mērķis ir padarīt nodokļu atskaišu satagavošanu un iesniegšanu par veiktajiem darījumiem ar bitkoiniem un altkoiniem ērtu un vienkāršu.

Kā darbojas projekta ideja?

BearTax darbojas ļoti līdzīgi citiem kriptovalūtas darījumu atskaišu rīkiem pasaulē. Lietotāji var importēt darījumu atskaites, aprēķināt peļņu vai zaudējumus, un iesniegt nodokļu atskaites. Viss process ir ļoti vienkāršs, to var veikt ne tikai zinošs grāmatvedis.

Platforma atbalsta vairākas tirdzniecības platformas

Visu nepieciešamo datu ievade BearTax platformā var tikt veikta, izmantojot lietojumprogrammas saskarni. Tas atvieglo platformas lietotājiem nodokļu atskaites augšupielādi. Platforma atbalsta vairākas tirdzniecības platformas, tostarp arī Coinbase un Gemini, ietverot arī decentralizētas kriptovalūtas apmaiņas, kuras lēnām kriptovalūtas lietotāji sāk atbalstīt.

Ņemot vērā ieņēmumu dienestu atskaišu stingro pārbaudi, ir nozīmīgi rūpīgi nodrošināt visu darījumu atskaiti. BearTax lietotājiem palīdz izsekot veiktos darījumus. Tā rezultātā var ērti aprēķināt kapitāla pieaugumu un zaudējumus, kā arī veikt pārskatu pār visiem darījumiem.

Projekta komandas nākotnes plāni

BearTax lietotājiem vien ir jāizvēlās atbilstošā cenu paka un izmaksas. Plāns atbalsta no 20 līdz neierobežotiem darījumiem vienā taksācijas gadā. Cenas gadā svārstās no  0,99 līdz 199,99 ASV dolāriem. Nodokļu atskaišu sagatavošana un iesniegšana nav vienkārša, taču tā ir obligāta Austrālijā un citās valstīs. Šo vadlīniju ievērošana ir labākā izvēle visiem kriptovalūtas lietotājiem.

kripto lietotājiem sagatavot nodokļu atskaites izmaksas

Projekta BearTax mājaslapa

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top