Biržas

Kas ir Binance Coin

Vienmēr, kad kriptovalūtas biržas laiž klājā savu kriptovalūtu, cilvēki uz to raugās ar zināmu piesardzību. Galu galā šo valūtu nevar pārdot citās kriptovalūtas biržās, tāpēc ir saprotams, ka pastāv zināmas bažas par tās lietderību tirgū. 

Šobrīd ir vērts pievērst uzmanību Binance biržas izdotajai kriptovalūtai, it īpaši, ja izmantojat biržas Binance pakalpojumus un arī tās vērtība ir diezgan pieaugusi.

Kāpēc Binance biržai ir nepieciešama sava kriptovalūta?

Šāds jautājums vienmēr kļūst nozīmīgs, kad  kāda no biržām nolemj izdot savu kriptovalūtu. Binance šobrīd ir viena no pasaules lielākajām kriptovalūtas biržām. Šo kriptovalūtu izmanto, lai apmaksātu izmaksas par darījumu veikšanu tirdzniecības platformā. Turklāt Binance piedāvā atlaidi šo izdevumu apmaksai, ja tā tiek veikta ar Binance Coin, nevis bitkoiniem.

Vai Binance kriptovalūtas tik augstā vērtība ir pamatota?

Lai arī šķiet, ka ir izdevīgi izmantot Binance Coin, lai apmaksātu izdevumus tirdzniecības platformā, šīs valūtas vērtība pašlaik ir virs 16 ASV dolāriem. Tā šķiet ir samērā augsta vērtība ERC20 tokenam, kas tiek izmantots tikai vienam noteiktam nolūkam.  Kaut gan nenoliedzami, ir izdevīgi apmaksāt izdevumus ar Binance Coin. Šīs kriptovalūtas īpašnieki, kuri neizmanto Binance Coin izdevumu apmaksai, var pārdot to citiem Binance biržā. Jebkurā gadījumā, lai arī kādas aktivitātes tiktu veiktas ar šo kriptovalūtu, 12 ASV dolāru augstā vērtība par vienu šīs kriptovalūtas vienību ir nedaudz nepamantota un neskaidra.

Kā izskatās, Binance birža šogad turpinās atpirkt šo kriptovalūtu. Lai gan nav daudz zināms par Binance Coin, tiek lēsts, ka kopumā būs pieejami tikai 100 miljoni šīs valūtas. Tas norāda uz to, ka kopējais šīs kriptovalūtas piedāvājums ļoti drīz uz pusi samazināsies. Tas ir interesants plāns un tas arī izskaidro šīs valūtas augsto vērtību šobrīd.

Ja ņem vērā Binance biržas šī brīža popularitāti, ir skaidrs, ka daudzi izmantos iespēju apmaksāt savus izdevumus par darījumiem tirdzniecības platformā ar Binance Coin. Tā kā šī kriptovalūta sāk kļūt populāra, arvien vairāk cilvēku uzzinās par šo valūtu un tās vērtību, iespējams, ka pieaugs interese iegādāties to. Pašlaik izskatās, ka ir šī kriptovalūta savā ziņā ir noderīga, taču tās pielietojuma iespējas pēc būtības ir samērā ierobežotas.

 

Kādas ir Binance Coin kriptovalūtas izredzes nākotnē?

Ņemot vērā iepriekš minēto paredzēto kriptovalūtas atpirkšanas plānu, interese par šo ERC20 tokenu ir pamatota. Tā kā Binance birža tirdzniecībai piedāvā samērā lielu apjomu šīs kriptovalūtas, darījumu izdevumu apmaksa ar šo kriptovalūtu ir intereses vērta un izdevīga. Kriptovalūtas uzkrājumu var veikt tikai pašā Binance biržā, kas savukārt šo kriptovalūtu padara ne tik saistošu.  Noteikti būs interesanti pavērot, kāda būs Binance biržas un tās kriptovalūtas nākotne.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top