Biotron

Kas ir Biotron?

Biotron platforma

Pašreizējais globālā datu tirgus pārvaldības veids ir kļuvis problemātisks gan datu apstrādātājiem, gan arī klientiem. Galvenā problēma, kas skar šo jomu, ir darījumu caurspīdīgums, un tā kā šajā nozarē visā pasaulē darbojas simtiem kompāniju, kļūst ļoti grūti izsekot līdzi tam, kā iegūtie dati tiek izmantoti.

Biotron ir lietotāja atļauta datu analīzes platforma, kas klientiem nodrošina augsta līmeņa kontroli pār nodrošinātajiem un izplatītajiem datiem — gan tieši, gan arī netieši. Pamazām likvidējot datu kopnes, ko ir veidojuši tādi IT giganti, kā Google un Facebook, Biotron mērķis ir no jauna definēt un pārveidot konfidenciālās personas informācijas pārvaldību un uzturēšanu.

Vienkārši sakot, šī platforma palīdz nodrošināt informācijas privātumu, darbību caurspīdīgumu un uzticību, kā arī palīdz lietotājiem saglabāt kontroli pār viņu personisko informāciju un pat piedalīties procesos, kas nosaka viņu datu vērtību.

Daži no Biotron galvenajiem aspektiem ir:

 • Tā piedāvā klientiem precīzu informāciju par viņu personas datiem attiecībā uz trešo personu uzņēmumiem.
 • Platforma novērš vajadzību pēc starpniekiem, kuri apkopo un apstrādā sensitīvus datus, tādējādi ļaujot samazināt informācijas izplatību un uzlabot komerciālās pētniecības iespējas.

Ir arī nozīmīgi pieminēt to, ka Biotron ir balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju un tādējādi var ievērojami ierobežot saistītos juridiskos riskus un racionalizēt dažādus iekšējos procesus. Pateicoties tam, ka tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, lokālā ekosistēma tiek nodrošināta ar robustu mehānismu darbību caurredzamībai, kas padara neproblemātiskas tūlītējas mikrotransakcijas.

Pārskats pār sistēmu

 • Biotron izmanto lietotāja atļauto datu analīzes platformu, lai veiktu visu nepieciešamo datu analīzi.
 • Tā izmanto viedos līgumus, kas nodrošina to, ka visi uzkrātie ieņēmumi, kas ir iegūti informācijas apmaiņā, tiek sadalīti objektīvi starp iesaistītajiem lietotājiem.
 • Galvenais apstrādes bloks nodrošina ļoti precīzu datu kopu apkopošanu, kas var palīdzēt organizācijām pieņemt atbilstošus lēmumus saskaņā ar blokķēdes tehnologijas caurspīdīguma principiem.
 • Platforma ir ērti lietojama un to var ikviens izmantot.

Galvenās īpašības

Pirmkārt, šī platforma lielu uzsvaru liek uz darbību caurspīdīgumu, un lietotāji ir informēti par to, kā tiek apstrādāti viņu personas dati. Tāpat arī uzņēmumi var paļauties uz tiem pieejamo datu kopu kvalitāti, jo informācija tiek rūpīgi filtrēta un caurskatīta, izmantojot dažādus pārbaudes moduļus.

Platformas galvenie piedāvājumi

Biotron apvieno dažādas lietotāju datu kopas un nodrošina:

 • Pilnīgu pārskatu pār visiem darījumiem.
 • Atbilstošu kontekstu un apstākļus, kādos  informācija tiek koplietota.

Tas palīdz veidot veselīgāku, visaptverošu priekšstatu par katru šīs platformas lietotāju.

Novēršot vajadzību pēc datu apkopošanas un pārdošanas piltuves aģentiem, Biotron var samazināt datu apstrādes un ieguves cenu. Patiesībā šīs platformas primārais ieguldījums globālajā ekonomiskajā jomā ir tāds, kā tā palīdz apiet daudzus nevajadzīgus procesus, kas pašlaik pastāv tradicionālajās uzņēmējdarbības sistēmās.

Biotron lietotāja saskarne

Visbeidzot, izmantojot šo platformu, datu sniedzējiem ir iespēja dalīties ar saviem datiem, izmantojot tīmekļa un mobilās lietojumprogrammas, kā arī interneta pārlūkprogrammas paplašinājumus. Lai piekļūtu informācijai, kas attiecas uz kontu, tiek nodrošināts specializēts tīmekļa portāls.

Kā tas darbojas

Lai iegūtu informāciju, platforma vispirms apstrādā datus un pēc tam marķē tos ar attiecīgajiem metadatiem. Tas palīdz galvenajai sistēmai aprēķināt katra datu sniedzēja ieguldījumu galīgajā analīzē.

Biotron platformas analīzePārskats pār to, kā Biotron apstrādā klienta datus

Datu plūsma tiek uzturēta ļoti racionalizētā veidā.

 • Vispirms informācija tiek iegūta no personas vai ierīces.
 • Tad dati tiek saglabāti īslaicīgās atmiņas blokā (buferī).
 • Pēc tam visa informācija tiek apkopota, filtrēta un kartēta (pārveidota).
 • Tad tiek veikta galīgā analīze, lai izšķirotu visus atlikušos neapstrādātos datus.
 • Nefiltrētā informācija tiek uzglabāta ilgtermiņa atmiņas blokā vēlākai lietošanai. Visi metadati, kas ir saistīti ar datu sniedzēju, tiek uzglabāti strukturētā atmiņas blokā.
 • Pēc tam, kad visas iepriekš minētās darbības ir pabeigtas, īslaicīgās atmiņas bloks tiek izdzēsts vai iztīrīts.

Vienkāršots sistēmas darbības attainojums

Tāpat, lai iegādātos analītiskās datu kopas, klientiem būs jāievēro šāda norādītā metode:

 • Vispirms klientam tiek lūgts atlasīt atbilstošas analīzes atkarībā no noteiktiem metadatu nosacījumiem.
 • Pēc tam tiek veidots viedais līgums atbilstoši īpašiem parametriem, piemēram, lietotāju sarakstam, datu veidam un cenai.
 • Viedais līgums ļauj veikt darījumus un piešķir piekļuvi analīzēm.

Iesaistītajām organizācijām tiek nodrošināta četru veidu lielu datu automatizēta, manuāla un kvalitatīva pētījumu (apsekojumu) analīze.

Biotron ir lietotāja atļauta datu analīzes platforma

Par komandu

Pavols Magic ir šī uzņēmuma izpilddirektors. Vadoties pēc esošās informācijas par viņa profesionālo darbību, ir zināms, ka viņš ir eksperts datu analīzes un produktu gala izstrādes jomā. Iepriekš viņa darbība bija saistīta ar jauno uzņēmumu  pārvaldību IT un telekomunikācija jomās.

Martins Smolka ir šī projekta galvenais tehniskais vadītājs. Vairāk nekā desmit gadus viņš ir darbojies digitālo datu apstrādes jomā un ir palīdzējis daudziem uzņēmumiem, kā piemēram, Avast, AVG, un General Motors ar programmatūras izstrādi.

Pīters Dendis ir Biotron līdzdibinātājs un galvenais mārketinga vadītājs. Saskaņā ar uzņēmuma oficiālo informāciju, Pīters vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar uzņēmējdarbību un tiešsaistes mārketingu, un ir izveidojis  tiešsaistes mārketinga aģentūru Tarantula.

Šī projekta galvenais tehnoloģiju speciālists ir Slavomirs Kubacka. Slavomiram ir bagātīga pieredze jauno tehnoloģiju jomā, un iepriekš viņš ir strādājis  Hyperledger Fabric. Viņš ir arī strādājis pie programmatūras izstrādes un sniedzis atbalstu CERN.

Tokena vērtība

Visi darījumi ekosistēmā tiek veikti, izmantojot BTRN tokenus.

BTRN tokena vērtības diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap infomāciju)

Saskaņā ar 13. maijā iegūto informāciju, Biotron kopējais tirgus ierobežojums ir 589,050 ASV dolāru apmērā, un apgrozībā ir 19,386,531 BTRN tokeni. Turklāt Biotron fonds kopumā ir nodrošinājis 1 000 000 000 BTRN tokenus. Sākotnēji, kad BTRN tokeni ienāca tirgū, viena tokena vērtība bija 0.053 ASV dolāri. Kopš tā laika tā vērtība ir kritusies, un viena tokena cena pašlaik ir 0,0435 ASV dolāri (no 14. maija).

Noslēgumā

Biotron izveidotā pārredzamu personas datu analīzes platforma, kas ir pilnībā balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju, noteikti nākamajos dažos mēnešos radīs vēl lielāku tirgus interesi.

Ja jūs vēlaties sākt ieguldīt Biotron, BTRN tirdzniecības pāri pašlaik ir pieejami Qryptos un  IDEX biržās.

Video par Biotron

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top