Bitcore

Kas ir Bitcore?

Kas ir Bitcore?

Ja internetā meklējam nosaukumu Bitcore, ir redzams, ka šāds vārds ir saistīts ar diviem pilnīgi atšķirīgiem produktiem. Šodien par Bitcore kriptovalūtu, kas tirdzniecības platformās ir pazīstama kā BTX. Tā ir jauna kriptovalūta un tās izstrādāji plāno, ka nākotnē tā kļūs par numur viens norēķinu līdzekli visā pasaulē. Tomēr sacensība ar Bitkoinu vai jebkuru citu kriptovalūtu noteikti nebūs viegla.

Kas tieši ir Bitcore?

Neskatoties uz to, ka Bitcore tiek uzskatīta par mūsdienu kriptovalūtu, ļoti maz cilvēku aktīvi piedalās šajā projektā. Tā joprojām ir relatīvi jauna un nezināma valūta, pat ja regulāri tiek nodrošinātas atlīdzības. Jaunas monētas tiek izsniegtas bez maksas katru nedēļu, un tas nozīmē, ka ilgtermiņā BTX vajadzētu nonākt daudzu cilvēku īpašumā.

Bitcore kriptovalūtas tehniskā puse

Bitcore valūta tika laista klajā 2017. gada aprīlī un tā nav izraisījusi lielu cilvēku interesi. Tas ir tādēļ, ka šīs kriptovalūtas tehniskie aspekti ne ar ko īpaši neizceļas, kaut arī pastāv dažas labas īpašības. Tomēr ņemot vērā to, ka apgrozījumā nonāks 21 miljons šīs kriptovalūtas monētas un tiks nodrošināts 10 MB bloku izmērs, ir noteikti vērts pievērst uzmanību šai valūtai.Valūtas kopējais bloku skaits ir mazāks nekā 300 MB, kas ir diezgan interesanti. Protams, ir pozītīvi tas, ka šī kriptovalūta atbalsta Segregated Witness.

Ir saprotams, ka tieši Bitcore unikālajām īpašībām vajadzētu likt izcelties starp citām kriptovalūtām. Pašlaik diemžēl Bitcore kriptovalūtai nav izcilu īpašību, kā arī nav nodrošināti viedie līgumu, inovatīvi risinājumi vai uz bloķēdes tehnoloģijas saistīti projekti, kuri pievērstu cilvēku uzmanību. Valūtai gan ir atšķirīgs mainiga algoritms un tā atbalsta līdz pat 48 miljoniem transakciju dienā, taču tam nav lielas nozīmes, ja pavisam nedaudz cilvēku izmanto šo kriptovalūtu. Valūtai arī nav nekādas aizsardzības pret atkārtotu izmantošanu, jo izstrādātāji apgalvo, ka tas nav nepieciešams.

Viena īpašība, kas Bitcore entuziastus varētu gan interesēt, ir tā, ka lietotājiem ir iespēja kontrolēt adresi, no kuras tiek sūtītas monētas. Turklāt lietotāji var arī manuāli norādīt, kurā adresē var saņemt atlīdzību par katru veikto transakciju.Tas ir jauks papildinājums ekosistēmai, taču tas nenozīmē, ka tas būtu galvenais iemesls, kāpēc Bitcore būtu jābūt vienai no galvenajām kriptovalūtām.

Kāda būs Bitcore nākotne?

Bitcore projekts varēs attīstīties tikai tad, ja tā izstrādātāji turpinās domāt par panākumiem. Vadoties pēc oficiālā projekta plāna, drīzumā būs pieejams pirmais Bitcore kriptovalūtas maks. Platforma atbalstīs tiešu BTX iegādi un pārdošanu, un tirdzniecības tīkls tiks paplašināts visu gadu. Bitcore projekta izstrādātājiem ir daži diezgan drosmīgi plāni attiecībā uz šo projektu, piemēram, automašības izloze un TV reklāmu izveide. Nav gan zināms, vai plānotais tiks realizēts.

Bitcore projekta mājaslapa bitcore.cc

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top