Visas ziņas

Kas ir Blockparty?

Blockparty platforma un tokens

Blokķēdes tehnoloģijas pielietojuma iespējas reālajā pasaulē nemaz nav tik daudz, kā sākotnēji bija domāts. Bez nepieciešamās infrastruktūras ir grūti kaut ko paveikt šajā jomā. Blockparty šobrīd ir atradusi jaunu pieeju, viņi piedāvās blokķēdes tehnoloģijas risinājumu cīņā ar biļešu krāpniecību.

Par Blockparty

Projekta komanda ir izvēlējusies atbilstošu nosaukukumu savam projektam, jo tās plāns ir darboties izklaides industrijas jomā. Precīzāk sakot, projekta komandas mērķis ir novērst biļešu krāpniecību, piesaistīt arvien vairāk atbalstītājus un nodrošināt godīgu pasākumu biļešu izcenojumu, balstoties uz blokķēdes tehnoloģijas biznesa modeli. Biļešu krāpniecības problēma ir kļuvusi aktuāla visā pasaulē un to ir ļoti grūti atrisināt. Šajā gadījumā blokķēdes tehnoloģija būs ļoti noderīga.

Kā platforma darbojas?

Lai Blockparty projekts būtu izdevies, viens no būtiskākajiem jautājumiem ir mērogojamība. Projekta komanda ir nodrošinājusi mērogojamu protokolu, kas ietver sevī digitālus identitātes risinājumus un daudzveidīgus viedos līgumus. Šīs industrijas modernizācija nebūs vienkārša, bet ir acīmredzams, ka kaut kas ir jāmaina šajā jomā.

Blockparty nodrošinās mobilo aplikāciju, kura noteikti būs labs risinājums biļešu krāpniecības un negodīgu biļešu izcenojumu jomā. Tiem platformas lietotājiem, kuri dalīsies ar informāciju par jaunākajiem notikumiem un pasākumiem, tiks piešķirtas atlīdzības, kas viņos radīs vēl lielāku interesi par projektu. Blockparty nodrošinās biļešu īpašniekiem digitālo identitāti, tas nozīmēs, ka apmeklējot pasākumu, viņi varēs uzrādīt savu iegādāto biļeti mobilajā aplikācijā.

Projekta komandai ir arī nozīmīgs lietotāju datu privātums. Aplikācijā biļetes īpašnieka dati būs anonīmi un šifrēti. Tiks arī izmantotas tālrunī iebūvētās biometriskās autentifikācijas metodes, ieskaitot sejas atpazīšanu un pirkstu nospiedumu nolasīšanu. Aplikācijā būs arī iespējams uzzināt par jaunākajiem notikumiem un pasākumiem. Tīmekļa informācijas panelī varēs ērti ievadīt informāciju par jaunākajiem pasākumiem un biļešu cenām.

BLOX tokeni

Kā daudziem projektiem, tā arī Blockparty ir izstrādāts savs tokens, kuram ir piešķirts nosaukums BLOX. Tokeni tiks izmantoti, lai nodrošinātu atlīdzības tiem, kuri aktīvi darbosies esošajā ekosistēmā. Tokenus varēs arī izmantot, lai iegūtu atlaides pasākumu biļetēm. Jaunais projekts ir ļoti interesants, taču pagaidām vēl nav zināms, kā platformas lietotāji varēs paši norēķināties par biļešu iegādi.

Kas ir sagaidāms nākotnē?

Kaut arī Blockparty ekosistēma pašlaik ir vēl attīstības stadijā, interesenti var pierakstīties projekta jaunumu uzziņai. Projekta komanda nav izstrādājusi darbības plānu, taču infrastruktūras nodrošināšana noteikti aizņems vēl zināmu laiku. Iepriekš minētā mobilā aplikācija vēl joprojām tiek izstrādāta un nav zināms, kad tā būs pieejama lietotājiem.

Iespējams lidz tādam, vai līdzīgam risinājumam arī nonāksim un beigsies ik piecgades Dziesmu svētku biļešu tirdzniecības haoss un sludinājumu servisos, sadaļā biļetes uz pasākumiem aina būs savādāka – spekulantiem un biļešu tirgošanas blēžiem būs jāmeklē citi medību lauciņi. Viss ir atkarīgs tikai no mums.

Patformas Blockparty mājaslapa goblockparty.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top