Bluzelle

Kas ir Bluzelle?

Bluzelle (BLZ)

Blokķēdes tehnoloģiju var izmantot daudziem dažādiem mērķiem. Viens no pielietojumiem, kuru ir vērts izpētīt, ir mērogojama datu uzglabāšana.Tieši ar šo iespēju vislabāk var saistīt Bluzelle projektu. Šī “nākamās paaudzes datu bāzes protokola” pamatā ir mērogojama datubāzes pakalpojuma nodrošināšana decentralizētām aplikācijām. Lai gan tas viss izskatās iespaidīgi, ir vērts detalizētāk apskatīt šo projektu.  

Kāds ir Bluzelle projekta gala mērķis?

Decentralizēto aplikāciju vai dApps infrastruktūra šobrīd nav pilnībā izstrādāta. Tas nozīmē, ka ne tikai mākoņservisa datu bāzes nav pilnībā piemērotas, bet arī visai nozarei šobrīd pastāv problēmas saistībā ar datu uzglabāšanas mērogošanu. Bluzelle projekta mērķis ir apvienot koplietošanas, sadarbības iespējas ar tokenu ekonomiku. Šī projekta pamatā ikviens var iznomāt brīvu datu uzglabāšanas vietu, bet decentralizēto aplikāciju izstrādātāji to var izmantot, lai uzglabātu un pārvaldītu savu lietojumprogrammu datus.

Kā projekta mērķis tiks sasniegts?

Bluzelle projekts ir interesants dažādu tehnoloģiju apvienojums. Pirmkārt, datu vienības tiek uzglabātas mezglu grupās. Tas palīdz novērst jebkādu risku saistībā ar drošu datu uzglabāšanu, kas vēl joprojām ir ļoti reāls drauds mākoņdatošanas pasaulē. Galu galā mākonis ir tikai kāda cita dators vai serveris.

Otrkārt, Bluzelle izmanto algoritmu, kas spēj nodrošināt neierobežotu datu  uzglabāšanas mērogojamību. dApp datu uzglabāšanai tiek izmantots unikāls tīkla modelis, kas nodrošina šāda veida mērogojamību. Kamēr būs pietiekošs tīkla lietotāju skaits, kas dalīsies ar brīvo datu uzglabāšanas vietu, liela apjoma datu uzglabāšana nebūs problēma.

Visu šo funkciju pamatā ir dinamisks veiktspējas risinājums. Bluzelle var lepoties ar to, ka tā var dinamiski pielāgot datu kopīgošanas mezglu skaitu un vietu, lai samazinātu pieprasījuma laiku. Tas arī palīdzēs kopumā uzlabot ekosistēmas darbību. Kompānija jau ir izveidojusi blokķēdes tehnoloģiju tādiem uzņēmumiem kā Temenos, HSBC, Microsoft un BT. Ir redzams, ka palielinās pieprasījums pēc mērogojamiem uz blokķēdes tehnoloģiju balstītiem datu uzglabāšanas risinājumiem.

Kas ir BLZ tokens?

Tāpat kā citiem projektiem, kas ir balstīti uz blokķēdes tehnoloģiju, arī Bluzelle ir sava valūta, kas ir plašāk zināma kā BLZ. Šos tokenus var apmainīt pret datu bāzu pakalpojumiem, un tos var nopelnīt tie lietotāji, kuri datubāzē piedāvā savu brīvo datu resursu uzglabāšanas vietu. Šos tokenus ir iespējams arī pārdot dažās kriptovalūtas platformās, taču to galvenais pielietojums ir mērogojama datu uzglabāšana datubāzē. Šie tokeni nekādā ziņā nav saistīti ar failu uzglabāšanu, bet gan datu uzglabāšanu, un ir svarīgi nošķirt šos abus konceptus.

Kāda ir Bluzelle projekta nākotne?

Infrastruktūras izveide, kas kalpos, kā decentralizēto aplikāciju datubāze, nebūs vienkārša. Paredzams, ka minimālais dzīvotspējīgais produkts parādīsies apritē šā gada aprīlī. Turpmākie uzlabojumi un tehniskie papildinājumi tiks veikti pārējā 2018. gada un visu 2019. gada laikā. Dažas no gaidāmajām funkcijām ietver viedos līgumus, mobilās lietotnes, pierādījumu par likmju prasībām un noturību pret Sybil uzbrukumiem. Nenoliedzami, ir redzams, ka turpmākie gadi projektam būs ražīgi un būs daudz kas darāms saistībā ar to.

Bluzelle projekta mājaslapa bluzelle.com

Bluzelle coinmarketcap.com/currencies/bluzelle/

Video par projektu Bluzelle

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top