Visas ziņas

Kas ir BTCPay?

BTCPay koncepts

Pastāv dažāda veida un izmēra bitkoinu tirdzniecības platformas. BTCPay serveris ir labs kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas risinājums, jo tas piedāvā patstāvīgu maksājumu apstrādi, izmantojot BitPay aplikācijas saskarni.

BTCPay koncepts

Konkurenci bitkoinu apstrādes pasaulē var uzskatīt par labu lietu. Lielāka konkurence nozīmē to, ka kompānijām ir arvien vairāk jādomā par inovatīviem risinājumiem un lietotājiem savukārt ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu. BTCPay mērķis ir ļaut lietotājiem pašiem pārvaldīt savus līdzekļus un veidot savu bitkoinu maksājumu apstrādes sistēmu, izmantojot BitPay lietojumprogrammas saskarni.

Kādas ir platformas priekšrocības?

Lai gan šķiet, ka BTCPay platforma ir alternatīva BitPay lietojumprogrammas saskarnei, pastāv dažas būtiskas atšķirības. BTCPay un BTCPay serveris ir atvērta avota maksājumu apstrādes sistēma, kas atvieglo maksājumu apstrādi.

Maksājumu darījumos nav iesaistīta trešā puse, kas nozīmē, ka ienākošā valūta netiek pārvērsta fiat valūtā, lai izvairītos no kriptovalūtas vērtības fluktuācijas. Tas nozīmē, ka platforma lietotājam nodrošina privātumu un iespēju pilnībā pārvaldīt savus līdzekļus jebkurā laikā. Visas papildu funkcijas, ko piedāvā šī kompānija, ir arī pieejamas, izmantojot BTCPay.

Ikvienam, kas izmanto šo risinājumu, ir pašam savs mezgls, kas nozīmē, ka tīkls ir decentralizēts. Platforma arī piedāvā iespēju izmantot WooCommerce platformas funkcijas. Maksājumi uzreiz tiek nosūtīti uz digitālo maku, kurā ir iespējams līdzekļus uzglabāt un iesaldēt. Kompānijām, kuru mērķis ir aizsargāt savu klientu privātumu, BTCPay piedāvājums ir izdevīgs. Sistēma tāpat arī piedāvā Lightning Network atbalstu, kā arī ir integrētas ShapeShift platformas funkcijas, kas ļauj pieņemt desmitiem citu valūtu.

BTCPay nākotne

Ikvienam, kuru interesē kriptovalūta, būs noteikti noderīgs BTCPay Serveris. Platformā darījumus var veikt bez trešās puses starpniecības un ir iespējams saņemt valūtu ļoti īsā laikā. Iespējams gan, ka platformas lietotājiem pietrūks fiat valūtas konversijas funkcija, taču tā varētu nebūt pati nozīmīgākā problēma. Pašlaik projekta komanda domā par papildu e-komercijas risinājumu integrāciju platformā, ieskaitot Shopify un PrestaShop.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top