Visas ziņas

Kas ir Cahrenheit?

Autobūves nozare ir izrādījusi aizvien lielāku interesi par blokķēdes tehnoloģiju. Tā kā transportlīdzekļi kļūst modernizētāki, jaunās tehnoloģijas visu laiku ir jāpielāgo šīm izmaiņām. Cahrenheit ir jauna blokķēdes infrastruktūra autobūves industrijā, ko ir izveidojusi VeChainThor projekta komanda.

Īsumā par Cahrenheit projektu

VeChainThor projekta komanda pēdējo mēnešu laikā ir strādājusi pie dažādiem konceptiem. Viens no projekta komandas mērķiem ir izveidot uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu ekosistēmu autobūves nozarei. Tātad projekta galvenais mērķis ir revolucionizēt autobūves nozari un ieviest jaunas tehnoloģijas.

Kāda ir projekta galvenā ideja?

Blokķēdes tehnoloģijas piesaistīšana triljonus dolāru vērtai autobūves nozarei var būt gan riskanta, gan arī saistīta ar dažādiem jauniem izaicinājumiem. Informācijas asimetrija šajā posmā ir viena no lielākajām problēmām autobūves nozarē. It īpaši, ja runa ir par pakalpojumiem, kas ir saistīti ar transportlīdzekļiem, vienmēr rodas dažāda veida diskusijas. Klientiem vienmēr rada bažas informācija par pakalpojumu izcenojuma struktūru, galvenokārt to caurspīdīguma trūkuma dēļ.

Cahrenheit projekta mērķis ir noteikt datu īpašumtiesības un to vērtību, lai nodrošinātu reālus ekonomiskus ieguvumus. Šis risinājums ir paredzēts automašīnu īpašniekiem, apdrošināšanas kompānijām, dažādu pakalpojumu sniedzējiem, utt. Cahrenheit mērķis ir veicināt jaunu tirgu izveidi, lai Ķīnā vien nodrošinātu 45 biljonu dolāru vērtu ekonomisku ieguvumu, kas izskatās diezgan iespaidīgi.

Viena lieta ir izveidot pārredzamu un decentralizētu platformu, bet lielākā problēma varētu būt autobūves nozares darbiniekus un pārstāvjus motivēt pieņemt un izmantot šo jauno tehnoloģijas modeli.

Kaut arī ir redzams, ka blokķēdes tehnoloģija var ievērojami ietekmēt autobūves nozari, pastāv noteikti iemesli, kāpēc pašreizējiem tirgus līderiem līdz šim ir piederējusi tik liela vara. Ir saprotams, ka viņi diez vai vēlēsies zaudēt savu pozīciju šīs jaunās ekosistēmas ieviešanas dēļ.

Projekta komandas nākotnes plāni

Cahrenheit komandas viens no izaicinājumiem būs atrast sadarbības partnerus. Iespējams, ka projekta komanda gūs panākumus, pateicoties kompānijai Klover. Klover ir lielākā apdrošināšanas kompānija Ķīnā, kas kļūs par projekta komandas nozīmīgu partneri. Uzņēmums palīdzēs izglītot mazos un vidējos uzņēmumus un patērētājus par Cahrenheit projektu un tā potenciālajiem ieguvumiem.

Iespējams blokķēdes tehnoloģijas arī auto industrijas nozarē visdziļāk iesakņosies tieši Ķīnā.

Cahrenheit projekta mājaslapa cah.world

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top