Visas ziņas

Kas ir Caspian?

Kas ir Caspian?

Šobrīd kriptovalūtas tirgū tiek ieviesti daudz inovatīvu poduktu. Caspian ir viens no jaunākajiem projektiem, šī projekta komandas mērķis ir nodrošināt kriptovalūtas lietotājiem jaunu kriptoaktīvu pārvaldības risinājumu. Ir skaidrs, ka šis jaunais projekts galvenokārt būs paredzēts institucionālajiem investoriem, un ļoti tuvā nākotnē tas piedāvās daudzas noderīgas iespējas.

Par Caspian projektu

Tā kā pēdējā laikā kriptovalūtas ekosistēmā ienāk tik daudz jaunu cilvēku,  ir kļuvusi nozīmīga aktīvu pārvadības risinājuma izstrāde. Caspian projekta komanda vēlas institucionalizēt kriptoaktīvu pārvaldību, piedāvājot vienotu risinājumu. Visām funkcijām platformā varēs piekļūt, izmantojot vienu saskarni un tas noteikti piesaistīs visu lielāko kriptovalūtas pārdošanas platformu uzmanību.

Dažas interesantākās funkcijas

Caspian projekts ir noteikti unikāls, it īpaši tas attiecas uz izstrādātās platformas dažām funkcijām. Ņemot vērā sarežģīto tirdzniecības algoritmu kopumu, PMS, RMS un OEMS risinājumus, un reāllaika ekspozīcijas izsekošanu, Caspian, protams, ir viens no visprogresīvākajiem aktīvu pārvaldības risinājumiem, kuram ir vērts pievērst uzmanību. Vienotās saskarnes risinājums garantē to, ka viss būs standartizēti pieejams lielākajās platformās, kas noteikti ir ļoti novērtējami.

Viena no lielākajām problēmām, protams, ir drošība. Caspian projekta komanda risinās šo jautājumu, izmantojot kriptoaktīvu drošības protokolus, kurus ir izstrādājusi pieredzējusi blokķēdes industrijas darba komanda. Turklāt projekta komanda nodrošina 24/7 klientu atbalstu, kas līdz šim nebija pieejams kriptoaktīvu pārvaldībā.

Caspian platformas izpildes algoritmi nodrošinās augsta līmeņa pārdošanas pieredzi visiem lietotājiem. Platformas lietotāji varēs veikt standarta izmaiņas un personalizēt platformu. Tā kā projekta API varēs piekļūt visām galvenajām kriptovalūtas pādošanas platformām, būs apkopota liela apjoma informācija un tā tiks šķirota reāllaikā. Šajā informācijā ir ietverti pasūtījumi, izpildes, tirgus dati, aizņemto līdzekļu pozīcijas un tā tālāk.

Kādas ir projekta izmaksas?

Kriptovalūtas pasaulē instucionalizētu kriptoaktīvu pārvaldības risinājumu izstrāde parasti nav lēta. Kas attiecas uz Caspian projektu, pašlaik nav zināmas tā izmaksas. Tā nav vienkārša lietotne, kuru varēs lejupielādēt projekta komandas mājaslapā, platformas izstrāde būs balstīta uz jaunākajām tehnoloģijām. Būs interesanti pavērot Caspian projekta nākotni, jo tas ir saistīts ar vienu no visaugstāk attīstītiem  pārvaldības risinājumiem, kādi pašlaik ir pieejami kriptovalūtas tirgū.

Projekta Caspian mājaslapa caspian.tech

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top