Bez tēmas

Kas ir Cindicator?

Cindicator platforma

Pastāv daudz kriptovalūtas aspektu, kuri ir balstīti uz inovatīvo tehnoloģiju. Piemēram, aktīvu pārvaldīšana un kriptovalūtas tirdzniecība gūs labumu no mākslīgā intelekta. Tas ir tieši tas, ko cenšas panākt Cindicator projekta komanda, izmantojot nākamās paaudzes prognozēšanas analīzi, lai apstrādātu un veiktu viedos darījumus. Projektam ir izveidota sava kriptovalūta, kas plašāk ir zināma kā Cindicator. Ir vērts apskatīt, ko šis projekts ietver.

Kāds ir Cindicator mērķis?

Cindicator projekta mērķis ir nodrošināt hibrīdu intelektuālu risinājumu efektīvai aktīvu pārvaldīšanai, decentralizējot finanšu tirgu analīzi. Tā vietā, lai paļautos uz informāciju, ko sniedz analītiķi, projekts ietvers risinājumus, kas būs balstīti uz mākslīgo intelektu. Rezultātā būs iespējama vieda tirdzniecība ar jaunās paaudzes prognozēšanas analīzi.

Kā tas darbojas reālajā dzīvē?

Tā sauktais Cindicator Bots izmantos prognozēšanas analīzi, apkoptos datus un tirgus rādītājus, lai veiktu tradicionālā un kriptovalūtas tirgus analīzi. Tas apvienos tūkstošiem analītiķu nodrošinātos datus visā pasaulē un desmitiem mācību modeļu, lai sniegtu platformas lietotājiem vislabāko informāciju. Ir skaidrs, ka šis konkrētais risinājums pievērsīs daudzu cilvēku uzmanību visā pasaulē.

Būs arī izstrādāts Cryptometer Bots, kas kalpos kā personīgais kriptovalūtas tirgus novērtēšanas rīks laika jutīgām tirgus pētījuma iespējām. Ar reāllaika arbitrāžu un gandrīz duci kriptovalūtas tirdzniecības platformu, kuras varēs izvēlēties, šis risinājums ieinteresēs daudzus kriptovalūtas  lietotājus. Turklāt šī lietotne brīdinās par gaidāmo kriptovalūtas vērtības kritumu, ļaujot attiecīgi uz to reaģēt.

Lai piekļūtu šīm funkcijām, lietotāji varēs izvēlēties izstrādāto mobilo lietotni vai tīmekļa lietojumprogrammu. Lai gan projekta komanda vēl arvien aktīvi izstrādā dažus projekta risinājumus, mobilajās lietotnēs jau ir iekļauti vairāki produktu izstrādājumi, nodrošināti drošības garantiju fondu API, tirdzniecības signāli un arbitrāžas robotprogrammatūras. Nākotnē šī ekosistēma tiks papildināta ar papildu funkcionalitāti, kas noteikti ir ļoti labi.

Kas ir Cindicator tokens?

Cindicator projekta komanda izstrādātajam tokenam ir piešķīrusi tādu pašu nosaukumu kā kopējam projektam. Projekts nav paredzējis mainingu, jo tokeni tiks izmantoti, lai šajā jaunajā ekosistēmā izveidotu iekšējo ekonomiku. Šie ERC20 tokeni ļaus to īpašniekiem piekļūt  daļai no projekta hibrīdās infrastruktūras, kas pašlaik tiek izstrādāta. Turklāt būs pieejams atsevišķs piekļuves līmenis visiem esošajiem produktiem, tostarp vērtējumiem un iekšējiem analītiskajiem produktiem. Šo tokenu varēs ērti iegādāties, ja sekosiet līdzi norisei finanšu tirgū.

Kāda būs Cindicator projekta nākotne?

Tā kā vēl ir daudzi darbi, kuri ir jāpaveic, Cindicator komandai pirmām kārtām būs jāpiesaista papildu projekta izstrādātājus. Turklāt tiks uzlabota kolektīvā mākslīgā intelekta platforma, būs veiktas vizuālās izmaiņas projekta tīmekļa lapai un mobilajām aplikācijām.  Arbitrāžas botam arī būs veikti uzlabojumi, tostarp tiks palielināts valūtas pāru skaits un arbitrāžas apjoms. Cindicator botam būs arī nodrošināta papildu funkcionalitāte, ieskaitot jaunus indikatorus. Būs interesanti redzēt, kāda būs projekta nākotne, taču pagaidām viss izskatās ļoti labi.

Cindicator projekta mājaslapa cindicator.com

 

Video – Kas ir Cindicator?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top