Visas ziņas

Kas ir Claritas?

Atskaites par kriptovalūtu

Kriptovalūtas pasaulē katru dienu tiek domāts par jaunu un ērtu risinājumu nodrošināšanu, kas mūsdienās nebūt nav vienkārši. Claritas projekta komanda vēlas strādāt pie šī jautājuma, lai platformas lietotāji varētu ērtāk uzraudzīt savus ieguldījumus, ieņēmumus un zaudējumus. Platformai ir arī nodrošināta nodokļu atskaites funkcija, kas noteikti interesēs klientus Amerikas Savienotajās Valstīs.

Kas tieši ir Claritas?

Tā kā daudziem kriptovalūtas lietotājiem ir jādomā par kapitāla pieauguma nodokļa atskaitēm, ērti nodokļu uzskaites risinājumi pašlaik ir diezgan pieprasīti. Claritas projekta komanda vēlas nodrošināt saviem klientiem skaidru, uzticamu un ērtu nodokļu atskaites iespēju. Tas ir programmatūras risinājums, kuram ir vērts pievērst uzmanību.

Platformas funkcijas

Kaut arī kriptovalūtas lietotājiem ir pieejami daudz dažādi nodokļu uzskaites risinājumi, Claritas var būt diezgan labs risinājums tiem, kurus interesē  ērta un vienkārša nodokļu atskaite. Projekta komanda ir nodrošinājusi uzticamu infrastruktūras avotu un iespēju importēt datus no kriptovalūtas platformām un makiem. Turklāt visas atskaites, kas tiek veidotas šajā programmatūrā, atbilst visām nodokļu atskaites prasībām un lietotājiem nodrošina privātumu un drošību.

Pieslēgšanos kriptovalūtas pārdošanas platformām un makiem var veikt, izmantojot pieejamos API, un CSV datus var importēt vai ievadīt manuāli. Ir redzams, ka platforma ir daudzfunkcionāla un Claritas projekta komanda ir plānojusi piesaistīt pēc iespējas vairāk kriptovalūtas lietotāju. Nākotnē tiks izveidota arī mobilā aplikācija, lai varētu izsekot veiktās transakcijas ar bitkoiniem. Tiks novērsta nepieciešamība manuāli ievadīt datus, lai gan lielākā daļa specifikāciju pagaidām vēl ir ierobežota.

Galvenais Claritas projekta komandas uzdevums ir nodrošināt platformas lietotājiem konsolidētu pārskatu pār ieņēmumiem un iespējamiem zaudējumiem. Turklāt Claritas projekta komanda nodrošinās lietotājiem reāllaika atjauninājumus, kas būs nozīmīgi it īpaši tiem, kurus interesē savu portfolio uzraudzība. Ņemot vērā šajā platformā nodrošināto nodokļu atskaites iespēju, kapitāla pieauguma nodokļu atskaites aizpildīšanai nevajadzētu sagādāt problēmas.

Claritas projekta nākotne

Kaut arī Claritas projekta nākotne izskatās daudzsološa, projekts pašlaik vēl atrodas agrā attīstības posmā. Platformai ir nepieciešams palielināt funkcionalitāti, kas tiks nodrošināta tuvākajās nedēļās un mēnešos. Platformas lietotāji var pieteikties e-pasta paziņojumiem, lai pastāvīgi iegūtu informāciju par projekta attīstību. Pēc laika varēsim redzēt, vai gala produkts varēs konkurēt ar citiem bitkoinu nodokļu risinājumiem tirgū, taču nav noliedzams, ka projektam varētu būt veiksmīga nākotne.

Platformas Claritas mājaslapa getclaritas.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top