Cobinhood

Kas ir COBINHOOD?

Cobinhood platforma

Tā kā pēdējā laikā kriptovalūtas nozare kļūst arvien populārāka, ir tikai normāli, ka biržās un kriptovalūtas tirdzniecības platformās pastāv lielāka konkurence. Pašlaik lielākajai daļai centralizēto tirdzniecības platformu ir dažas kopīgas lietas, tostarp līdzīgas tirdzniecības maksas un tirgojamo valūtu trūkums. Kas attiecas uz COBINHOOD kriptovalūtu, domājams, ka šī situācija mainīsies samērā ātri. Tā ir pasaules pirmā kriptovalūtas tidzniecības platforma, kurā nav pārdošanas maksu un par finansējuma bāzi kalpo iegūtie līdzekļi no sākotnējā monētas piedāvājuma.

Kas īsti ir COBINHOOD?

COBINHOOD ir decentralizēta kriptovalūtas tirdzniecības platforma, kurā nav pārdošanas maksu.  Tātad nav izstrādātāja vai pārdevēja noteiktas pārdošanas maksas, kas nozīmē, ka esošās izmaiņas ir ļoti pozitīvas. Projekta komanda apgalvo, ka tā ir izveidojusi pirmo kriptovalūtas tirdzniecības platformu pasaulē, kurā nav pārdošanas izmaksu, kas ir iespaidīgs risinājums. Ir vērts arī norādīt to, ka COBINHOOD kriptovalūtas tirdzniecības platforma ir pieejama mobilajās ierīcēs īpašā aplikācijā, kas padara kriptovalūtas tirdzniecību vēl ērtāku.

Unikālās COBINHOOD īpašības

Neskatoties uz to, ka daudzas kriptovalūtas tirdzniecības platformas norāda, ka nepastāvēs pārdošanas maksas, būs vēl jāskatās, kā tas tiks realizēts. Kriptovalūtas pārdevējiem šī iespēja ir ļoti izdevīga, jo viņi varēs palielināt savus ieņēmumus.

Turklāt projekta komanda lepojas ar to, ka vairums digitālo aktīvu tiek glabāti bezsaistes elektronisko parakstu makā. Rūpes par papildu drošību darījumos ar citu cilvēku naudas līdzekļiem mūsdienās vairs nav luksusa lieta, jo kriptovalūtas tirdzniecības platformas gandrīz katru otro mēnesi piedzīvo kiberuzbrukumus. Lai piekļūtu daudzparakstu makam, COBINHOOD sistēmai ir izveidoti 5 no 8 ģeogrāfiski sadalīti aparatūras drošības moduļi. Visi naudas līdzekļi, kas tiek glabāti tiešsaistes makos, ir apdrošināti, gadījumā, ja rodas finansiāli zaudējumi.

Turklāt COBINHOOD platforma nodrošinās augstas veiktspējas pasūtījumu sakārtošanas mehānismu. Šajā ziņā vairāku kriptovalūtu pārdošanas platformu rādītāji ir pasliktinājušies, kas nozīmē, ka COBINHOOD ir veikusi nozīmīgu ieguldījumu šajā sfērā.  Visa infrastruktūra ir pilnībā sadalīta un automātiski mērogojama, lai kontrolētu intensīvu jauno lietotāju pieplūdumu. Ir ļoti nozīmīgi veikt piesardzības pasākumus gadījumā, ja COBINHOOD strauji kļūs par pasaules galveno kriptovalūtas tirdzniecības platformu.

COBINHOOD tokens

Lai izveidotu šo jauno nulles pārdošanas maksas kriptovalūtas tirdzniecības platformu, COBINHOOD komanda organizēja sākotnējo monētu piedāvājumu. Šī pūļa finansējuma projekta rāmjos ir izdots arī COBINHOOD tokens, kas ir plašāk zināms kā COB. COB tokenu īpašnieki saņem 50% no maržināla tirdzniecības aizņēmuma, lietojot tokenus, lai samaksātu par izdevumiem. Bez tam, viņiem būs tiesības uz nākotnes ICO tokeniem, ko parakstīs COBINHOOD. Iespējams, ka nākotnē šī platforma lietotājiem nodrošinās papildu ieguvumus, taču tagad šie ir galvenie pārdošanas punkti.

Kāda būs COBINHOOD nākotne?

Lai arī šī nulles pārdošanas maksas kriptovalūtas tirdzniecības platforma ir pilnībā sagatavota darbībai, COBINHOOD projekta komanda vēl nav pabeigusi veikt visus nepieciešamos uzdevumus. Pašlaik komanda strādā pie saraksta papildināšanas ar papildu tokeniem un pārdošanas platformām, kā arī dažu progresīvu tirdzniecības funkciju uzlabošanas. Katru nedēļu tiek pievienoti jauni tokeni, un kompānija atjauno informāciju par lietotājiem šajā sakarā Medium mājaslapā. Ņemot vērā visu minēto, ir saprotams, ka ir vērts pievērst uzmanību šai kriptovalūtas tirdzniecības platformai.

Cobinhood propjekta mājas lapa cobinhood.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top