Visas ziņas

Kas ir COINiD risinājums?

COINiD ir jauns kriptovalūtas uzglabāšanas risinājums

Kriptovalūtas lietotājiem visā pasaulē ir būtiski uzglabāt savus digitālās naudas līdzekļus drošībā. Mūsdienās ir ļoti nozīmīgs šajā gadījumā digitālais maks. COINiD ir jauns kriptovalūtas uzglabāšanas risinājums, kas ir piemērota alternatīva citiem digitālās valūtas uzglabāšanas risinājumiem.

COINiD risinājuma koncepts

COIND ir jauns programmatūras risinājums, kas Android un iOS ierīču lietotājiem nodrošina kriptovalūtas uzglabāšanu. Tas ir atvērta avota tehnoloģiskais risinājums, kas nozīmē, ka ikviens var pārskatīt kodu, lai noteiktu, vai šis risinājumu ir noderīgs.

Kā šis risinājums darbojas?

Lielākoties cilvēkus interesē, kā šis risinājums darbojas un kādas iespējas ir pieejamas. Šis risinājums ir paredzēts dažādu kriptovalūtu atbalstam. Šobrīd tiek atbalstīti bitkoini, taču laika gaitā tiks pievienotas arī citas kriptovalūtas, projekta mājaslapā ir norādītas tādas kriptovalūtas, kā Litecoin, Ethereum, Monero, Dash un dažas citas.
COINiD nodrošina pilnīgu privāto atslēgu pārvaldību, bezsaistes adrešu validēšanu, SegWit atbalstu, biometrisko autentifikāciju un daudz ko citu. Biometriskā autentifikācija atbalsta pirkstu nospiedumu skenēšanu, izmantojot Android un FaceID skenētājus iOS ierīcēs.
Drīzumā programmatūra tiks papildināta ar citām noderīgām funkcijām, kaut gan ir jāatzīst, ka jau šobrīd esošā funkcionalitāte ir iespaidīga.
COINiD risinājums pastāv divās dažādās lietojumprogrammās, lai nodrošinātu papildu drošību. COINiD uzglabā privāto atslēgu informāciju bezsaistē un paraksta transakcijas. COINiD maks ir standarta digitāla maka risinājums, kas ir paredzēts digitālās valūtas uzglabāšanai, tas arī nodrošina transakciju parakstīšanu. Šiem makiem ir nodrošināta papildu drošība un tos var izmantot, lietojot vecās un daudziem vairs neizmantotās Android un iOS ierīces.

Vai tas ir piemērots risinājums?

Tiem kriptovalūtas lietotājiem, kuri dod priekšroku tikai mobilajām ierīcēm, digitālās valūtas uzglabāšanai šis risinājums ir ļoti noderīgs. Daudzi cilvēki izmanto dažādus citus pieejamos digitālos makus, kas pēc būtības ir daudz drošāki, tomēr COINiD risinājums arī ir ļoti piemērots, it īpaši, ja kriptovalūtas lietotājiem ir kāda “lieka” ierīce, kuru var izmantot šim nolūkam. Ir ļoti atbalstāmi, ka kriptovalūtas lietotājiem tiek piedāvātas dažādas digitālās valūtas uzglabāšanas iespējas.

COINiD mājaslapa

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top