Visas ziņas

Kas ir CoinMarketAlert?

 

Kriptovalūtas cenām ir iespējams sekot līdzi dažādos veidos, daudzi tam izmanto dažādas mobilās un datora lietojumprogrammas. CoinMarketAlert platforma padarīs šo procesu daudz vienkāršāku, jo lietotājiem tiks nodrošināti paziņojumi par kriptovalūtu cenu tendencēm.

Sekošana līdzi cenu izmaiņām

Mūsdienu sociālo mediju laikmetā vairs nav nepieciešams visu laiku pašiem īpaši sekot līdzi visam notiekošajām dažādās jomās. Katru reizi, kad notiek kaut kas nozīmīgs, sociālie mediji nekavējoties ziņo par to. Tas it īpaši attiecas uz dažādiem politiskiem notikumiem, kaut gan arī kripto pasaulē ir parādījusies šī tendence.

Daudzi profesionāli kriptovalūtas tirgotāji pastāvīgi vēro kriptovalūtas cenu svārstības, taču tajā laikā viņi var palaist garām citas nozīmīgas cenu izmaiņas. CoinMarketAlert platforma ir paredzēta kriptovalūtas cenu svārstību izsekošanai un jaunumu saņemšanai par cenu izmaiņām.

CoinMarketAlert platforma ir paredzēta kriptovalūtas cenu svārstību izsekošanai

Ņemot vērā samērā biežās kriptovalūtas cenu svārstības, šis platformas piedāvājums lietotājiem būs ļoti nozīmīgs. CoinMarketAlert pastāvīgi sekos līdzi 1,400 kriptovalūtām, aktīviem un tokeniem. Platforma nodrošinās e-pasta ziņojumus un uznirstošos paziņojumus lietotāju pievienotajās ierīcēs.

Tiem lietotājiem, kuri aktīvi nenodarbojas ar kriptovalūtas tirdzniecību, CoinMarketAlert platforma var arī būt noderīga. Platforma nodrošinās paziņojumus par izmaiņām lietotāja kriptovalūtas portfelī. Iegūtie CoinMarketCap aplikācijas saskarnes dati pēdējo gadu laikā ir nozīmīgs informācijas avots.

Jaunā platforma CoinMarketAlert piedāvās ne tikai paziņojumus par kriptovalūtas cenu svārstībām, bet tā arī palīdzēs lietotājiem aizsargāt savas investīcijas. Uzlabotā paziņojumu funkcija ļaus platformas lietotājiem iegādāties kriptovalūtu un saņemt paziņojumus par kriptovalūtas apjoma izmaiņām un tirgus cenu kritumiem. Tiks ziņots arī par jauniem koiniem, kuri būs pievienoti CoinMarketCap valūtu sarakstam, kas dažreiz var arī noderēt.

Viens no iespējamiem negatīviem aspektiem ir tas, ka uzlabotā satura pārvaldības lietojumprogrammas (CMA) funkcionalitāte būs pieejama tikai izmantojot gaidāmos projekta ICO tokenus. Jāatzīst, ka kriptovalūtas joma ir ļoti aktīva, tajā nav brīvu dienu vai noteiktu darba stundu, un šobrīd jau ir kļuvis sarežģīti izsekot līdzi visiem jaunumiem kriptovalūtas pasaulē bez lietotņu palīdzības.

Projekta mājaslapa coinmarketalert.com

Video kā izmantot CMA tokenus

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top