ConnectJob

Kas ir ConnectJob?

Klasiskais ekonomikas modelis, kas visā pasaulē pastāv jau vairāk nekā pusgadsimtu, lēnām mainās. Šo tendenci pastiprina fakts, ka arī tā saucamie  “blue chip” uzņēmumi ir sākuši pārskatīt savu esošo ekonomisko struktūru, un pašlaik veido jaunus modeļus un ieradumus, lai izdzīvotu šodienas krīzes tirgū. ConnectJob ir universāla platforma, kas ļauj darba devējiem atrast sev piemērotus darbiniekus drošā un racionalizētā veidā. Platforma arī piedāvā visaptverošu lietojumprogrammu, kurā ir daudz finanšu pakalpojumu, kas atbilst dažādām klientu vajadzībām. ConnectJob ļauj klientiem izmantot plašas nišas tirgus iespējas:

 1. Koučingu
 2.  Dārzkopību
 3. Bērnu pieskatīšanu
 4. Tīrīšanu

Visiem šiem pakalpojumiem var piekļūt, izmantojot vienu lietojumprogrammu, kas ir balstīta uz ģeogrāfiskās lokācijas noteikšanas tehnoloģiju. ConnectJob ir decentralizēts pakalpojums, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai nodrošinātu augsta līmeņa darbību caurspīdīgumu un funkckionalitāti.

Platformas pārskats

Platforma ļauj lietotājiem veikt transakcijas ar CJT tokeniem bez finanšu starpniekiem vai trešo pušu iestādēm.
ConnectJob ļauj darba devējiem decentralizēti apstiprināt savu reputāciju, izmantojot decentralizēto lietotņu progammēšanas saskarni (API) un programmatūras izstrādes rīku kopumu (SDK) reputācijas validēšanai.
Sistēmā var integrēt arī citas decentralizētas lietojumprogammas, kas patlaban pastāv Ethereum blokķēdē.
Platformai ir pievilcīga lietotāja saskarne, ko var ērti izmantot kā iesācēji, tā arī eksperti.

Kas ir ConnectJob

Galvenās īpašības

Pirmkārt un galvenokārt, ConnnectJob mobilā lietotne sadarbojas tikai ar ļoti uzticamiem darba devējiem. Kompānija arī pārliecinās par to, vai pretendenti, kuri meklē darbu, ir sertificēti un kvalificēti, lai varētu veikt uzticēto darbu.

ConnectJob lietotāja saskarne

ConnectJob ir universāla platforma, kurā ir apvienoti visi pakalpojumi vienā lietojumprogrammā, kas izmanto ģeolokācijas noteikšanas tehnoloģiju, kas atvieglo darba meklētājiem piekļuvi atbilstošajiem darba piedāvājuma portfeļiem drošā veidā.

Kompānijas biznesa modelis

Citi galvenie ConnectJob aspekti:

 • Drošība: platforma piedāvā drošu vidi, kurā katrs darījums tiek veikts, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.
 • Pārbaudīta: ConnectJob izmanto efektīvu darbā pieņemšanas procesa modeli, kurā sertificēti darba meklētāji no citām uzticamām platformām var atrast sev piemērotu darbu.
 • Gatava lietošanai: atšķirībā no līdzīgām platformām, kuras vēl nav izmantotas ikdienas lietošanai, ConnectJob ir pilnībā izstrādāta un sagatavota lietošanai tirgū.
 • Spēcīgs kopienas atbalsts: šo pakalpojumu atbalsta lietotāju un izstrādātāju kopiena, kura izmanto pasaules jaunāko tehnoloģiju.

  Connectjob jaunas iespējas

Kā platforma darbojas

ConnectJob ir izstādājusi konkrētu cenu noteikšanas sistēmu attiecīgajam pakalpojumam, balstoties uz atbilstošās valsts tirgu. Tiklīdz pakalpojums / uzdevums ir izpildīts, tiek uzsākts apstiprinājuma process starp abām pusēm (tas ir starp darba devēju un darba ņēmēju).

Vienkāršots atainojums, kā darbojas ConnectJob lietotne
Kad abas puses apstiprina, ka uzdotais uzdevums ir izpildīts, maksājums tiek veikts ConnectJob tokenos (CJT). Pašlaik transakcijas maksa ir noteikta 20% apmērā. Tomēr ir jāpiebilst, ka šī procentāža nav stingri noteikta un to var progresīvi pielāgot, lai sasniegtu plānotos 10 procentus, kad platforma kļūs pilnībā decentralizēta.

Kā ekosistēmā tiek veikti maksājumi

Katrs darījums šajā platformā tiek veikts ConnectJob tokenos. Klienti, kuri nav iegādājušies tokenus, var iegādāties šo valūtu, izmantojot kredītkarti, bitkoinus vai Ethereum kriptovalūtu.

ConnectJob platformā tiek veikti CJT tokenos

Par projekta komandu

Yoni Assouline ir ConnectJob līdzdibinātājs un izpilddirektors. Saskaņā ar uzņēmuma oficiālo informāciju, viņa pienākumi ir šādi:

 •  Mārketinga attīstības uzraudzība
 • Investoru attiecību uzturēšana
 • Starptautisko pakalpojumu ieviešanas organizēšana

Yoni ir arī pieredzējis uzņēmējs, kurš gadu gaitā ir ieguvis prasmes tādās jomās kā komandas vadība un stratēģija.
Džonatans Gueron ir ConnectJob līdzdibinātājs. Viņš ir atbildīgs par tehnoloģiju integrāciju šajā projektā. Iepriekš viņš bija nodibinājis kompāniju iAdvize, kurā strādāja par tehnisko direktoru. Viņam ir labas IT iemaņas un pašlaik viņš vada 20 izstrādātāju komandu.

CJT tokeni

Kā jau iepriekš minēts, visi darījumi ConnectJob platformā tiek veikti CJT tokenos. Pašlaik apritē ir 112 839 768 CJT, un kopumā ir izveidoti 166 298 157 CJT tokeni.
Tāpat ir vērts atzīmēt, ka kopš 18. maija ConnectJob kopējais tirgus ierobežojums ir 8,755,531 ASV dolāri.

CJT tokenu vērtības diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap)
Tokeni tika ieviesti tirgū šī gada 8.maijā un to sākotnējā cena bija 0,08 ASV dolāri, valūta pēdējo desmit dienu laikā ir saglabājusi samērā stabilu vērtību. Tomēr tā kā CJT tokeni tika pavisam nesen ieviesti, ir grūti novērtēt to patieso potenciālu.

Noslēgumā

ConnectJob ir unikāla platforma, kas piedāvā jau izstrādātu pakalpojumu moduli, kas atbilst Ethereum ERC20 tokenu standartam un ļauj veikt darījumus starp darba meklētājiem un darba devējiem. Ja jūs vēlaties investēt šajā platformā, CJT tirdzniecības pāri pašlaik ir pieejami Yobit, Bancor Network un IDEX.

ConnectJob mājas lapa connectjob.io

Video par ConnectJob

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top