Visas ziņas

Kas ir CoolWallet S?

 

CoolWallet S projekta komanda ir izstrādājusi vislietderīgāko bitkoinu maku

Digitālie maki ir neatņemama kriptovalūtas jomas stastāvdaļa. Tas ir lielisks veids, kā var drošībā uzglabāt kritovalūtas portfolio. CoolWallet S projekta komanda ir izstrādājusi pēc viņu domām vislietderīgāko bitkoinu maku, kaut gan tas nebūs domāts tikai bitkoiniem, tiks atbalstītas arī citas valūtas un tokeni.

Īsumā par CoolWallet S

Konkurence digitālo maku jomā ir vajadzīga un laba lieta. Kaut gan Ledger un Trezor nodrošina lieliskus digitālos makus, arī citām kompānijām ir iespēja darboties šajā lauciņā. CoolWallet S atbalstīs bitkoinus, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, un ERC20 tokenus.

Kā jaunie digitālie maki atšķirsies?

Atšķirībā no ierastajiem kriptovalūtas digitālajiem makiem, CoolWallet S ir paredzēts mobilajām ierīcēm. Tiks atbalstītas iOS un Android operētājsistēmas. Būs nepieciešams vienkārši uzstādīt digitālo maku un izveidot savienojumu. Nebūs nepieciešama  reģistrācija, tādējādi tiks saglabāta lietotāja anonimitāte un privātums. Visas privātās atslēgas un līdzekļi tiks uzglabāti makā bez jebkāda veida starpniecības.

CoolWallet S ir paredzēts mobilajām ierīcēm

CoolWallet S projekts lepojas ar savu nodrošināto pretzādzības savienojumu starp digitālo maku un mobilo ierīci. Tas ļauj lietotājiem vienmēr nēsāt līdzi savus kriptovalūtas makus, kas arī ir iespējams ar tradicionālajiem digitālajiem makiem. Tomēr jaunajam digitālajam makam nav USB savienojamības un CoolWallet S var piekļūt caur kodētu Bluetooth savienojumu.

Digitālajā makā ir iegulta EAL5+ sertificēta Secure Element mikroshēma. Programma nodrošina decentralizētu atbalstīto valūtu apmaiņu, kas noteikti ieinteresēs daudzus kriptovalūtas entuzaistus.

Nākotnes potenciāls

Iespējams, ka digitālā maka cena 189 dolāri, neskaitot piegādes izmaksas, nebūs pieņemama visiem interesentiem. Tomēr, ir jāņem vērā, ka daudzo valūtu atbalstam ir liels potenciāls. Digitālais maks ir elastīgs, drošs un to neietekmē citi elementi un beigu beigās tas ir stilīgs. Ir ļoti labi, ka tirgū ienāk jauni digitālie maki.

Projekta CoolWallet S mājaslapa coolwallet.io

Video par CoolWallet S

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top