Bez tēmas

Kas ir Cryptaur?

Decentralizācija kā koncepts ir radies kopš brīža, kad kriptovalūtas pasaulē kļuva populāra blokķēdes tehnoloģija. Lai arī pastāv iespēja, ka šī tehnoloģija  var pilnībā mainīt pastāvošos komerciālos un ekonomiskos modeļus, pašlaik to lieto tikai dažās jomās.

Cryptaur ir pavisam jauna uz blokķēdes tehnoloģiju balstīta platforma, kurā var ērti lietot un veidot dažāda veida decentralizētās lietojumprogrammas. Tā ir vienota ekosistēma, kura atvieglo P2P vienādranga saziņu starp platformas lietotājiem, kā arī palielina decentralizācijas spēju.

Bez tam Cryptaur var uzskatīt kā pamatstruktūru, kurā var veidot, paplašināt un uzglabāt decentralizētās lietojumprogrammas. Projekta galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem jaunus produktus un pakalpojumus bez jebkāda veida starpniecības

Projekta galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem jaunus produktus un pakalpojumus bez jebkāda veida starpniecības

Platformas mērķis tāpat ir nodrošināt lietotājiem sekojošus pakalpojumus:

 • Cryptaur maksājumu moduli: atvieglo fiat un kriptovalūtas maksājumu veikšanu.
 • Cryptaur klientu aizsardzības sistēmu: servisa protokols, kura mērķis ir sistemātiskā veidā risināt klientu konfliktus un problēmas.

Visi darījumi platformā tiek veikti, izmantojot Cryptaur tokenus (CPT). Šie tokeni atbilst ERC20 standartam un tos var izmantot, lai samaksātu visas platformas darījumu maksas. CPT tiek izmantoti arī kā atlīdzības, lai lietotājus stimulētu veikt ieguldījumus platformā un to attīstīt.

Pārskats pār platformu

 • Cryptaur ir vienota ekosistēma, kurā var droši veidot decentralizētas lietojumprogrammas.
 • Šī platforma ir balstīta uz Ethereum blokķēdes sistēmu.
 • Cryptaur infrastruktūra ir balstīta uz diviem būtiskiem aspektiem: vietējo kriptovalūtu un Cryptaur Pay modeli.
 • Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, šī pakalpojuma mērķis ir palīdzēt attīstīt decentralizētās lietojumprogrammas, kas balstās uz decentralizācijas principu.
 • To var izmantot dažādās  nozarēs, ieskaitot loģistiku, ēdienu un preču piegādi.

Galvenās īpašības

Viens no Cryptaur galvenajiem aspektiem ir spēja apvienot tradicionālo un decentralizēto ekonomiku. Tas ļauj ikvienam, kam ir dators vai viedtālrunis, veikt darījumus blokķēdē, nemainot savus maksāšans paradumus.

Cryptaur ekosistēma

Turklāt Cryptaur palielina kopienas sadarbības spēju, kas palīdz izvēlēties tieši tos produktus un pakalpojumus, kas atbilst konkrētajām lietotāja vajadzībām. Turklāt tiek izmantoti noteikti caurspīdīguma protokoli, kas nodrošina to, ka visi iesniegtie pārskati ir iegūti no uzticamiem avotiem.

Šī jaunā platforma ir ideāla vide komerciālu darbību veikšanai, jo tajā pastāv dažādi noderīgi pakalpojuma moduļi:

 • Vienādranga tirdzniecība
 • Darījumi starp klientiem un kompāniju
 • Vienotas pakalpojumu lietojumprogrammas

Vēl viens svarīgs Cryptaur aspekts ir tas, ka tiek izmantoti klientu sociālie un uzvedības dati, lai nodrošinātu viņiem atbilstošus stimulus, kā arī atbalstītu ekosistēmas vispārējo izaugsmi.

Kā tas darbojas

Kā tika iepriekš minēts, Cryptaur ļauj patērētājiem iegādāties produktus no dažādām decentralizētām lietojumprogrammām, izmantojot fiat aktīvus, kā arī kriptovalūtu.

Cryptaur ļauj patērētājiem iegādāties produktus no dažādām decentralizētām lietojumprogrammām

Piemēram, ja persona veic pirkumu ar fiat naudu, — skaidrā naudā, kredītā vai debetā — Cryptaur automātiski izmanto Ethereum maku, lai iegādātos atbilstošo kriptovalūtas daudzumu lietotāja vārdā.

Tomēr, ja lietotājs ir apvienojis digitālos makus un nolēmis maksāt kriptovalūtā, viņš vienkārši pārsūta naudas summu uz Cryptaur pārvaldīto maku. Tiek izmantoti viedie līgumi, lai aizsargātu produkta vai pakalpojuma saņēmēju no cenas svārstības.

Par projekta komandu

Dmitrijs Buriaks ir šī uzņēmuma vadītājs un dibinātājs. Saskaņā ar esošajiem datiem viņa LinkedIn profilā, Buriaks ir ilggadējs uzņēmējs, kuram ir liela uzņēmējdarbības pieredze dažādās nozarēs.

Par projekta komandu

Jaroslavs Kompans ir Cryptaur finanšu direktors. Viņam ir vairāk nekā desmit gadus liela profesionālā pieredze, tostarp septiņus gadus viņš ir strādājis par stratēģisko un operatīvo vadības konsultantu. Kompans ir strādājis arī vairākās starptautiskās konsultāciju kompānijās:

 • Roland Berger
 • KPMG
 • Goetzpartners
 • Deloitte
 • PWC

Iļja Svirins ir Cryptaur tehniskais direktors. Saskaņā ar pieejamo informāciju, Svirins ir uzņēmējs tehnoloģiju jomā, kurš ir izveidojis vairākas pazīstamas uz blokķēdes tehnoloģijas balstītas kompānijas, ieskaitot Nordavind un Prover. Turklāt viņš ir arī viedo līgumu izstrādātājs un ir darbojies tādos projektos kā:

 • io
 • io
 • com

 

Informācija par CPT tokeniem

Nesen apritē ir nonākuši projekta komandas izveidotie CPT tokeni un to vērtība ir salīdzinoši stabila.

CPT tokenu vērtība (saskaņā ar Coincodex)

Sākotnējā tokena vērtība bija 0.0039 ASV dolāri, valūtas vērtība strauji palielinājās un 12. jūnijā tā cena bija 0.005 ASV dolāri. Pašlaik tokena cena ir 0.001973 ASV dolāri.

Kopš 15.jūnijā CPT tirgus ierobežojums bija 27,39 miljonu ASV dolāru apmērā un kopējais tokenu nodrošinājums ir 6.87 miljardi, no kuriem 6.8 miljardi tokeni pašlaik ir apritē.

Nobeigumā

Būs interesanti pavērot, kā Cryptaur izdosies mainīt pastāvošos ekonomikas modeļus, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Ja vēlaties veikt investīcijas Cryptaur, CPT tirdzniecības pāri šobrīd ir pieejami HitBTC un LAToken.

Projekta Cryptaur mājaslapa Cryptaur.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top