Visas ziņas

Kas ir Crypto Exchange Ranks projekts?

Crypto Exchange Ranks projekts
Kriptovalūtas pasaulē vienmēr ir daudz dažādi jaumumi. Crypto Exchange Ranks projekts nākotnē varētu būt ļoti nozīmīgs, jo šobrīd ir ļoti būtiski izvērtēt kriptovalūtas biržu drošību un likviditāti.

Īsumā par projektu

Crypto Exchange Ranks projekta mērķis galvenokārt ir novērtēt esošo un turpmāk izveidoto kriptovalūtas biržu ilgtspējīgumu un drošību. Ņemot vērā to, ka kriptovalūtas tirdzniecības platformas ir bieži pakļautas kiberuzbrukumiem, šajā ziņā būtu nepieciešams veikt pārmaiņas. Pašlaik, protams, nav zināms, vai projekta komandai izdosies atrisināt pastāvošo problēmu.

Kā tas darbosies?

Daudzi cilvēki pat nezina, cik daudz biržu un kriptovalūtas tirdzniecības risinājumu šobrīd pastāv. Taču lielākā daļa ir dzirdējusi populārāko kriptovalūtas biržu nosaukumus kā Coinbase, Kraken, GDAX, Gemini un citas. Pašlaik tiek uzskatīts, ka kopumā pasaulē pastāv aptuveni 200 šādu uzņēmumu.

Ir skaidrs, ka visas kriptovalūtas tirdzniecības biržas nav vienādas. Dažas ir lielākā mērā pakļautas kibernoziegumu riskam un citām drošības problēmām. Crypto Exchange Ranks projekta mērķis ir analizēt visas kriptovalūtas tirdzniecības platformas, tehniskās infrastruktūras un pētīt dažādas kibernoziegumu risku novēršanas iespējas. Turklāt uzmanība tiks pievērsta arī biržu likviditātei, tas nozīmē, ka tiks veikta to revīzija.

Projekta komanda nodrošinās 24/7 datu analīzes modeli, tātad darbība būs nepārtraukta. Cilvēkiem būs iespēja pastāvīgi saņemt informāciju par dažādu kriptovalūtas tirdzniecības platformu novērtējumu, kas viņiem palīdzēs pieņemt labākus lēmumus attiecībā uz platformu izvēli un to drošību. Protams, ir arī ieteicams pašiem veikt dažādu platformu izpēti.

Kādi ir projekta nākotnes plāni?

Crypto Exchange Ranks infrastruktūras izveidei noteikti būs nepieciešams zināms laiks. Pašlaik ir vērojama veiksmīga projekta attīstība, lai gan vēl ir daudz kas darāms. 2018. gada septembra sākumā būs iespējams redzēt, kāda izskatīsies jaunā platforma. Ir vērts pievērst uzmanību šim projektam, jo šāda veida platformas nodrošinās lielāku leģitimitāti kriptovalūtas nozarē.

Video par Crypto Exchange projektu (krievu val.)

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top