Daneel

Kas ir Daneel?

Daneel platforma

Mūsdienās uz mākslīgo intelektu balstītajiem kriptopakalpojumiem ir daudz funkcionālu un tehnoloģisku ierobežojumu. Lielākajai daļai šī brīža risinājumu ir ierobežota informācija, ko nodrošina tādi mēdiju kanāli, kā Facebook, Slack un Telegram.

Daneel ir jauns uz māksīgo intelektu balstīts personālais finanšu palīgs, kas izmanto IBM Watson tehnoloģiju. Raugoties no tehniskā viedokļa, Daneel sistēma ir tehnoloģiski augsti attīstīta un tai ir potenciāls kļūt par visefektīvāko mākslīgā intelekta platformu digitālās valūtas sektorā.

Daži galvenie mākslīgā intelekta sistēmas aspekti:

 • Darbinātspēja: laika gaitā Daneel sistēma izpratīs cilvēka darbu un varēs nepārtraukti sadarboties ar klientiem.
 • Atjauninājumi: pateicoties augsti attīstītajiem mākslīgā intelekta algoritmiem, platforma nodrošinās tās lietotājiem uzticamu informāciju reāllaikā.
 • Tirgus noskaņojuma analīze: viena no nepietiekami novērtētajām Daneel sistēmas īpašībām ir spēja jebkurā laikā noteikt noskaņojumu virtuālajā aktīvu tirgū.

Daneel sistēma spēj meklēt, apkopot un analizēt dažādus informācijas avotus,  tā, lai varētu platformas lietotājiem nodrošināt jaunākos datus, kas attiecas uz kriptovalūtas tirgu. Daži kanāli, no kuriem Daneel iegūst informāciju, ir šādi:

 • dažādi tiešsaistes kanāli
 • jaunumdevas
 • galvenie mediji
 • specializētie mediju tīkli
 • sociālie tīkli

Par Daneel sistēmu

 • Daneel sistēma nodrošina saviem klientiem speciālizētu datu bāzi, kurā ir informācija par digitālās valūtas tirgu un tokenu vērtībām.
 • Sistēma kalpo kā lielisks un uzticams kriptovalūtas ziņu apkopotājs.
 • Daneel sistēma informē platformas lietotājus par visiem jaunajiem sākotnējo monētu piedāvājumiem tirgū.
 • Sistēma nodrošina informāciju par jaunākajiem tirgus rādītājiem, piemēram, tirgus noskaņojumu un daudz ko citu.
 • Platformai ir vienkāršota saskarne, tāpēc to var ērti izmantot kā iesācēji, tā arī pieredzējuši lietotāji.

Galvenās īpašības

Galvenā īpašība, kas liek Daneel sistēmai atšķirties no citām platformām, ir tās spēja nodrošināt visuzticamākās kriptovalūtas ziņas un datus par aktīviem, kas ir pieejami tirgū. Tas platformas lietotājiem ļauj uzzināt jaunākos notikumus kriptovalūtas pasaulē un informāciju par tirgus noskaņojumu, palīdzot investoriem pieņemt vispareizākos lēmumus.

Daneel un lietotāji

Tāpat šī platforma nodrošina lietotājus ar ikdienas padomiem par investēšanu un tirgus tendencēm ar iegūtajiem indikatoriem. Tas arī var palīdzēt investoriem pieņemt vislabākos lēmumus, vadoties pēc finanšu rādītājiem.

Pārskats pār Daneel ekosistēmu

Vēl daži nozīmīgi aspekti attiecībā uz Daneel sistēmu, kurus ir vērts pieminēt:

 • Laicīgi brīdīnajumi:tiklīdz kāda no investīcijām ir apdraudēta, Daneel sistēma nekavējoties platformas lietotājiem nodrošina jaunāko informāciju par finanšu statistiku, tā, lai investori var laicīgi reaģēt un mazināt iespējamo risku.
 • Portfeļa pārvaldība: platforma ļauj ērti pārvaldīt portfeli un palīdz racionalizēt kriptovalūtas pārdošanas un pirkšanas procesus.
 • Ikdienas finanšu padoms:Daneel sistēma sniedz lietotājiem ikdienas padomu attiecībā uz viņu investīcijām un arī esošajām tirgus tendencēm.

Kā Daneel sistēma darbojas

Izmantojot robotprogrammatūru, sistēma ar mākslīgā intelekta algoritmu iegūst ziņas par kriptovalūtu sociālajos tīklos. Sistēmas modelis pēc tam analizē šīs ziņas un nosaka vispārējo noskaņojumu kriptovalūtas tirgū.

Tā rezultātā lietotājiem ir iespēja paredzēt potenciālās pump and dump shēmas, kā arī novērst šaubas attiecībā uz situāciju ar noteiktām kriptovalūtām.

Turklāt Daneel sistēmai ir interaktīva saskarne, kas ļauj klientiem iegūt ar kriptovalūtu saistītu informāciju, vienkārši uzdodot jautājumu platformas iekšējam balss modulim. Lai iegūtu informāciju no Daneel sistēmas, tā ir tikai jāpieprasa. Mākslīgā intelekta sistēma automātiski meklē informāciju, kas ir vislabāk piemērota platformas lietotāja vajadzībām.

Rezultāti tiek nodoti lietotājam kopā ar izvēlēto darbību sarakstu, kas ļauj ietaupīt laiku. Mākslīgā intelekta sistēma ir balstīta uz automatizētu mācīšanās principu, ļaujot sistēmai pastāvīgi mācīties un kļūt labākai un piemērotākai platformas lietotāju vajadzībām un prasībām.

Visbeidzot, mākslīgā intelekta sistēma ir balstīta uz IBM Watson tehnoloģiju, automatizētu inteliģences sistēmu, kas ir paredzēta informācijas iegūšanai un zināšanu  atspoguļojumam. Daneel ir arī reģistrēts kā IBM PartnerWorld biedrs, kas sistēmai ļauj paātrināt izaugsmi tirgū, izmantojot specializētas uz tirgu orientētas stratēģijas.

Par uzņēmumu

Daneel sistēmu ir izveidojis Žozefs Bedminsters, kurš ir uzņēmuma izpilddirektors. Žozefs ir specializējies programmatūras inženierijā un ir bijis saistīts ar dažiem liela mēroga uzņēmumiem, kā piemēram, Bonanza. Pašlaik viņš ir atbildīgs par programmatūras prototipu izgatavošanu dažādiem uzņēmumiem tādās jomās kā mākslīgais intelekts un lielie dati. Harolds Kinets ir uzņēmuma komunikāciju direktors. Saskaņā ar viņa LinkedIn biogrāfiju, Haroldam ir zināšanas datu drošības jomā un iepriekš viņš ir darbojies Belģijas kopuzņēmumā WOW.

Visbeidzot, Selims Rinazs ir šā projekta galvenais tehniskais direktors. Selims ir labi zināms programmatūras izstrādātājs, kurš ir strādājis dažādās jomās:

 • Mākslīgais intelekts
 • Autonomās sistēmas.

Iepriekš viņš izstrādāja sarežgītas sistēmas lieliem izņēmumiem un jaunizveidotām kompānijām. Turklāt Selims ir palīdzējis izstrādāt dažādus čatbotus, kurus pašlaik izmanto veselības aprūpes nozares uzņēmumi.

Tokena vēsture

Visas transakcijas Daneel ekosistēmā tiek veiktas ar DAN tokeniem.

DAN tokena vērtība  (saskaņā ar CoinMarketCap informāciju)

DAN tokens tirgū ienāca pagājušajā nedēļā un šobrīd tā vērtība ir pieaugusi. Sākotnēji tokena vērība bija 0.016 ASV dolāri, taču šobrīd tā ir $0.17 ASV dolāri.

Tomēr, ņemot vērā to, ka tokens ir nesen laists klajā, nav zināms, vai DAN tokenam izdosies ieņemt nozīmīgu lomu tirgū.

Pārskats

Tā kā kriptovalūtas tirgus ir piesātināts ar dažādiem neuzticamiem mākslīgā intelekta botiem,  Daneel sistēmas tehnoloģija noteikti kļūs ievērojama. Šobrīd ir iespējams lejupielādēt platformas beta versiju,  un visi tie, kurus interesē sīkāka informācija, var apmeklēt uzņēmuma mājas lapu.

Ja vēlaties investēt Daneel tokenos, DAN tirdzniecības pāri pašlaik ir pieejami tādās platformās kā HitBTC, IDEX un DDEX. Tokenam ir vērts pievērst uzmanību un iespējams arī iepirkt, jo tiklīdz īstenosies projekta nospraustie mēŗki, cena tokenam būs daudz augstāka.

Platformas Daneel mājas lapa daneel.io

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top