DENT

Kas ir tokens DENT?

DENT kriptovalūta

Gadu laikā ir izveidoti desmitiem jaunu projektu blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas pasaulē. Pārsteidzošā kārtā tikai dažu projektu mērķis ir bijis apvienot blokķēdes tehnoloģiju un digitālos līdzekļus ar mobilajiem datiem.  DENT projekts šajā ziņā atšķiras un šī projekta pamatā ir izveidot atvērtu tirgu, kurā būtu iespējams pārdot un pirkt mobilos datus. Šobrīd daudzi interesējas par DENT kriptovalūtu.

Ko DENT vēlās sasniegt?

Mobilo datu tokenizācija globālā mērogā nebūs viegls uzdevums. Šo tokenizēto datu pārdošana vienādranga formātā ir daudz sarežģītāks uzdevums. Līdz šim DENT ir pierādījis, ka tā radītie produkti lieliski darbojas, ņemot vērā arī neseno iOS lietojumprogrammas izdošanu vairākās valstīs. Ir paredzēts, ka Android versija tiks izdota februārī, kaut gan šobrīd oficiāli nav norādīts noteikts izdošanas datums. Kompānija ir arī noslēgusi vairākas nozīmīgas partnerības ar lielākajām telefona sabiedrībām pasaulē.

Kādi ir DENT galvenie aspekti?

Pastāv daudzi aspekti, kas revolucionizē mobilos datus globālā mērogā. Pirmkārt, DENT mērķis ir liberalizēt mobilos datus. Lai to paveiktu, DENT kriptovalūta – kas ir biržās zināma kā DENT, kļūs par globālo mobilo datu apmaiņas kriptovalūtu starp lietotājiem un telefona sabiedrībām. Šī kriptovalūta ļauj izmantot datu koplietošanas ekonomiku, kur ikviens var brīvi pirkt, pārdot un ziedot mobilos datus ikvienam, kas ir ekosistēmā. Piemēram, kāds Indijā varēs pārdot lētus datus kādam citam cilvēkam, kurš dzīvo Savienotajās Valstīs.

Otrkārt, starptautiskā viesabonēšana ir jārisina agresīvā veidā. Eiropas Savienībā starptautiskā viesabonēšana nav vairs problēma eiropiešiem, taču tā ir joprojām liela problēma ikvienam citam, ieskaitot tos, kuri ceļo uz ārzemēm. Izmantojot DENT kriptovalūtu, datu viesabonēšana izmaksas tiks samazinātas. Tas ļaus ikvienam visā pasaulē baudīt lētākus mobilos datus, neatkarīgi no tā, kurā pasaules daļā viņi atrodas. Tas viss kļūst redzamāks, tiklīdz mobilie dati būs pieejami P2P tirgū.

Visbeidzot, DENT koncentrējas uz mobilo datu iegādes automatizēšanu, nodrošinot vislabāko cenu. Tas attiecas ne tikai uz viedtālruņiem un planšetdatoriem, bet arī uz IoT ierīcēm. Lietotāji, kuri iegādāsies datus ar DENT kriptovalūtu, saņems vislabāko cenu piedāvājumu no vispiemērotākā operatora savā reģionā. Šīm pakotnēm varēs piekļūt, izmantojot mobilo lietotni DENT Android un iOS ierīcēs. Līdz šim iOS lietotne ir saņēmusi daudz pozitīvu atsauksmju, jo tā darbojas tā kā ir reklamēts. Ir vēl daudz kas darāms attiecībā uz papildu telefona sabiedrību ātrāku pievienošanu un lietotņu cenu pielāgošanu, balstoties uz noteikto DENT vērtību.

Kāda būs DENT kriptovalūtas nākotne?

Kaut arī projekta iOS lietotne jau darbojas, Android versija netiks izlaista vēlāk šā mēneša laikā. Turklāt pēc dažiem mēnešiem būs pieejamas globālās iepriekšapmaksas kartes papildināšanas iespējas, izmantojot DENT kriptovalūtu. Arī vairāk datu operatoru pievienošana ir nepārtrauktā attīstības procesā. DENT birža sāks darboties 2018. gada 3. ceturksnī, kas būs nozīmīgs šī projekta pārdošanas punkts. Šogad arī tiks ieviestas atjauninātās mobilās lietotnes. Ņemot vērā visas lietas, DENT projekta pamati ir izveidoti, taču komanda vēl nav izpildījusi lielāko daļu savu solījumu.

DENT projekta mājaslapa dentwireless.com

DENT kriptovalūta

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top