Dentacoin

Kas ir Dentacoin?

Dentacoin platforma

Ir saprotams, ka nekad nebūs viena kriptovalūta, kuru varēs izmantot visiem ikdienas uzdevumiem. Kaut arī daudziem joprojām ir cerība, ka Bitcoin varētu nodrošināt visu nepieciešamo, tas tomēr šķiet maz ticams. Tāpat arī nepastāvēs viena blokķēde, kas būs noderīga visiem lietotājiem. Dentacoin projekts ataisno šo pieņēmumu, jo ir nodrošināta virsgrāmatas ekosistēma tieši zobārstniecības nozarei.  

Kas ir Dentacoin tirgus?

Integrējot blokķēdes tehnoloģiju, Dentacoin projekta pamatā ir dažādu iespēju nodrošināšana. Šim blokķēdes risinājumam ir savs ERC20 tokens, kuru ikviens varēs izmantot visā pasaulē, arī zobārstniecības nozares pārstāvji. Zobārstniecības nozare, integrējot blokķēdes tehnoloģiju, ir kļuvusi daudz pieejamāka. Turklāt nākotnē platforma piedāvās dažādus jaunus uz blokķēdes tehnoloģiju balstītus zobārstniecības nozares risinājumus.

Dentacoin projekta tehniskie aspekti

Dentacoin projekta komandas galveno uzdevumu pamatā ir izveidot uzticamu pārskata platformu zobārstniecības nozarei. Ieviešot uzticamus zobu ārstniecības pārskatus, kurus ikviens visā pasaulē varēs izlasīt, nozares speciālisti varēs popularizēt savu vārdu visā pasaulē. Turklāt pacienti saņems vislabāko iespējamo palīdzību zobu ārstniecībā. Nākamajos gados Dentacoin platformas mērķis ir būtiski mainīt zobārstniecības nozari visā pasaulē.

Turklāt, izmantojot šo blokķēdes tehnoloģijas projektu, būs iespējams pacientiem nodrošināt zobu ārstniecības pakalpojumus. Raugoties no apdrošināšanas risinājuma perspektīvas, zobārstu un pacientu intereses tiks savstarpēji saskaņotas bez starpnieku iesaistīšanas.  Dentacoin platforma kalpos arī kā veselības aprūpes pakalpojumu datubāze, tajā būs droši uzglabāta visa nepieciešamā informācija. Turklāt pacientiem un zobārstiem būs nepieciešams izsniegt atļauju citām personām piekļuvei konkrētai informācijai, tādējādi uzlabojot vispārējo datu konfidencialitāti.

Lai uzlabotu pakalpojumu nodrošinājumu, nākotnē tiks ieviesta arī interaktīva mobilā aplikācija. Mutes higiēnas nodrošināšana ir viena no Dentacoin projekta galvenajām prioritātēm, kas nenoliedzami ir ļoti labs risinājums. Ne mazāk būtiska ir arī DentaVox tīmekļa aplikācijas nodrošināšana. Šo risinājumu varēs izmantot anketēšanai un atlīdzību piešķiršanai, kā arī vispārēju tirgus izpētes datu iegūšanai. Tiklīdz šī platforma būs pilnībā izstrādāta un pieejama sabiedrībai, DentaVox piedāvās vēl vairāk dažādu jaunu risinājumu.

Dentacoin tokens

Visa šī infrastruktūra būs balstīta uz Dentacoin tokeniem, kas kriptovalūtas platformās ir pazīstama kā DCN. Dentacoin projekts nodrošinās decentralizētu tirdzniecības platformu zobu kopšanas līdzekļiem, materiāliem un iekārtām, kurus varēs iegādāties un pārdot apmaiņā pret DCN. Šo tokenu varēs arī izmantot, lai apmaksātu zobārsta vizītes, pieņemot, ka pietiekami daudz nozares speciālistu vēlēsies piedalīties šajā projektā. Patlaban DCN vērtība ir tikai spekulatīva.

Kas būs gaidāms nākotnē saistībā ar Dentacoin projektu?

Lai arī jau ir paveikts liels darbs attiecībā uz šī projekta izstrādi, 2018. gadā būs pieejama Dentacoin pārskatīšanas aplikācija mobilajām ierīcēm. Ir arī paredzēta tirgus izpētes apsekojumu iespējas integrēšana, kas būs nozīmīgs šī projekta posms. Otrs tokens tiks pārdots 2018. gada oktobrī, kam sekos Dentacoin apdrošināšanas testa tīkla ieviešana 4. ceturksnī. Ja izstrādātāji ievēros šos termiņus, 2018. gads būs diezgan labs DCN īpašniekiem un investoriem.

Dentacoin projekta mājaslapa dentacoin.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top