Bez tēmas

Kas ir DGTX?

Digitexfutures projekts

Nesen tika laisti apritē DGTX tokeni un to pašreizējais tirgus ierobežojums ir 5221377 ASV dolāri, bet cena ir 0.007459 ASV dolāri. Šī gada beigās projekta komanda plāno uzsākt nākotnes līgumu tirgošanu bez komisijas maksas.

Digitex projekta pārskats

Laikā, kad tiek kritizētas dažas no lielākajām biržām to centralizācijas un lielo komisijas maksu dēļ, Digitex Futures ir nolēmusi piedāvāt tirgotājiem platformu, kurā varēs pirkt un pārdot nākotnes līgumus bez komisijas maksas. Visi kontu atlikumi (peļņa un zaudējumi) būs redzami vietējos DGTX tokenos.

Tātad, kamēr vien platforma ļaus tirgoties ar nākotnes līgumiem, ņemot vērā Bitkoina, Ethereum un Litecoin cenu pret ASV dolāru, tirgotājiem būs jāpērk DGTX tokenus un, lai to izdarītu, viņiem būs jābūt pozitīvai bilancei. Tas radīs pieprasījumu pēc DGTX tokeniem.

Saskaņā ar Digitex Futures informāciju, nākotnes līgumi tiks pārdoti bez komisijas maksas un tiks segtas visas darījuma izmaksas, tāpat katru gadu būs jānodrošina neliels skaits jaunu DGTX tokenu. Kaut arī projekta komanda nav precīzi noteikusi, cik liels būs šo tokenu skaits, ieguldītāji ir pārliecināti, ka visus jaunos tokenus apstiprinās DTGX īpašnieki.

Digitex Futures ir nolēmusi piedāvāt tirgotājiem platformu

Tas tiks darīts demokrātiskā veidā decentralizētas pārvaldības sistēmā, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. DGTX komanda uzskata, ka tirgotājus piesaistīs piedāvātās iespējas un viņi viegli pieņems jauno tokenu izveides izmaksas. Tokenu īpašnieki gan varētu pieredzēt īslaicīgu tokenu cenas samazināšanos; tomēr, jo vairāk tirgotāju tiks piesaistīti, jo lielāka būs DGTX cena.

Izveidotā platforma ir droša un lietotāja saskarne ir ērti lietojama. Atšķirībā no tradicionālās biržas, centralizētie kontu atlikumi tiks aizstāti ar decentralizētiem viedajiem līgumiem Ethereum blokķēdē, kur tiks uzglabāti visi kontu atlikumi.

Kur tagad atrodas DGTX?

DGTX kopējais piedāvājums ir 1 miljards tokenu. 15 janvārī sākotnējā monētu piedāvājumā no tiem tika pārdoti 70 procenti 0,01 ASV dolāru apmērā. Tokeni tika pārdoti 17 minūtēs, iegūstot $ 5,4 miljonus. Atrodoties 561. vietā CoinMarketCap sarakstā, DGTX vērtība kopš šī gada sākuma ir samazinājusies.

Trešajā ceturksnī ir plānots pabeigt viedo līgumu izveidi, bet Digitex Futures platforma uzsāks savu darbību ceturtajā ceturksī. DGTX tokeni ir pieejami OOOBTC, Radex, un ExRates biržās, un pagājušajā mēnesī tie tika iekļauti CoinMarketCap sarakstā.

DGTX kopējais piedāvājums ir 1 miljards tokenu

Plusi:

  • Nav komisijas maksas
  • Zema tokena vērtība
  • Nesen kļuva pieejami trīs biržās un ir iekļauti CoinMarketCap sarakstā
  • Pieredzējusi projekta komanda
  • Ir izveidots blogs un forums ar atjauninājumiem

Mīnusi:

  • Tokenu cena samazināsies, kad tiks izdoti jauni koini
  • Paredzēts pieredzējušiem tirgotājiem, nevis jaunajiem klientiem
  •  Vēl nav iekļauti galvenajās biržās

Projekta komandas plāni

Saskaņā ar jaunāko pieejamo informāciju, šķiet, ka Digitex Futures veiksmīgi pabeigs savus plānotos darbus un platforma uzsāks savu darbību šā gada beigās. Pašlaik tokena cena ir zema un maz ticams, ka tā drīzumā palielināsies, līdz projekts tiks pabeigts un darbosies, kā paredzēts. Bet pieredzējušiem tirgotājiem, kuriem nepatīk augstās komisijas maksas, šis projekts varētu ieinteresēt.

Video par DIGITEX

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top