Digibyte

Kas ir Digibyte?

Kaut arī bitkoins ir pasaules vadošā kriptovalūta, tas nenozīmē, ka to var uzskatīt par pasaules labāko digitālo naudas formu. Gadu laikā ir bijuši simtiem un tūkstošiem altkoinu, kas ir pretendējuši uz bitkoina vadošo pozīciju. Digibyte jau kādu laiku ir viens no šiem alkoiniem. Projekta komanda pašlaik domā par daudz drošāku un ātrāku blokķēdes tehnoloģijas izstrādi. Tikai ar laiku būs redzams, vai šim projektam būs prognozētie panākumi.

Digibyte projekta vīzija

Lai arī varētu domāt, ka Digibyte galvenais mērķis ir ieņemt bitkoina vadošo pozīciju, tā tomēr nav. Komandas galvenais plāns ir drīzumā padarīt savu izstrādāto blokķēdes tehnoloģiju populāru. Projekts pastāv vairāk kā četus gadus, un šobrīd esošā UTXO blokķēde ir visgarākā, ātrākā un arī visdrošākā. Viens no galvenajiem Digibyte mērķiem ir drošības garantēšana.

Digibyte projekta tehnoloģija

Šobrīd Digibyte ir kļuvusi par populāru publisku decentalizētu blokķēdi, ir redzams, ka šī projekta tehnoloģija ir ļoti attīstīta, tā piedāvā daudz dažādu iespēju. Šī projekta pamatā ir potokols ar digitālu līdzekļu slāņojumu. Protokola slāņojums atbalsta visa veida infrastruktūru un tā mezglpunkti kalpo par komunikācijas līdzekļiem. Jebkurš tīklam pievienots dators vai mobilā ierīce kļūst par mezglpunktu, kas palīdz automātiski apstrādāt darījumus.
Digibyte lietotāji ikdienā platformā varēs veikt darījumus ar digitālajiem līdzekļiem publiskajā virsgrāmatas slāņojumā. Tas ir galvenais DGB aktīvu avots, ko nevar viltot, dublēt, kā arī tas ir aizsargāts no kiberuzbrukumiem. Projekta publiskā virsgrāmata ir nemainīga, tai nav vēstures atrites vai pretrunīgu lēmumu no izstrādātāju puses. Ir būtiski arī pieminēt, ka Digibyte izmanto piecus dažādus kriptovalūtas ieguves algoritmus, kas tikai uzlabo kopējo šī slāņojuma drošību.
Platformā ir arī pieejama lietojumprogrammu struktūra, kas darbojas kā Digibyte lietotņu veikals. Proti, tā nodrošina decentralizētas aplikācijas. Papildus tam ir iespējams arī izveidot centralizētas lietojumprogrammas Digibyte blokķēdes virspusē, kas noteikti interesēs daudzas kompānijas. Turklāt šis slāņojums atbalsta arī viedos līgumus, kas kopumā padara blokķēdes tehnoloģiju drošu.

Digibyte nākotne

Vadoties pēc norādītā Digibyte tīmekļa vietnē, laikā posmā līdz 2020. gadam ir paredzēta nozīmīga šī projekta attīstība. Pirmkārt, ir izveidots Digibyte fonds, kura pamatā ir apmācības un attīstības nodrošināšana. Projektam ir arī izveidotas partnerības programmas, vēstnieku programma un padomnieku valde. Ir paredzēts strādāt pie DigiHash, Digibot, Digi-ID, Emma AI, un DigiMessenger. Projektu izstrādā ļoti aktīva komanda un nākotnē tas nodrošinās daudz dažādu iespēju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top