DST

Kas ir Dimensions Network?

Mērķis ir mainīt tradicionālo kriptovalūtas tirdzniecības platformu koncepciju

Ir daudzi dažādi projekti, kuru mērķis ir mainīt tradicionālo kriptovalūtas tirdzniecības platformu koncepciju. Paplašinot šo biznesa modeli – platformu var padarīt daudz pievilcīgāku. Dimensions Network projekta komanda ir apņēmusies realizēt šo ideju, tās mērķis ir izveidot jaunākās paaudzes kriptovalūtas tirdzniecības platformu.

Dimensions Network koncepts

Jaunas platformas izveide kriptovalūtas pasaulē tiek vienmēr atbalstīta. Dimensions Network projekta komandas mērķis ir apvienot kriptovalūtas un tradicionālo finanšu jomu, kas ļaus platformas lietotājiem tirgoties ar kriptovalūtu, nākotnes līgumiem un daudz ko citu. Tas varētu piesaistīt daudzu cilvēku uzmanību.

Dimensions Network koncepts

Īsumā par projektu

Šāds liels piedāvāto iespēju klāsts ir nozīmīgs solis uz priekšu nākotnē. Dimensions Network projekta komanda turpmākajos mēnešos izpētīs arī vēl citas iespējas un potenciālos piedāvājumus. Tiks nodrošināta Exchange Aggregator sistēma, lai lietotājiem piedāvātu vislabākās cenas piedāvātajiem pakalpojumiem.
Dimensions Network princips
Dimensions Network mērķis ir nodrošināt visu šo funkcionalitāti decentralizētā vidē,  kas arī ievērojami uzlabos likviditāti. Turklāt komanda izstrādās vairāku blokķēžu platformu, kas galvenokārt koncentrēsies uz BTC, ETH un USDT pāriem.

Dimensions Network platforma noteikti neiztiks arī bez fiat valūtas. Šīs funkcionalitātes realizēšana nebūs vienkārša, taču projekta komandas plāns ir drīzumā realizēt šo ideju. Tas tiks panākts ar kompānijas globālajām banku licencēm.

DST tokeni

Projekta komanda ir izveidojusi arī savus tokenus, kā tas jau ir pierasts blokķēdes tehnoloģijas pasaulē. DST tokeni nodrošinās lietotājiem 15% ieguvumu no pārdošanas izmaksām dividenžu veidā. Šie ieņēmumi nonāks platformas lietotāju Ethereum vai Dimensions Network makos.

Projekta komandas plāni

Dimensions Network projektu, protams, nav iespējams realizēt vienas dienas laikā. Turpmākajos mēnešos tiks turpināts darbs pie decentralizētās platformas izveides, nodrošinot fiat atbalstu un izveidojot mobilo lietojumprogrammu. Decentralizētā platforma diez vai būs gatava līdz pat 2019. gada sākumam. Kopumā skatoties uz esošo situāciju, ir skaidrs, ka konkurence starp platformām būs ļoti noderīga un laba lieta.

Dimensions Network projekta mājaslapa dimensions.network

Video par Dimensions Network

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top