Docademic

Kas ir Docademic?

Kas ir DocademicTiek lēsts, ka globālais veselības aprūpes tirgus veic fiat darījumus, kas katru dienu svārstās ap 1-2 triljoniem ASV dolāru. Kriptosektors ir salīdzinoši mazāks, jo ikdienas darījumu apjoms ir aptuveni 2 biljoni ASV dolāru. Lai gan visā pasaulē ir vairāk nekā 55 valstis, kas saviem iedzīvotājiem nodrošina universālu veselības aprūpi, joprojām ir vairāk nekā 100 valstu, kas saviem iedzīvotājiem nespēj nodošināt universālu vai bezmaksas veselības aprūpes infrastruktūru.

Docademic ir jauna visaptveroša veselības aprūpes pakalpojumu platforma, kas ir pieejama ikvienam. Platformā ir nodrošināts brīvi izmantojams ārstu atbalstīts video telemedicīnas pakalpojums, kuru jau izmanto tūkstošiem cilvēku vairāk nekā 20 valstīs. Tajā ir ietverts Al rīku komplekts, kā arī ir nodrošināts sociālais tīkls, kas palīdz apvienot ārstus un medicīnas ekspertus.

Saskaņā ar esošo informāciju, platformas mērķis ir nodrošināt klientiem visā pasaulē standarta veselības aprūpi. Tas tiks panākts, blokķēdes sistēmā apvienojot jaunākās tehnoloģijas ar standarta medicīnu.

Projekta komanda ir izstrādājusi Docacademic lietojumprogrammu pacientu datu maršrutēšanas sistēmā. To atbalsta vairākas Al tehnoloģijas, kas pēc būtības ir vienkāršas un kalpo kā kvalitātīvs resurss ikvienam, kam ir nepieciešama veselības aprūpe.Pārskats pār sistēmu

 • Docademic ir viena skāriena sistēma, kas ļauj izveidot saziņu starp pacientu un kvalificētu ārstu, izmantojot bezmaksas telemedicīnas pakalpojumu.
 • To var izmantot klienti no jebkuras valsts visā pasaulē.
 • Visa pacientu informācija ir droši uzglabāta blokķēdē.

  Docademic platforma

 • Lietotāja saskarne ir ērti lietojama, tā ir piemērota gan pieredzējušiem kientiem, gan arī iesācējiem.

Galvenās platformas īpašības

Docademic platforma klientiem nodrošina pieeju tīklam, kurā ir iespējams nepārtraukts praktizējošu veselības aprūpes speciālistu atbalsts:

 • Pastāvīga medicīniskā izglītošana
 • Pacientu nosūtījumi
 • Ātra pakalpojuma nodrošināšana

Turklāt sistēma arī piedāvā ārstiem augsti attīstītu rīku kopumu, kas viņiem var palīdzēt praksē un nodrošināt saviem pacientiem reāllaika epidemioloģiskos datus.

Pārskats pār Docademic ekosistēmu

Citi nozīmīgākie šīs platformas aspekti:
 • Docademic platforma nodrošina lietotājiem automatizētu, uz AI tehnoloģiju balstītu ārstniecību un diagnostisku atbilstoši katra indivīda slimības gadījumam.
 • Platforma nodrošina pacientiem preventīvu medicīnu, kā arī augstas tehnoloģijas patentētus rīkus, piemēram, uz AI tehnoloģijas balstītu elektronisku veselības karšu sistēmu un digitālu rokasgrāmatu.
 • Docademic ekosistēmā ir nodrošināti tokeni ar nosaukumu MTC. Tie atbalsta visus Docacademic piedāvātos pakalpojumus.

Vizuāls platformas attēlojumsVizuāls platformas attēlojums

Docademic lietojumprogramma piedāvā ērti lietojamu lietotāja saskarni, kurā ir apkopoti visu AI tehnoloģijas moduļu pakalpojumi. Tie var palīdzēt ārstiem sekot līdzi jaunākajām medicīnas vadlīnijām un uzraudzīt pacientu ārstēšanas procesu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Visbiedzot šis pakalpojums atrisina divas galvenās problēmas, kuras ierobežo pacientus veselības aprūpi visā pasaulē:

  • Tiek piedāvāta pieejamība veselības aprūpei vietās, kur tā iepriekš nav bijusi kvalitatīvi nodrošināta
  • Tiek atrisināta problēma saistībā ar nekvalitatīviem tirgiem

Docademic telemedicīnas pakalpojums

Pakalpojumu pieejamība nozīmē veselības aprūpes speciālistu nodrošinājumu dažādās lokācijās – piemēram, slimnīcās un klīnikās, kas nespēj piedāvāt kvalitatīvu medicīnisku palīdzību pacientiem. Savukārt nekvalitatīvi tirgi nozīmē to tirgu lokāciju, kur nav pieejami pietiekami līdzekļi, lai nodrošinātu atbilstošas standarta medicīnas pakalpojumu izmaksas.

Kā platforma darbojas?

Docademic platformas sistēmas pamatā ir trīs unikālas tehnoloģijas:
   • Ārstu piemeklēšanas sistēma (UME)
   • Šķērsdiagnostikas AI sistēma (CDHAIE)
   • Viedā pacientu maršrutēšana (SPR)

Ārstu piemeklēšanas sistēma (UME) ir patentēta tehnoloģija, kuru kompānija ir pati izveidojusi. Tas ir nodrošināta, lai apstrādātu vairākus miljonus darījumu sekundē, tādējādi padarot to par vienu no visnoderīgākajām sistēmām, kas ir šodien pieejamas veselības aprūpes nozarē.

Detalizētāks sistēmas darbības atainojums

Turklāt UME ir mērogojama un tā atbalsta lielu skaitu tirgu (pacienti no dažādām valstīm). Tiek nodrošināts:

   • Daudzu valodu atbalsts
   • Iebūvēta diagnosticēšanas sistēma

MTC tokena platformaŠkērsdiagnostikas AI sistēma (CDHAIE) nodrošina ātru un efektīvu pacientu diagnostiku. Kad tiek uzsākta pacientu diagnosticēšana, ārsti saņem reāllaika ieteikumus no AI sistēmas daudz holistiskākas diagnosticēšanas nodrošināšanai. CDHAIE sistēma automātiski veic simptomu analīzi, lai nodrošinātu precīzāku pacientu diagnozi.

Veiktās darbības CDHAIE sistēmā var arī pielāgot reāllaikā, tā, lai pieņemtie lēmumi un veiktās korekcijas atbilstu jaunākajām pieejamām medicīnas vadlīnijām. Docademic platforma nodrošina ne tikai medicīnas pakalpojumus, bet arī piedāvā psiholoģiskā atbalsta pakalpojumu klāstu.

Viedā pacientu maršrurēšanas (SPR) sistēma nodošina ātru pacientu nosūtījumu pie veselības aprūpes speciālistiem daudzās valstīs. Ja pacientam netiek piemeklēts lokāli veselības aprūpes speciālists, tad tiek apskatītas citas tuvākās lokācijas.

Par projekta komandu

Čārlzs Naders ir šī projekta izpilddirektors. Vadoties pēc pieejamiem biogrāfijas datiem, Čārlzs ir studējis medicīnu Anahuac Universitātē un ir ieguvis tehnoloģijas zinātņu izglītību Stenfordas Universitātē. Viņš ir uzņēmējs, kuru interesē ne tikai medicīnas joma, bet arī citas zinātnes nozares.

Isao Hojyo ir galvenais Docademic vadītājs. Isao ir absolvējis La Salle Universitāti un ieguvis maģistra grādu veselības aprūpes nozarē. Iepriekš viņš ir darbojies dažādos Meksikas valdības IT projektos  un ir izveidojis pirmos protokolus Docademic Medicīniskā Atbalsta programmai.

Arturo Diazs ir šī projekta galvenais tehnoloģiju speciālists. Arturo ir apguvis inženierzinātni Anahuac Universitātē un iepriekš bija izveidojis divas kompānijas. Arturo Diaza darbība un panākumi:

   • Netmark galvenais tehnoloģiju speciālists
   • Microsoft Latīņamerikas Partnera gada balvas ieguvējs 2010. gadā

Viņš ir arī apguvis daudzas programmēšanas valodas un metodoloģijas, piemēram kā Scrum.

MTC tokeni

Visi darījumi Docademic ekosistēmā tiek veikti, izmantojot MTC tokenus.

MTC tokenu vērtības diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap informāciju)

Docademic tokenu cena

Patlaban Docademic tirgus ierobežojums ir 12 716 999 ASV dolāri, un apgrozībā ir 185 570 245 MTC tokeni. Kā redzams augstāk esošajā diagrammā, MTC tokeni nonāca apritē šī gada 8. maijā un tā vērtība bija 0.035 ASV dolāri.  Pēdējā laikā tokena vērtība ir ievērojami pieaugusi un 10. maijā ir 0.188207 ASV dolāri.

Noslēgumā

Ņemot vērā to, ka medicīnas sektora uzlabošanai tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, nebūs pārsteidzoši tas, ka 2018. gadā Docademic apgūs vēl lielāku tirgus daļu.

Vadoties pēc kompānijas izstrādātā plāna, platforma nodrošinās ikvienu visā pasaulē ar nepieciešamajiem standarta veselības aprūpes pakalpojumiem, izmantojot telemedicīnas sistēmu.

Ja vēlaties investēt Docademic, MTC tirdzniecības pāri ir pieejami HitBTC, QBTC, Sistemkoin un IDEX biržās.

Projekta Docademic mājas lapa docademic.com

Video par Docademic

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top