DragonChain

Kas ir DragonChain?

Pēdējo mēnešu laikā DragonChain projekts ir ieguvis lielu popularitāti. Šīs blokķēdes tehnoloģijas projektam ir liels potenciāls un tiek prognozēts, ka komandai izdosies šo plānu lieliski realizēt. Ir norādīts, ka šī projekta pamatā ir izveidota “visdrošākā un fleksiblākā platforma”. Šobrīd ir daudz kas darāms, taču pastāv liela pārliecība, ka projekta realizācija izdosies.

Īsumā par DragonChain

Pastāv dažādas blokķēdes tehnoloģijas izpētes iespējas. DragonChain  ir risinājums, kas ļauj lietotājiem saglabāt pilnīgu kontroli pār saviem datiem. Projekta pamatā ir sensitīva darījumu loģika un viedo līgumu funkcionalitāte. Platforma funkcionēs mērogošanas un bezserveru formā, kurā būs nodrošinātas saderīgas programmēšanas valodas.

DragonChain tehnoloģija

Kaut arī DragonChain tiek uzskatīta par gluži vai maģisku blokķēdes platformu, tās mērķi ir diezgan piezemēti. Viens no DragonChain konkurentiem ir Ethereum. Ir paredzams, ka DragonChain platformai būs nodrošināta laba funkcionalitāte. Ņemot vērā to, ka šis projekts pastāv kopš 2014. gada, tas jau ir diezgan izpētīts.

Blokķēdes platforma tika izveidota laika posmā no 2015. gada līdz 2016. gadam, taču 2017. gadā platfoma uzsāka darbību kā oficiāls uz biznesu balstīts projekts. Šobrīd platforma vēl nav pilnībā gatava, taču ir zināms, ka tā būs orientēta uz darījumu veikšanu un tajā pastāvēs viedie līgumi. Platformā būs digitālas identitātes sistēmas, iespējama balsošana, audits un maksājumu veikšana.

DragonChain platforma būs izmantojama arī ar citiem inovatīviem finanšu produktiem. Tas nozīmē, ka tiks izveidoti jauni vienādranga finanšu atvasinājumi,  piemēram, nākotnes līgumi, obligācijas un procentu likmju mijmaiņas. Kad tehnoloģija būs izstrādāta, varēsim redzēt, vai plānotais ir pilnībā izdevies. Kad tiks izstrādāti viedo līgumu protokoli un Aplikācijas, DragonChain sasniegs savu potenciālu.

Blokķēdes nākotne

DragonChain ir jāpaveic vēl daudz dažādus uzdevumus. Atšķirībā no citiem projektiem, uzmanība tiks pievērsta apmācībai, akadēmisko programmu izveidei un daudz kam citam. Martā būs iespējams redzēt DragonChain komerciālo versiju, kas būs sava veida projekta pārbaude. Šogad ir plānots nodrošināt darba atskaites  algoritmu, izveidot Heroku pievienojumprogrammas un komerciālu Dragonchain ziņojumu dēli. Ja viss tiks realizēts pēc izstrādātā plāna, projekts būs pabeigts līdz šī gada jūlijam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top