Visas ziņas

Kas ir ECB?

Europeancryptobank projekts

Šobrīd ir ļoti daudz dažādu interesantu ar kriptovalūtu saistītu projektu. Daži ar tiem saistītie koncepti cilvēkiem vēl nav gluži skaidri. Eiropas Kriptobankas projekta komandas mērķis ir ļoti intriģējošs un ir jāatzīst, ka viņu izstrādātais projekta simbols noteikti pievērsīs daudzu uzmanību.

PAR ECB projektu

Kā norāda nosaukums, projekta komanda strādās pie galvenajiem finanšu tirgus un kriptovalūtas aspektiem. Projekta pamatā ir finanšu ekspertu vīzija nodrošināt paneiropeisku labklājības pārvaldību un uzsākt darbību privāto banku sektorā. Precīzāk sakot, šī platforma ir paredzēta naudas pelnīšanai ar kriptovalūtu.

Kā projekta ideja darbojas?

Pirmkārt, projekta komanda vēlas izstrādāt galvenos pamatprincipus veiksmīgai projekta realizācijai. Tās galvenais mērķis ir izveidot pavisam jaunu, drošu tirdzniecības un maiņas platformu, kurā būs nodrošināti arī nodokļu pakalpojumi. Platformā būs iespējams konvertēt kriptovalūtu uz tradicionālajiem aktīviem, lietotājiem nesatraucoties par  naudas atmazgāšanu vai izvairīšanos no nodokļu maksāšanas.

Pašlaik šis piedāvājums nemaz neizskatās tik saistošs, jo galu galā šāds projekta darbs ir paveicams ar pāris kriptovalūtas entuazistu neatlaidīgu darbu. Tajā pat laikā ir jāatzīst, ka kriptovalūtas investoriem ir nācies saskarties ar grūtībām konvertējot kriptovalūtu atpakaļ uz tradicionālajiem aktīviem. Ņemot vērā to, ka bankām ir bijis jāpārvalda veiktos darījumus bitkoinos un altkoinos, šī sarezģītā situācija nākotnē var kļūt vēl problemātiskāka. Eiropas Kriptobankas projekta komandas mērķis ir atrisināt šo problēmu. Tiks piedāvāta iespēja ikvienam konvertēt kriptovalūtu atpakaļ uz tradicionālajiem aktīviem ērti un vienkārši. Protams, šobrīd nav zināms vai šim projektam kā privātai kriptobankai būs panākumi. Šī ideja ir intriģējoša, taču ir vēl jāpaveic daudz darba attiecībā uz bankas pakalpojumu nodrošināšanu.

ECB TOKENS

Projekta Eiropas Kriptobanka komanda jaunajam tokenam ir piešķīrusi nosaukumu ECB, taču nevarētu teikt, ka tas ir pats labākais lēmums. Eiropas Centrālajai Bankai noteikti būs kas sakāms šajā sakarā. Tokens pats par sevi tiks izmantot nodokļu pakalpojumiem, lietotājam paliekot anonīmam, kā arī tas tiks saistīts ar atlīdzības programmu. Patiesībā pastāvēs divi dažādi tokeni, jo tokens S tiks izmantots augstāk minētajiem nolūkiem, savukārt tokens I tiks izmantots investīcijām un privatās bankas pakalpojumiem. Tāpat šis tokens būs saistīts ar ikgada 6% atpirkšanas programmu.

PROJEKTA NĀKOTNE

Šāda apjoma projekts nebūs tik ātri gatavs. Pašlaik kompānija vēl izstrādā tā infrastruktūru un nodokļu platformu. Šomēnes tiks izstradātas arī finanšu analīzes funkcijas, un ir paredzēts, ka tirdzniecība un maiņa būs iespējama jūlijā. Nodokļu platforma tiks izveidota līdz 2019. gada martam, savukārt Apvienotās Karalistes un Eiropas Savienības banku vienošanās tiks parakstīta 2020. gada vidū un 2022. gadā.

Projekta ECB mājaslapa europeancryptobank.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top