Electroneum

Kas ir Electroneum

Pastāv daudzi veidi, kā pieiet vērtīgas kriptovalūtas izveides uzdevumam. Bitkoins noteikti vēl kādu laiku saglabāsies kā viena no vērtīgākajām kriptovalūtām, taču nāktnē viss var mainīties. Vēl nav zināms, vai Electroneum kļūs par konkurējošu valūtu bitkoinam. Šis projekts ir pietiekoši interesants un ir vērts tam pievērst uzmanību.

Pārskats pār Electroneum projektu

Atšķirībā no citām kriptovalūtām, Electroneum ir balstīta uz mobilu ekosistēmu.Tātad Electroneum ir mobila kriptovalūta, kura ir vienkārši lietojama un tā darbojas aplikācijā.  Lai padarītu kriptovalūtu pieejamāku, arī turpmāk būs nepieciešams domāt par mobilu stratēģiju. Kaut arī bitkoiniem un citām nozīmīgākajām kriptovalūtām ir mobilie maki, Electroneum varēs piedāvāt ko jaunu.

Electroneum privātums un pārskatāmība

Vadoties pēc norādītā projekta mājaslapā, Electroneum ir līdzīgas priekšrocības kā bitkoinam un citām kriptovalūtām, taču tā var piedavāt lielāku anonimitāti. Turklāt tās darījumu apstrādes ātrums ir krietni lielāks, nekā citām kriptovalūtām. Ņemot vērā nesenās debates par lēno darījumu apstrādi norēķinos ar bitkoinu un augstās transakcijas izmaksas, Electroneum būs daudz vērtīgāks un izdevīgāks cilvēkiem. Lietotāju veiktā darījumu vēsture un maka saturs būs paslēpts un citi to nevarēs apskatīt. Taču lietotāji arī varēs izvēlēties publiskot darījumu identifikatorus. Šobrīd šī plānotā darījumu privātuma un publiskas pārskatāmības izvēle šķiet ļoti labs risinājums.

Electroneum radītāji ir pārliecināti, ka varēs nodrošināt bezsaistes makus, kas būs aizsargāti no kiberuzbrukumiem. Proti, pastāvēs iespēja izveidot vairākus bezsaistes makus, kas lietotājiem ļaus uzglabāt savu kriptovalūtu drošībā. Bezsaistes makus gan būs jāizveido, izmantojot tiešsaistes platformu, kas tomēr liek apšaubīt to privātumu. Līdz šim nav bijušas lielas problēmas ar šāda veida bezsaistes makiem, taču nav iespējams garantēt, ka šī situācija būs nemainīga.

Electroneum lielākoties daudz neatšķiras no citām kriptovalūtām. Lai gan tiek uzsvērta īpašā darījumu izvēles pārskatāmības iespēja, šis nav pirmais projekts, kurš piedāvā šāda veida funkciju.              Protams, ir skaidri zināms, ka kriptovalūtas pasaulē ir ļoti nozīmīgs jautājums par privātumu un anonimitāti, tomēr bitkoins nevar piedāvāt šādu funkcionalitāti tā esošajā formā. Nav zināms, vai tieši šī nodrošinātā funkcija ļaus Electroneum kriptovalūtai kļūt vērtīgākai par bitkoinu.

Vai ir kāds ceļvedis uz labāku nākotni?

Ikvienai kriptovalūtai ir jāatīstās, lai tā pastāvētu. Electroneum gadījumā ir vēl daudz kas darāms, lai tā kļūtu par nozīmīgāko kriptovalūtu.  Uzņēmums ir parakstījis līgumu ar lielāko telekomunikāciju un maksājumu uzņēmumu XIUS. Tomēr tas nav oficiāls ceļvedis uz labāku nākotni, kas tomēr vēl neļauj skatīties uz šo kriptovalūtu ar lielu pārliecību. Protams, tas nenozīmē, ka nākotnē nav prognozējams jauns Electroneum attīstības solis, taču šobrīd vēl nekas neliecina par izciliem rezultātiem. Electroneum komunikācijas trūkums ir viena no lielākajām problēmām, kas satrauc investorus, tas ir ļoti labi redzams.

Kā samainot Electroneum monētas?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top