Emercoin

Kas ir Emercoin?

Pēdējos mēnešos  apritē nonāk arvien vairāk digitālo valūtu, kas izmanto decentralizētās struktūras blokķēdi ar drošības funkcijām.

Kas attiecas uz Emercoin, tā ir pilnībā unikāla blokķēde un nodrošina tās lietotājiem iespēju vienkāršotā veidā kodēt programmas un veidot aplikācijas. Tā piedāvā plašu funkcionālu pakalpojumu klāstu, kas būs noderīgi kā jaunajiem, tā arī pieredzējušiem programmu un aplikāciju izstrādātājiem.

Ir jānorāda arī tas, ka Emercoin decentralizēto tehnoloģiju jau izmanto digitālā jomā esošie pārstāvji nepieciešamo darījumu veikšanai pārredzamā veidā.

Turklāt Emercoin izceļas starp citām tehnoloģijām ar to, ka tajā ir nodrošināta datu organizēšanas sistēma, tā neaizņem pārāk daudz vietas un nav neieciešams veikt sarežģītu kodēšanu.

Pārskats pār EmerCoin

  • Visi dati, kas tiek uzglabāti Emercoin blokķēdē, ir aizsargāti ar mehānismu, kas ietver arī PoW un PoS mainingu.
  • Pateicoties tās tehnoloģijas unikālajam dizainam, šī blokķēde ir pieejama visiem lietotājiem un to var izmantot arī attālināti.
  • Emercoin blokķēdi varēs lieliski izmantot turpmākajā nākotnē darījumu veikšanai un to varēs pēc nepieciešamības mērogot.
  • Šī tehnoloģija ir plaši zināma tirgū un pašlaik to izmanto tādas kompānijas kā “Deloitte”, “Prover”, “Krievijas dzelzceļš” un citas.

Galvenās funkcijas

Parasti attiecībā uz jaunajām kriptovalūtām tiek izcelta viena vai divas nozīmīgākās funkcijas. Taču Emercoin platforma nodrošina ļoti daudz unikālu pakalpojumu, kas ir noderīgas uzņēmumiem un privātpersonām, lai daudz efektīvāk veiktu darījumus.

Tehnoloģijas galvenās īpašības (vadoties pēc norādītā Emercoin tīmekļa vietnē)

Pirmkārt, Emercoin nav tikai maksājumu platforma, tā saviem klientiem piedāvā arī pakalpojumu klāstu, kas risina dažādus jautājumus saistībā ar konfidencialitāti, drošību, mikromaksājumiem, datu apmaiņu utt.

Tā izmanto EMCSSH moduli, lai nodrošinātu galvenā vadības sistēmas korpusa aizsardzību augstā līmenī. Katrs vadības komandas pārstāvis izmanto šo moduli, lai piekļūtu blokķēdei. Tāpat Emercoin platforma ietver EMCDNS tehnoloģiju, kas lietotājiem nodrošina SSL sertifikātu atbalstošu infrastruktūru. EMCSTREAM ir mikromaksājumu bibliotēka, kas vienkāršo lietotāju piekļuvi digitālās multivides saturam.

Emercoin vēsture

Emercoin kā reklāmas platforma

Šajā blokķēdē ir EMCLNX – vienādranga teksta reklāmas linku apmaiņas tīkls. Tas ir viena klikšķa maksājuma modelis, kas ļauj blokķēdes lietotājiem gūt ienākumus.

EMCLNX tīkla ieņēmumu sadales blokshēma

Sistēmai ir trīs komponenti:

(1.) Pircēji: šīs personas reklamē savas mājas lapas, izmantojot EMCLNX tīklu. Lai izmantotu šo pakalpojumu, viņiem ir jāmaksā neliela maksa par katru apmeklētāju, kas tiek pārvirzīts uz reklamēto mājas lapu caur MCLNX tīklu.

(2.) Apmeklētāji: tie ir ikdienas interneta lietotāji, kuri vienkārši noklikšķina uz reklāmas banera, kas atrodas tīmekļa vietnē.

(3.) Uzņēmējdarbības veicējs: šī puse izvieto reklāmu savā tīmekļa vietnē, izmantojot EMCLNX tīklu. Kad apmeklētājs noklikšķina uz reklāmas banera, uzņēmējdarbības veicējs automātiski novirza personu uz reklamēto tīmekļa vietni, par to saņemot komisijas maksu.

EMCLNX sistēmā nav starpnieku, kas prasītu komisijas maksu par pārvirzīšanu uz reklamēto mājas lapu. Tā rezultātā uzņēmējdarbības veicējs var palielināt savus ieņēmumus un pircēji var piesaistīt vairāk apmeklētājus savai tīmekļa vietnei.

Emercoin platforma

Emercoin vēsture

Emercoin nonāca sabiedrības uzmanības lokā 2013. gadā. Tajā brīdī tā tika salīdzināta ar citām kriptovalūtām kā Peercoin un Namecoin, to strukturālo līdzību dēļ. Tomēr Emercoin ir kļuvusi par vienu no visnovatoriskākajām tehnoloģijām blokķēdes sfērā.

Projektu izveidoja Eiženijs Šumilovs, kas ir arī uzņēmuma izpilddirektors. O.Kovajko ir uzņēmuma kriptogrāfijas speciālists, kurš blokķēdes tehnoloģijas sfērā strādā jau ilgu laiku un ļoti labi pārzina finanšu un kriptovalūtu jomu. Savukārt Stans Polozovs ir Emercoin blokķēdes pārvaldības vadītājs. Vadoties pēc norādītās informācijas Stana LinkedIn profilā, viņam ir “labas tehniskās iemaņas un arī liela pieredze nozarē.”

Emercoin tokens

Kopš 2013. gada, kad tehnoloģija nonāca apritē, Emercoin tirgus rādītāji ir bijuši diezgan stabili, tāpēc daudzi finanšu analītiķi uzskata, ka šai valūtai nākotnē ir liels potenciāls.

Emercoin cenas grafiks

Emercoin darbības diagramma (saskaņā ar  CoinMarketCap informāciju)

Lai gan 2015. un 2016. gadā EMC tokena vērtība bija nemainīga, 2017. gadā tā cena sāka ievērojami pieaugt līdz ar citu alkoinu kā Bitcoin un Ethereum vērtību. Pagājušā gada jūnijā viena EMC tokena cena bija 1,69 ASV dolāri, taču 2018. gada 4. februārī tā jau bija pieaugusi līdz 4,3 ASV dolāriem.

Nākotne
Ņemot vērā plašo pakalpojumu klāstu, ko piedāvā Emercoin platforma, šī valūta tuvākajā nākotnē varētu būt ienesīga investīciju iespēja daudziem jaunajiem, kā arī pieredzējušiem investoriem.

Ņemot vērā pašreizējo Emercoin vērtību, var teikt, ka daudzi cilvēki sāks novērtēt šīs jaunās tehnoloģijas potenciālu.

Tomēr EMC vērtības prognozē nevajadzētu ņemt vērā iepriekšējo pieredzi ar citām kriptovalūtām. Ja vēlaties investēt Emercoin, EMC pāri pašlaik ir pieejami Binance platformā.

Emercoin projekta mājaslapa emercoin.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top