Visas ziņas

Kas ir eMusic?

 

Izmaiņu veikšana mūzikas nozarē, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ir diezgan izaicinoša ideja. Šādas pārmaiņas varētu nodrošināt daudz jaunu iespēju, taču tas nav panākams vienas dienas laikā. eMusic projekta mērķis ir veikt izmaiņas mūzikas nozarē. Darba komandas galvenais uzdevums ir nodrošināt godīgu samaksu mūzikas izpildītājiem un atbalstīt mūzikas fanus.

eMusic koncepts

Mūzikas nozarē izmaiņas notiek diezgan strauji. Mūzikas straumēšana ir kļuvusi ļoti populāra, savukārt koncertu un radio tiešraide sāk zaudēt savu nozīmi. Blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas izmantošana mūzikas nozarē var nodrošināt daudz jaunu iespēju, un tieši to eMusic darba grupa vēlas panākt.

Kā darbojas projekta ideja?

Pēc būtības eMusic mērķis ir pārveidot mūzikas izplatīšanas infrastruktūru. Nodrošinot nozarei lielāku caurspīdīgumu un efektivitāti, ir iespējams izveidot daudz spēcīgāku ekosistēmu. Blokķēdes tehnoloģija piedāvās papildu funkcijas, kas nodrošinās piekļuvi lielākam mūzikas ierakstu apjomam, tāpat patērētāji varēs saņemt pakalpojumu par mazāku cenu un mūzikas izpildītājiem būs jauns ienākumu avots.

Izveidojot caurspīdīgu mūzikas izdevējdarbības sistēmu, tiks nodrošinātas daudzas jaunas iespējas. Jebkuram mūzikas radītājam būs izdevīga šāda papildus darbību pārredzamība. eMusic arī piedāvās mazumtirgotājiem un straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem iespēju iegūt jaunu ienākumu avotu, veidojot partnerību ar esošajiem satura nodrošinātājiem.

eMusic norāda, ka šobrīd atbalsta vairāk nekā 47 miljonus mūzikas fanu visā pasaulē. Šī kompānija ir izveidota 1998. gadā, taču uzmanība blokķēdes tehnoloģijai tika pievērsta tikai dažus gadus atpakaļ. Pateicoties noslēgtajiem līgumiem ar mūzikas zīmolu partneriem, jaunais projekts var būt nozīmīgs blokķēdes tehnoloģijas nozarē un mūzikas jomas attīstībā. Šobrīd kompānija jau var piedāvāt mūzikas faniem miljoniem mūzikas ierakstu.

Par EMU tokenu

eMusic darba grupa, izmantojot blokķēdes tehnoloģijas priekšrocības, laidīs apritē arī savus tokenus. Jaunie EMU tokeni būs daļa no ekosistēmas, kas ļaus platformas lietotājiem izmantot piedāvātās akcijas, nodrošināto mūzikas saturu, klienta lojalitātes programmas atlīdzības un daudz ko citu. Darba komanda uzsver, ka EMU tokeni nav domāti investīciju veikšanai, tāpat arī nav paredzēts, ka šo tokenu vērtība laika gaitā pieaugs. Šos tokenus varēs izmantot kā maksāšānas līdzekli eMusic platformā un kā lojalitātes programmas atlīdzību.

Projekta nākotnes plāni

Blokķēdes tehnoloģijas integrēšana mūzikas nozarē ir samērā izaicinošs uzdevums. Pašlaik eMusic darba grupa koncentrējas uz pūļa finansējumu, kā arī saziņu ar mūzikas izpildītājiem un blokķēdes tehnoloģijas risinājumu iekšēju testēšanu. Tiesību un lojalitātes programmas pārvalde tiks realizēta tikai 2019. gada otrajā ceturksnī.

eMusic projekta mājaslapa

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top