Visas ziņas

Kas ir EthBay?

Kas ir EthBay

Interneta tirgus pasaulē pastāv ievērojams konkurences trūkums. Lielākā daļa cilvēku izvēlas eBay tirgu un pašlaik trūkst alternatīvu platformu. Šajā sakarā EthBay var piedāvāt labu risinājumu, jo tiks izveidots decentralizēts vienādranga tirgus, kas koncentrēsies tikai uz maksājumiem ar Ethereum kriptovalūtu.

EthBay projekta ideja

EthBay komandas mērķis ir diezgan vienkāršs. Projekta galvenā ideja ir jauna vienādranga tirgus izveide, kurā maksājumiem ar Ethereum būs noteicoša loma. Tas būs ļoti atšķirīgs no esošajiem projektiem, piemēram, OpenBazaar. Līdz šim nav pierādījumu, ka decentralizēta tirgus ideja varētu būt veiksmīga, kaut gan ir panākts daudzsološs progress.

Kā tas darbojas?

Lietotāji no visas pasaules varēs reģistrēties EthBay vietnē.  Ir jāskatās protams, kā EthBay komanda izlems risināt platformas decentralizācijas jautājumu. Nebūs nepieciešams iesniegt nekādu īpašu personisku informāciju, taču uz katra lietotāja vārda tiks ģenerēts konta ID.

Paroles joprojām būs EthBay neatņemama sastāvdaļa, un tās tiks aizsargātas ar 12 vārdu mnemonisko šifru. Pircēji varēs pievienot e-pasta adresi, lai saņemtu paziņojumus, bet to darīt nebūs obligāta prasība. Pārdevējiem būs nepieciešams nodrošināt Ethereum adresi maksājumu saņemšanai. Ir nedaudz neskaidrs, vai šo adresi varēs mainīt, lai izvairītos no tā, ka blokķēdes analizētāji varētu atklāt personu identitāti. Šādu funkcionalitāti neapšaubāmi novērtēs daudzi potenciālie EthBay lietotāji.

EthBay platforma dažos aspektos darbosies līdzīgi eBay. Tiks piedāvātas izsoles un solīšanas iespējas. Visi platformas darījumi tiks aizsargāti ar darījumu uzticējumglabāšanu, kas nodrošinās to, ka pārdevēji nevarēs apkrāpt pircējus un otrādi. Šī sistēma ir diezgan izplatīta, ja runa ir par kriptovalūtu tirgu, taču nav skaidrs, vai EthBay izstrādās veidu, kā decentralizēt šo konkrēto aspektu nākotnē.

EBY Tokeni

Projekta komanda ir izstrādājusi savus EBY ERC20 tokenus. To pielietojuma iespējas paškaik nav skaidras, jo platformā galvenokārt darījumi tiks veikti ar Ethereum, nevis EBY tokeniem. Lai gan noteikti jaunajiem tokeniem nākotnē būs sava loma.

Projekta komandas plāni

EthBay projekta komandai joprojām ir veicams liels darbs pie šī projekta. Pašlaik komanda gatavojas platformas beta versijas laišanai klajā šī gada novembrī. Savukārt platformas alfa versija diez vai būs gatava līdz 2019. gada februārim, vēlāk tiks laista klajā platformas mobilā versija. Līdz 2019. gada jūlijam platformā tiks integrēti EBY tokeni.
EthBay platformas mājas lapa www.ethbay.co

Video par EthBay

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top