Visas ziņas

Kas ir Finhaven?

Finhaven platforma

Pašlaik šķiet pieaug pieprasījums pēc globālajām vērtspapīru emisijas platformām un apmaiņas iespējām. Pašlaik dažas kompānijas nodrošina šādus pakalpojumus, tas nozīmē, ka nākotnē būs vēl vairāk uzņēmumu, kuri veidos šādu biznesa modeli. Finhaven ir viena no kompānijām, kurai ir vērts pievērst uzmanību.

Ko Finhaven piedāvā?

Finhaven izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai projektiem un uzņēmumiem būtu vieglāk, lētāk un drošāk piesaistīt kapitālu un tirgot tokenizētos vērtspapīrus. Pēdējais aspekts ir īpaši saistošs, jo jebkas, kas ir saistīts ar vērtspapīriem, kādā brīdī neapšaubāmi pievērsīs Vērtsapapīru un Biržu komisijas uzmanību.

Finhaven labprāt izpētīs šīs iespējas saistībā ar blokķēdes tehnoloģiju. Konkrētāk, kompānija vēlas nodrošināt globālu apmaiņas platformu, kas atbilstu normatīvo aktu prasībām. Tās funkcijās ietilptu akciju un vērtspapīru emisija blokķēdē, tokenizēto vērtspapīru nodrošināšana, viedo līgumu pārvaldīšana / kārtošana un portfeļa pārvaldības rīki. Tas viss būs panākts, pateicoties  Bitkoina bloķēdes tehnoloģijai un Ethereum piedāvātajām viedo līgumu tehnoloģijām.

Lēmums veidot divus slāņus ir viegli izskaidrojams. Bitkoina blokķēde tiek izmantota, lai nodrošinātu slāni pārskaitījumiem, kur investori uzkrās Bitkoinus kā peļņu no savām investīcijām. Ethereum viedie līgumi tiek izmantoti regulēto drošības tokenu izsniegšanai, portfolio maku nodrošināšanai, un, lai izveidotu audita slāni, kurā tiek veikts visu transakciju ieraksts.

Lai gan Finhaven izskatās jaudīga platforma, daudzi cilvēki vēlēsies uzzināt par tās atbilstību normatīvajiem aktiem. Kompānija sadarbosies ar regulatoriem un blokķēdes tehnoloģijas nodrošinātājiem, lai izveidotu jaunu tokenu standartu atbilstoši normatīvajiem aktiem. Vērtspapīru emisijai bloķēdē ir sava labā un sliktā puse, jo Vērtsapapīru un Biržu komisija stingri pārrauga visu, kas ir saistīts ar vērtspapīriem. Ja Finhaven šajā sakarā veiks atbilstošus pasākumus, šāda veida uzņēmējdarbības nākotne var būt diezgan spoža. Tomēr laiks parādīs, kā šī situācija attīstīsies.

Pašlaik blokķēdes tehnoloģijai nav liela ietekme uz kapitāla tirgiem. Nav vēl zināms, vai Finhaven varēs uzskatīt par katalizatoru, kas nodrošinās izmaiņas. Priekšrocības, kas ir saistītas ar izmaksu samazināšanu, pasaules kapitāla tirgus izveidi un konverģējošiem starpniekiem, noteikti ir nozīmīgas. Vienlaikus pašreizējā kapitāla tirgus modeļa mainīšana nebūs tik vienkārša.

Protams, būs interesanti redzēt, kā tas izskatīsies, kad tiks apvienota atbilstība standartiem un viedo līgumu validācija. Šķiet, ka vērtspapīru tokenizēšana ir nākamais loģiskais attīstības solis finanšu nozarē, kaut arī šis jēdziens ļoti atsķirās no tā, pie kā cilvēki bija iepriek pieraduši. Jaunas pieejas vērtspapīru emisijai ir ļoti atbalstāmas, tas ir acīmredzams.

Platformas Finhaven mājaslapa finhaven.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top