Visas ziņas

Kas ir FOMO3D?

FOMO3D Spēle

Kriptopasaulē ir vērojama bieža inovāciju ieviešana, taču jaunās tehnoloģijas tiek izmantotas arī dažādu neparastu projektu realizēšanai. Pavisam nesen ir ieviesta jauna spēle – FOMO3D, kas ir balstīta uz “likumīgas” piramīdas shēmu, kurā diemžēl tās spēlētājs visbiežāk var zaudēt ieguldīto naudu.

FOMO3D koncepts

Ikviens, kuru interesē kriptovalūta, jau noteikti zina, kas ir FOMO vai “bailes zaudēt”. Šis koncepts kļuva ievērojams pagājušajā gadā, kad pieauga kriptovalūtas vērtība, un daudzi sāka interesēties par kriptovalūtas pasauli. FOMO3D ir spēle, kura ir balstīta uz jau agrāk izstrādāto FOMO koncepciju.

Kā tas darbojas?

FOMO3D spēle ir izveidota Ethereum blokķēdē. Causrpīdīgo piramīdu shēmu gadījumā gandrīz vienmēr tiek izmantota Ethereum blokķēdes tehnoloģija, galvenokārt tāpēc, ka tā ir fleksibla. Tā arī atvieglo dažādu jaunu projektu izstrādi, jo ir jau nodrošinātas dažādas veidnes.

Protams FOMO3D ir savi mīnusi. Tā ir loterijas tipa spēle, kura spēlētājam var jebkurā brīdī beigties. Pēdējais, kurš raunda beigās iegādājas atslēgu, ir uzvarētājs. Katru reizi, kad spēlē tiek pievienota jauna atslēga, ir piešķirts papildu spēles laiks. Laika gaitā atslēgu cenas pieaug. Šādi ir iespēja iegūt pasīvus ienākumus, jo spēlētājs saņem nelielas naudas summas, iegādājoties arvien vairāk atslēgu.

Spēlē ir iespējams izvēlēties starp diviem režīmiem un četrām dažādām komandām. Katrai komandai ir savi noteikumi un dažādie režīmi ļauj pielāgot spēli savām vēlmēm. Ir jāatzīst, ka spēlētājam pastāv liela iespēja zaudēt ieguldīto naudu spēles laikā.

Nākotnes prognozes

Kā tas vienmēr notiek ar caurspīdīgām Ponzi un piramīdas shēmām, arī šī shēma ilgstoši nedarbosies. Iespējams, ka kādu laiku FOMO3D būs populāra, jo tās daži aspekti ir diezgan pievilcīgi, turklāt pasīvu ienākumu gūšana ir vienmēr piesaistījusi cilvēku uzmanību un viņi būs gatavi riskēt.

Ieteikums. Neiesaistīties FOMO3D spēlē. Viss ir jau nokavēts, tikai pazaudēsiet kārtējo reizi savus sūri, grūti iekrātos ēterīšus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top