Gnosis

Kas ir Gnosis?

Kas ir Gnosis?

Daudzi finanšu eksperti uzskata, ka prognožu tirgi var noteikt to, kā tuvākajā nākotnē tiks pārvaldīts finanšu kapitāla sektors. Līdz ar informācijas revolūciju, kas aizsākās 90. gados, kad publiskajā internetā palielinājās datu plūsma, ir paredzams, ka laikam ejot, datu zinātne vēl vairāk paļausies uz prognožu tirgiem. Tomēr pašlaik prognožu tirgiem nav pārāk liela uzticība, it īpaši saistībā ar valūtas kursa prognozēm un lēmumiem attiecībā uz investīcijām.

Gnosis ir prognožu tirgus platforma, kuras pamatā kalpo ekonomika, kas ir saistīta ar tehnoloģisku datu apstrādes efektivitāti. Reāllaika datu apkopošanai tā izmanto novatoriskus apkopošanas algoritmus. Dati tiek apkopoti no dažadiem leģitīmiem avotiem un lietotājiem piedāvā informācijas tirgus, kuri ir atvērti, objektīvi un caurredzami.

Gnosis sistēma ir balstīta uz  Ethereum blokķēdes tehnoloģiju un tā ir ļoti droša. Sistēmai var piekļūt attālināti, izmantojot viedtālruņus, klēpjdatorus vai personālos datorus.

No tehniskā viedokļa raugoties, mēs redzam, ka šī platforma būs izmantojama dažādos tirgos, tostarp finanšu, apdrošināšanas, datu apkopošanā. Bez tam, prognozes tirgus Gnosis ietver citus noderīgus aspektus:

 • Dalīti uz tirgus balstīti pārvaldības protokoli,
 • Vietējā un globālā ekonomika, kas izmanto stimulētu strukturālo modeli,
 • Finanšu tirgus, kas balstās tikai uz globālo Lietu internetu (IoT).

Pārskats pār Gnosis

 • Ļoti noderīgs instruments investoriem, kuri dod priekšroku virtuālajai valūtai.
 • Labi attīstīta ekosistēma, kas ir gatava komerciālai lietošanai.
 • Izpēta jaunu tirgus teritoriju.
 • Nodrošina lietotājiem pielāgotu informācijas meklēšanas funkciju.
 • Darbojas kā stabils un efektīvs prognozēšanas rīks.

Galvenās īpašības

Gnosis projekta mērķis ir izveidot atvērtu prognožu tirgus platformu ar vienotu likviditātes fondu. Funkcionālā ziņā tiek nodrošināta automatizēta informācijas apmaiņa starp lietotājiem un robotprogrammatūru. Tā rezultātā Gnosis nodošinās lēmumu pārvaldību, kas palīdzēs palielināt lietotāju atdevi.

Gnosis platformas pamatelementi (oficiāls informācijas avots)

Platformā ir ietvertas trīs primārās sastāvdaļas, proti, galvenais slānis, pakalpojumu slānis un lietotņu slānis. Gnosis Core modulis nodrošina pamatotus viedos līgumus, kas tiek izmantoti, lai pārvaldītu tirgus rezultātus un norēķinus. Šis slānis ir ikvienam pieejams par brīvu un vienīgā maksa ir saistīta ar tokena izveides posmu.

Tāpat pakalpojumu slānis ir izstrādāts, lai klientiem piedāvātu papildu pakalpojumus, kas papildina Gnosis Core piedāvātos pakalpojumus. Šie pakalpojumi ietver paplašinātas funkcionalitātes iespējas, tādas kā čatoboti, stabilas monētas, utt. Tos var izmantot, lai izveidotu pielāgotas patērētāju lietotnes, un tie var arī palīdzēt lietotājiem efektīvāk izmantot Core slāni.

Visbeidzot, Gnosis lietotņu slānis sastāv tikai no viedajām lietotnēm, kuras tiks izmantotas konkrētu prognožu tirgu pārvaldīšanai. Šīs lietotnes var veidot Gnosis izstrādātāji vai citi trešo pušu lietotāji. Visticamāk, ka šajās lietotnēs tiks izmantots maksas modelis, kas ļaus izstrādātājiem gūt papildu ienākumus.

Produkti

(1.) Gnosis prognožu saskarne: kā norāda nosaukums, tā ir galvenā vadības saskarne, kas ļauj klientiem izmantot dažādas tirdzniecības platformas. Turklāt tā ir ļoti intuitīva lietotāja saskarne, kas lietotājiem sniedz svarīgu informāciju par:

 • Noguldītājiem un saņemtajiem līdzekļiem
 • ERC20 tokenu bilanci
 • Prognozēto peļņu no noguldījumiem

Saskarnei ir arī īpaša tirgus informācijas lapa, kas ir izstrādāta, lai sniegtu lietotājam pārskatu pār:

 • Pašreizējiem prognožu tirgiem
 • Drīzumā gaidāmajiem tirgiem
 • Nesen izveidotajiem tirgiem

(2) Gnosis Safe: šis daudzfunkcionālais maks ļaus lietotājiem droši uzglabāt savus Ethereum, kā arī citus ERC20 atbilstošos tokenus. Kas attiecas uz tā funkcijām,Gnosis Safe var pilnībā integrēt web3 makus, kā piemēram, Metamask un tas atbalstīs pierakstīšanos bezsaistē. Kad Gnosis Safe nonāks apritē, tas būs pieejams viedtālruņos un personālajos datoros.

(3) Gnosis holandiešu valūtas apmaiņas platforma ir jauna decentralizēta platforma, kas veicinās ERC20 tokenu tirdzniecību holandiešu izsolēs.

Šī platforma darbosies divos galvenajos režīmos:

 • Režīms pirms izsoles: pārdevēji var noguldīt savus tokenus, lai piedalītos konkrētā izsolē.
 • Aktīvais režīms:pārdevēji var aktīvi piedalīties prognožu tirgū.

Gnosis vēsture

Gnosis tika izveidots 2013. gadā, kad tā dibinātāji Martins Kopelmans un Stefans Georgs pirmo reizi iecerēja radīt pilnībā decentralizētu prognožu tirgus aplikāciju. Kopš tā laika Gnosis platforma ir ievērojami paplašinājusies un šobrīd tā ir viena no tehnoloģisko jauninājumu priekšgājējiem.

Martins ir izveidotās platformas ģenerāldirektors un arī Gnosis platformas konceptuālā dizaina izstrādātājs.  Stefans ir tehniskais direktors un ir atbildīgs par sistēmas arhitekturālo struktūru. Visbeidzot, doktore Frīderika Ernsta ir galvenā Gnosis operatore. Oficiālajos informācijas avotos ir norādīts, ka viņa “struktūrizē, organizē un vada visas uzņēmuma darbības.”

Tokena produktivitāte

Gnosis tokena tirgus produktivitāte ir ievērojami samazinājusies, lai gan šobrīd dažādām pārmaiņām pakļautajā kriptovalūtas pasaulē tā tomēr ir samērā stabila.

 1. janvārī valūta sasniedza maksimālo vērtību – 460,32 ASV dolārus. Taču 2018. gada 10. februārī tās vērtība samazinājās līdz 150,72 ASV dolāriem.

Nākotne

Gnosis var pārskatīt pašreizējos globālās prognozēšanas modeļus, ko izmanto tirgus analītiķi. Tādēļ nav pārsteidzoši, ka 2018. gadā Gnosis sasniegs jaunus cenu augstumus.

Tomēr iepriekšējās valūtas vērtības izmaiņas nevajadzētu uzskatīt par drošu zīmi tam, kas būs gaidāms nākotnē attiecībā uz šo valūtu. Tādējādi ieguldījumi šajā tokenā būtu jāveic visu rūpīgi apsverot.

Ja jūs vēlaties investēt šajā valūtā, pašlaik Gnosis pāri tiek pie dāvāti Binance un Bittrex platformā.

Gnosis projekta mājaslapa gnosis.pm

Video par Gnosis prognozēšanas tirgus platforma

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top