Gridcoin

Kas ir Gridcoin?

Gridcoin koins

Ņemot vērā to, ka pagājušajā gadā tika laists klajā liels skaits jaunu kriptovalūtu, noteikti visas valūtas nebija iespējams ievērot. Tomēr tās nevajadzētu tik ātri aizmirst, dažas ir vērts izpētīt. Pēdējā laikā uzmanība ir pievērsta GridCoin (GRC) kriptovalūtai.

Kas ir GridCoin?

GridCoin ir kriptovalūta, kas tika laista klajā 2013. gada oktobrī. Coinmarketcap platformā tā atrodas 313. pozīcijā  un tās vērtība ir aptuveni 0.05 ASV dolāru. Tāpat kā daudzas citas kriptovalūtas, kas tika laistas klajā pēc Bitkoina, arī GridCoin pievērš uzmanību maininga ietekmei uz apkārtējo vidi. Gridcoin ir unikāla tajā ziņā,  ka tiek izmantots pētījuma pierādījums. Pētījuma veicēji tiek atzinīgi novērtēti par sava skaitļošanas potenciāla ieguldījumu zinātnisku aprēķinu veikšanā Berkley Open infrastruktūrā. Arī šajā gadījumā tiek izmantota pierādījuma shēma.

Gridcoin shēma ir daudz sarežģītāka, nekā citām kriptovalūtām, ņemot vērā tās unikālo, hibrīdo saskaņas algoritmu. Kopējais inflācijas 6,5% koeficients sastāda 5 % summu no pētījuma izmaksām par veikto skaitļošanu un 1.5% par tīkla drošības nodrošināšanu.

Projekta veidotājs ir Robs Halfords, kurš izmanto jau zināmo MIT licenci atklātā pirmkoda projektiem. Projekta komanda ir izmantojusi GitHub repozitāriju, kas noteikti ir ļoti novērtējami, tajā ir veikti 33 nepieciešamie darbi.

Projekta GridCoin mājaslapa gridcoin.us

Mājaslapā un tās logo ir veiktas izmaiņas.  Vietne ir noderīga, lai iegūtu visu, kas ir nepieciešams, lai uzsāktu darbu, un arī apvieno citus dalībniekus vienkopus.

GridCoin projekta dalībnieki strādā kopējam labumam kriptogrāfijas un kriptovalūtas jomā, kas ir ļoti novērtējami. Pārāk bieži cilvēki darbojas tikai sevis labā, tāpēc šāda darbība ir ļoti augstu novērtējama. Tāpat GridCoin komanda arī ir veikusi ieguldījumu BIONC, kas nozīmē, ka tiek atbalstīti daudzi projekti. Resursu apvienošana un  dažādu projektu integrācija ir ļoti vērtīga. Šo pieeju izmantos daudzas pētniecības institūcijas, palielinot to centralizētos skaitļošanas resursus decentralizētajos tīklos. Tas nepalielina tīklu jaudu, bet piešķir lielāku nozīmīgumu un aizsardzību veiktajam darbam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top