Haven

Kas ir Haven?

Haven platforma

Kopš tā laika, kad Bitkoins ienāca globālajā ekonomikā, kriptovalūtas pasaule ir pavērusi ceļu uz vienādranga aktīvu tirdzniecību starp diviem vai vairākiem cilvēkiem.

Tika izveidota ne tikai virsgrāmatas sistēma, bet bet arī tika izmantots kriptogrāfijas uzticamības moduļa pierādījums, lai katra transakcija būtu droša. Tomēr ņemot vērā straujo altkoinu sektora attīstību, kā arī citas neparedzētas problēmas, Bitkoinu īpašnieki šobrīd piedzīvo dažādas problēmas, kas ir saistītas ar augstajām transakciju maksām un ilgu darījumu apstrādes procesu.

Haven ir drošs maksājuma līdzeklis, kas atbilst standarta tirgus vērtībai, tāpat tas nodrošina stabilas fiat vērtības saglabāšanu bez aktīvu atbalsta. Tas galvenokārt tiek panākts, izmantojot viedo līgumu, kas kontrolē koinu veidošanu. Tā rezultātā platformas lietotāji var nosūtīt savus līdzekļus uz ārzonas kontu, un tos neietekmē kriptovalūtas cenu svārstības.

Būtu arī jāpiemin, ka Haven ir Monero forks un tādējādi tiek nodrošinātas visas ar Monero saistītās priekšrocības. Turklāt Haven projekta komanda ir izveidojusi jaunu blokķēdi, integrējot RingCT papildus privātumam.

Haven ārzonas viedais līgums ir izstrādāts tā, lai lietotāji varētu uzglabāt savus līdzekļus absolūti drošā veidā, kas nozīmē, ka līdzekļis neietekmēs cenu svārstības tirgū. Tāpat vietējie viedie līgumi nodrošina līdzekļu vērtības saglabāšanu fiat valūtas izteiksmē, neveicot konvertēšanu, būtībā ļaujot valūtai darboties kā Šveices bankas kontam.

Pārskats

  • Haven projekta komanda platformas lietotājiem nodrošina augsta līmeņa drošību un vispārēju anonimitāti.
  • Tiek nodrošināta lieliska alternatīva tradicionālajiem banku pakalpojumiem.
  • Tāpat arī Haven platformā valūtas vērtības fluktuācija ir pēc iespējas samazināta.
  • Platformu var ērti izmantot, lai uzglabātu lielu naudas summu ārzonas kontā.
  • Lietotāja saskarne ir labi izstrādāta un pieejama ikvienam.

Galvenās platformas īpašības

Haven koinus var pārsūtīt no maka, izmantojot viedo līgumu, kurā transakcijas laikā ir redzama bilance, kas ir izteikta fiat vērtībā. Tā kā šīs transakcijas tiek reģistrētas blokķēdē, lietotāji var būt droši, ka viņi vienmēr varēs kontrolēt savus līdzekļus.

Projekta komandas plāns, vadoties pēc oficiālas informācijas

Haven projekta komanda piedāvā efektīvā veidā uzglabāt līdzekļus, neizmantojot tradicionālo banku sistēmu, kā arī saglabāt esošo līdzekļu vērtību un nepakļaut tos konstantai cenu fluktuācijai. Haven arī nodrošina iepriekš jau pieminēto datu privātumu, vienlaikus garantējot fiat vērtības stabilitāti.

Papildu nozīmīgi ieguvumi:

(1.) Iespējams uzglabāt liela apjoma vērtības: Haven nodrošina iespēju uzgabāt liela apjoma līdzekļus ārzonā. Tas nozīmē, ka šie līdzekļi netiek nosūtīti, izmantojot tradicionālos banku sistēmas kanālus.

(2.) Tirdzniecība: platforma arī darbojas kā pārdošanas/maksājumu vārteja, kur var iegādāties preces par koiniem. Visas veiktās transakcijas ir anonīmas un nav redzamas blokķēdē, tāpat trešā puse nevar uzzināt maka adresi vai pieejamo līdzekļu apjomu.

(3.) Vienkāršas un ērtas transakcijas:izmantojot unikālo transakciju protokolu, transakcijas Haven platformā ir ļoti vienkāršas un ātras.

Kā platforma darbojas

Vadoties pēc oficiālajām uzņēmuma ziņām, Haven platformā tiek izmantota speciāla koinu veidošanas un “izdzēšanas” sistēma, lai sagabātu fiat vērtību. Izmantojot šo moduli, ārzonas viedais līgums nosaka Haven koinu tirgus vērtību (šobrīd ASV dolāros), balstoties uz vidējo svērto vērtību populārākajās platformās.

Dažādas platformas, ar ko Haven ir saderība

Piemēram, ja pašreizējā Haven koina vērtība ir 1 ASV dolārs, tad līgumā būs norādīta tāda pat apjoma vērtība. Ja Haven koini tiek pārsūtīti, pieejamais līdzekļu apjoms samazinās vai tiek “izdzēsts”  un arī kopējā naudas plūsma attiecīgi samazinās.

Tāpat, ja Haven vērtība pieaug līdz 2 ASV dolāriem, klientam tiek atgriezta summa, kas ir divreiz lielāka par sākotnējo iesniegto apjomu.

Kaut arī jaunu koinu radīšana varētu norādīt uz to, ka vispārējā koinu vērtība var samazināties, metode, kurā koini tiek radīti un “izdzēsti” , balstās uz ekonomikā zināmo kvantitātes teoriju, lai nepieļautu inflāciju. Tā rezultātā, izmaiņas koinu vērtībā ir tikai balstītas uz kopējā koinu nodrošinājuma plūsmas koeficientu.

Par koiniem īsumā

Kopumā šobrīd apritē ir 18,400,000 Haven koini. Haven koina simbols ir XHV, and un pastāv vairākas koina vienības, kas tiek izmantotas transakciju mērķim:

  • 1 picohaven/havtoshi = 0.000000000001 XHV (10⁻¹² – vismazākā vienība)
  • 1 nanohaven = 0.000000001 XHV (10⁻⁹)
  • 1 microhaven = 0.000001 XHV (10⁻⁶)
  • 1 millihaven = 0.001 XHV (10⁻³)

Platformā tiek izmantots CryptoNight (darbības pierādījuma) hešalgoritms un tam vidēji ir 120 sekunžu bloku veidošanas laiks.

Koinu vērtība

Haven koins tirgū ir ienācis nedēļu atpakaļ un tā vērtība ir krietni mainījusies šajā laika posmā.

XHV koina vērtības fluktuācija (saskaņā ar CoinMarketCap pieejamo informāciju)

Koina sākotnējā vērtība bija 4.28 ASV dolāri, taču 25. aprīlī koina vērtība sasniedza visaugstāko atzīmi – līdz pat 7.05 ASV dolāriem. Kopš tā brīža koina vērtība ir stabilizējusies un šobrīd tā ir 3.85 ASV dolāri (2018. gada 28. apīlī).

Ppārskats
Tā kā arvien vairāk cilvēku interesē droša savu līdzekļu uzglabāšana ārzonas kontos, Haven ir nodrošinājis šajā ziņā lielisku risinājumu. Platformā ir ne tikai droša blokķēde, bet ir arī nodrošināti moderni drošības protokoli, kas lietotājam sniedz augsta līmeņa drošību.

Ja vēlaties veikt investīcijas Haven koinos, XHV tirdzniecības pāri pašlaik ir pieejami tiešsaistes platformās, piemēram, TradeOgre un Nanex.

Platformas Haven Protocol mājas lapa havenprotocol.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top