Visas ziņas

Kas ir Hedera Hashgraph?

Hedera Hashgraph projekta komanda ir izstrādājusi jaunu pieeju konsensa izveidei. Projekta mērķis ir nodrošināt savstarpēju uzticību starp partneriem, tāpat platformas izstrādātājiem ir jaunas pārdošanas idejas, kas nākotnē varētu ieviest pozitīvas izmaiņas.

Hedera Hashgraph projekta koncepts

Jaunas formas konsensa izveide blokķēdes tehnoloģijas nozarē ir samērā sarežģīts uzdevums. Hedera Hashgraph platforma ir paredzēta tiem, kuri vēlas savstarpēji sadarboties un tiešsaistē droši veikt darījumus jebkurā laikā. Šajā projektā nav paredzēta starpnieku iesaistīšana, kas nozīmē, ka platformas darbība būs caurspīdīga, ātra un uzticama, turklāt nebūs nepieciešams darba pierādījums, lai nodrošinātu konsensu.

Kā darbojas projekta ideja?

Šādas tehnoloģijas piedāvājuma nodrošināšana bez darba pierādījuma šķiet diezgan sarežģīts uzdevums. Projekta komanda vairs neplāno izmantot tradicionālās kriptovalūtas ieguves iespējas, turklāt ir izveidota speciāla padome kā šī tīkla oficiālā pārvaldes struktūra. 39 vadošām organizācijām un kompānijām tiks piedāvāta vieta šajā padomē. Projekta komandas mērķis ir piesaistīt pēc iespējas vairāk biedru no dažādām jomām un lokācijām.

Šī jaunā pieeja neļaus nevienam no valdes pārstāvjiem pārņemt vienpusēju kontroli pār izveidoto tīklu, tāpat jaunais modelis neļaus veikt slepenas vienošanās starp valdes locekļiem. Protams, pašlaik nav zināms, vai to izdosies veiksmīgi realizēt.

 Hedera Hashgraph konsens

Lietojumprogrammu izstrādātājiem Hedera Hashgraph piedāvās daudz jaunu iespēju. Projekta komanda ir pārliecināta, ka programmu izstrādātāji varēs izveidot pilnībā jaunas formas decentralizētas lietojumprogrammas. Tā kā decentralizēto lietojumprogrammu pasaulē pastāv sīva konkurence, nav zināms, vai Hedera izdosies kļūt par nopietnu konkurentu šajā jomā.

Projekta komandas nākotnes plāni

Hedera Hashgraph platforma nākotnē var iespējams tomēr kļūt diezgan populāra. Vadoties pēc komandas izstrādātā plāna, ir paredzēta turpmāka platformas pilnveide. Ņemot vērā nesen veikto pūļa pārdošanu, būs interesanti pavērot šī projekta tālāko attīstību. Ir skaidrs, ka blokķēdes tehnoloģijas un decentralizēto lietojumprogrammu jomā konkurence ir vairāk kā nepieciešama.

Hedera Hashgraph platformas mājaslapa Hederahashgraph.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top