Visas ziņas

Kas ir HodlBot?

Kas ir HodlBotPēdējo gadu laikā kriptovalūtas entuziasti ir sākuši interesēties par automatizētiem tirdzniecības botiem, kas palīdzētu veikt tirdzniecību ar kriptovalūtu. Tomēr joprojām ir grūti atrast piemērotu rīku, kas padarītu to daudz pieejamāku. HodlBot projekta komanda šajā sakarā ir izstrādājusi interesantu risinājumu, taču pašlaik vēl nav zināms, vai šim risinājumam būs panākumi.

HodlBot koncepts

HodlBotir īpaši izstrādāts automatizēts bots tirdzniecībai ar kriptovalūtu. Šajā projektā nav paredzēts nodrošināt tikai viena veida koinu, bet gan izveidot dažādotu tirdzniecības portfeli. HodlBot ir piesaistīts Binance biržai, kas šodien ir viena no lielākajām kriptovalūtas tirdzniecības platformām pasaulē.

Kā HodlBot darbojas?

HodlBot mērķis ir nodrošināt platformas lietotājus ar  algoritmisku tirdzniecības risinājumu diversificēta kriptovalūtas portfeļa formā. Investori varēs izmantot ilgtermiņa stratēģiju, lai strādātu ar savu izvēlēto kriptovalūtas portfeli.  Būtībā platformas lietotājiem nebūs īpaši jāpiepūlās, jo HodlBot automatizēti strādās viņu labā.

HodlBot piešķir katram platformas lietotājam API atslēgas, lai varētu veikt tirdzniecību ar kriptovalūtu. Protams, jebkuras trešās puses nodrošināšana ar API atslēgām vienmēr ir nedaudz riskanta. Kaut gan izskatās, ka HodlBot nodrošina datu aizsardzību, tomēr pastāv neliels drošības risks.

Lai lietotu HodlBot, ir nepieciešama minimālā konta atlikuma summa 200 ASV dolāru apmērā, kas var mulsināt daudzus cilvēkus. Saskaņā ar projekta komandas sniegto informāciju,  šis ierobežojums ir spēkā,  jo arī Binance saglabā šo minimālo tirdzniecības ierobežojumu, lai ļautu cilvēkiem izveidot līdzsvarotu portfeli. Ikmēneša maksa par HodlBot lietošanu ir 10 ASV dolāri, taču pirmajā mēnesī maksa ir tikai 1 ASV dolārs.

Vai tas ir noderīgi?

Pēc būtības šajā platformā ikviens var manuāli izveidot un uzturēt līdzsvarotu kriptovalūtas portfeli. HodlBot nodrošina  automatizētu tirdzniecību ar kriptovalūtu, kas zināmā mērā pat neprasa pārvaldību no lietotāju puses. Komanda šobrīd strādā pie potfeļu diversifikācijas, jo pašlaik ir pieejams tikai viena veida portfelis. Turpmāk būtu vērts pievērst lielāku uzmanību šim projektam.

Platformas Hodlbot mājas lapa hodlbot.io

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top