ICO

Kas ir ICO klubi un kā pareizi izvēlēties uzticamu?

Kas ir ICO klubi

Ar katru dienu arvien vairāk cilvēku meklē veidus, kā efektīvi ieguldīt kriptovalūtu sfērā – kāds sāk mainingot, kāds tirgot, bet kāds investēt ICO. Šai sakarā parādās arvien vairāk jaunu kompāniju, kas it kā palīdz nopelnīt ar kriptovalūtām. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kas tad ir ICO klubi.

ICO klubi. Kas tas ir?

ICO klubi – tās ir organizācijas, kas apvieno speciālistus, kuri  labi pārzina tokensale, un lietotājus, kuri vēlas ieguldīt savus līdzekļus ICO. Tamlīdzīgu organizāciju priekšgalā parasti ir veiksmīgi kriptoinvestori, treideri, finanšu analītiķi, juristi un citi speciālisti. Par dalībnieku var kļūt ikviens gribētājs, kuram ir noteikta naudas summa un kurš ir gatavs to ieguldīt kriptovalūtās.

ICO klubu darbības mehānisms tiek veidots saskaņā ar šādu shēmu:

  • Kluba dalībnieki savus līdzekļus nodod speciālistiem.
  • Speciālisti analizē ICO, no tiem izvēlas perspektīvākos un pērk to tokenus.
  • Dalībniekiem tiek nosūtīti nopirktie tokeni atbilstoši viņu ieguldījumu apmēram.

Par tamlīdzīgiem pakalpojumiem ICO klubi iekasē komisijas maksu, kas pēc tam tiek sadalīta starp vadītājiem un speciālistiem. Tās lielums parasti ir 10-40%.

ICO klubi: ar ko tie atšķiras no kriptofonda

Pirmajā acu uzmetienā var šķist, ka ICO klubi ir precīza kriptofondu kopija. Protams, zināmas līdzības noteikti pastāv, bet ir arī daudzas būtiskas atšķirības:

  • ICO klubi parasti ir nelielas organizācijas, kas apvieno dažus līdz vairākus desmitus lietotāju. Kriptofondi var strādāt uzreiz ar tūkstošiem investoru.
  • ICO klubi orientēti tikai un vienīgi uz ICO. Kriptovalūtu fondi strādā ar jebkādiem aktīviem, kādi ir pieejami digitālo monētu tirgū, tostarp ar esošajām monētām, tiem pašiem ICO utt.
  • ICO klubi ir lojālāki attiecībā pret dalībniekiem. Kriptofondos minimālais ieejas slieksnis parasti pieaug atkarībā no investoru skaita pieauguma.
  • ICO klubos reti mēdz būt dalības ierobežojumi un netiek uzstādītas nekādas prasības personības identifikācijai. Kriptovalūtu fondos šai ziņā ir stingrāka attieksme.

ICO klubi ir mazāk prasīgi pret saviem dalībniekiem, tādējādi ar katru dienu piesaistot tiem arvien lielāku skaitu jaunu lietotāju, kuri vēlas pievienoties kriptovalūtu industrijai.

Kā izvēlēties uzticamu ICO klubu?

Uzreiz jāpiebilst, ka mēs neaicinām nevienu vērsties pēc ICO klubu pakalpojumiem un neieteiksim nevienu no tiem, jo galu galā naudas nodošana trešajām personām vienmēr ir saistīta ar draudiem vairs nekad to neredzēt. Ja jūs esat pārliecinoši nolēmis izmantot ICO klubus, tad pievērsiet uzmanību šādiem parametriem:

  • Izpētiet kluba tirdzniecības vēsturi.
  • Pārbaudiet ekspertu iepriekšējos nopelnus, jo labi speciālisti nekad neslēpj savus sasniegumus.
  • Pārliecinieties, ka klubu atbalsta liels skaits investoru – tas ir uzticības rādītājs.

Turklāt mēs iesakām rūpīgi iepazīties ar pašu vietni – vai nav tehnisku kļūdu pašā vietnē, gramatiskas kļūdas tās saturā utt. Atbildīgas organizācijas izturas nopietni ne tikai pret piedāvātajiem pakalpojumiem, bet arī pret savu veidolu.

Latvijā vel tāls ceļš ejams lidz ICO klubu attīstībai un tāpēc pagaidām tie meklējami ārpus mūsu valsts robežām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top