EOS

Kas ir imToken un kāpēc savā makā pievienoja EOS?

Kas ir imToken

Ķīnas jaunuzņēmums imToken pagaidām Rietumos nav pārāk zināms, bet projektam jau ir izdevies savākt 10 miljonus dolāru nesenās kraudfandinga stadijas laikā. Kompānija piedāvā vienu no vislielākajiem kriptovalūtu makiem ar četriem miljoniem aktīvo lietotāju.

Nesen imToken savā makā pievienoja EOS atbalstu. CCN izdevās uzzināt firmas izpilddirektora (CEO) Bena He viedokli par kriptovalūtas turpmāko izplatību Ķīnā.

Kas jūs motivēja integrēt EOS? Vai tad sākumā nevajag iekļaut stabilāku kriptovalūtu atbalstu?

Mūsu serviss jau atbalsta ERC-20 tokenus. Lēmums par DPOS mehānisma integrāciju EOS ir mūsu klientu vēlmju rezultāts. Mēs vēlējāmies atbalstīt tos lietotājus, kuri ar nepacietību gaidīja kriptovalūtas galvenā tīkla palaišanu. Tā kā imToken ir viens no lielākajiem Ethereum makiem – EOS holderu interese ir visai dabiska. Turklāt imToken otrs lielākais tirgus ir Dienvidkoreja, no kurienes nāk 24 procenti no visiem EOS tirdzniecības apjomiem pasaulē.

Kā pret monētu izturas tipiskie Ķīnas kriptoentuziasti un investori?

Interesi par EOS izraisa ieguvums no tokena īpašumtiesībām.  Daži holderi projektu uzskata par lielu izrāvienu industrijā. Viņi uzskata, ka, pateicoties DPOS, var uztaisīt ātru, drošu un mērogojamu kriptovalūtu.

Jūs uzskatāt EOS par Ethereum komkurentu? Ko jūs domājat par visām negatīvajām ziņām ap monētu? Vai EOS kopiena panāks vienošanos saistībā ar blockchain regulējumu?

EOS ir jauna tehnoloģija. Tās trūkumus pilnībā var attaisnot ar to, ka tie ir pirmie soļi šai jomā. Ķīnā daudzi investori no kriptovalūtas gaida lielus rezultātus un tic tās potenciālam.

Kādas citas monētas vai funkcijas jūs plānojat nākotnē integrēt imToken?

Pagaidām mēs nodarbosimies ar tokenu EOS atbalstu. Mūsu makā parādīsies tikai inovatīvas un mūsu lietotāju pieprasītas kriptovalūtas. Mēs arī izstrādāsim mehānismus konsensa atbalstam blockchain.

Vai ir vēl kaut kas, ar ko jūs vēlētos padalīties ar mūsu lasītājiem?

Mēs publicējām mūsu balsošanas sistēmas atvērto kodu. Domāju, ka tas palīdzēs citiem izstrādātājiem izveidot decentralizētas lietojumprogrammas EOS holderu balsojumiem.

imToken mājas lapa token.im

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top