Visas ziņas

Kas ir Kirik projekts?

Kirik projekts

Viedo līgumu pasaule diezgan ātri attīstās. Pateicoties šai tehnoloģijai, kas piesaista tik lielu uzmanību, kļūst skaidrs, ka pastāv daudz attīstības iespēju. Kirik projekta komanda apgalvo, ka spēs izveidot “ideālu viedo līgumu platformu”. Tikai ar laiku būs redzams, vai projekta komanda būs varējusi izpildīt šo solījumu.

Īsumā par Kirik projektu

Ir kļuvis daudz sarežģītāk sekot līdzi visiem šodienas tirgū esošajiem uz blokķēdes tehnoloģiju balstītajiem projektiem, jo to skaits ir ļoti liels. Kirik projekta mērķis ir galvenokārt koncentrēties uz viedo līgumu izstrādi. Protams, šī ideja plānoto blokķēdes tehnoloģijas paplašinājumu padarīt daudz pieejamāku un drošāku ir ļoti laba, tomēr nav zināms, vai jaunajam projektam izdosies izcelties starp citiem jau esošiem projektiem.

Ideālu viedo līgumu platforma

Kā tas darbojas?

Kirik projekta komanda ir norādījusi, ka tiks nodrošināta Al 2.0 infrastruktūra, lai apvienotu vairākas blokķēdes. Šis, kā to projekta komanda dēvē –“semantiskais meta-protokols”, domājams, pievērsīs daudzu cilvēku uzmanību. Nenoliedzami, Ethereum viedajiem līgumiem ir savi trūkumi, kaut gan ir zināms, ka visas ar to saistītās problēmas nākotnē tiks atrisinātas

Kirik semantiskie līgumi ir vienkārši un viegli saprotami, kas nozīmē, ka šī tehnoloģija būs izprotama ikvienam. Šos līgumus varēs automātiski verificēt, turklāt projekta komandai ir vizuālais redaktors, kas līgumu izveidi padarīs daudz vienkāršāku.

Viedie līgumi pašlaik tiek izmantoti tikai konkrētās nozarēs. Kirik projekta mērķis ir izpētīt un ieviest jaunus šīs tehnoloģijas pielietojuma veidus. It īpaši juridiskajā sektorā, kā arī AI nozarē viedie līgumi var būt diezgan nozīmīgi. Tāpat arī Kirik atbalstīs darbības starp dažādām blokķēdēm, kas arī ir ļoti būtiski.

KRK tokeni

Šobrīd daudzi jau ir pieraduši pie tā, ka katrai blokķēdes ekosistēmai ir savi tokeni. Arī Kirik projekta komanda ir izstrādājusi savus tokenus ar nosaukumu KRK un tie tiks laisti klajā kā ERC20 tokeni. Projekta blokķēde būs balstīta uz Ethereum tehnoloģiju un tā atbalstīs darba pierādījumu, kaut gan precīzāka informācija par to pagaidām nav vēl zināma.

Platforma līgumu slēgšanai blockcahin tehnoloģija

Projekta nākotnes plāni

Šobrīd projekta komandai ir vēl daudz kas darāms, lai platforma būtu gatava darbībai. Augustā komandas uzdevums būs nodrošināt sākotnējo monētu piedāvājumu, pēc tā tiks pabeigta platformas infrastruktūras izstrāde. Pašlaik nav zināms, kāda būs šī projekta attīstība. Esošo viedo līgumu infrastruktūra nav viegli izveidojama, tāpēc būs nepieciešams zināms darba ieguldījums.

Kirik platformas mājas lapa Kirik.io

Video par Kirik

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top