Visas ziņas

Kas ir kriptovalūtas trasti (Trusts)?

Trasti nodrošina legālu nodokļu apiešanas veidu

Kriptovalūtas un nodokļu tēmas pēdējā laikā ir diezgan bieži pieminētas. Pašlaik tiek apgalvots, ka kriptovalūtas trasti nodrošina legālu nodokļu apiešanas veidu.

Kriptovalūtas trastu nākotne

Ir jau sen zināms, ka ne visi vēlas maksāt nodokļus par saviem veiktajiem darījumiem ar Bitkoiniem, personisku vai arī pat krāpniecisku nolūku dēļ. Katrā ziņā ASV Iekšējo ieņēmumu dienests diez vai mainīs savu nostāju saistībā ar savu attieksmi pret kriptovalūtu kā īpašumu. Šī tēma ir izraisījusi dažādas debates un iespējams, ka tās tuvākajā laikā arī turpināsies.

Pēc būtības visiem Savienoto Valstu iedzīvotājiem būs jāmaksā nodokļi par saviem kriptovalūtas darījumiem un veiktajām investīcijām. Šobrīd tiek meklēti jauni risinājumi legālam atbrīvojumam no nodokļu maksāšanas. Kā tas vienmēr notiek fiananšu sistēmā, juridiskās nepilnības var atrast, veicot pienācīgu izpēti.

Nesen bija vērojama interesanta diskusija saistībā ar kriptovalūtas trastiem. Kriptovalūtas trasts ir tāds pat trasts, kā jebkurš cits finanšu nozarē pastāvošs trasts, taču kriptovalūtas trasti ir saistīti ar kriptovalūtas aktīviem. Lai arī tiem joprojām tiek piemēroti nodokļi, pastāv pāris metodes, kas varētu samazināt nodokļu apjomu vai pat legāli tos apiet. Šādu iespēju meklēšanai nevajadzētu kļūt par ļaunprātīgu darbību, jo ASV Iekšējo ieņēmumu dienests ātrāk vai vēlāk atklās šādas krāpnieciskas darbības.

Pašlaik pastāv dažāda veida trasti

  • Ir dzīva galvotāja trasts, kas atsevišķi netiek aplikts ar nodokļiem.
  • Vēl viens risinājums ir bezgalvojuma trasts, kura gadījumā cedentam netiek piemēroti nodokļi. Tomēr kopumā trastiem tiek piemērots zināms nodokļu apjoms.

Viens labums, kāds pastāv burtiski visiem kriptovalūtas trastiem, ir tas, ka tie ietekmē valsts nodokļus. Forbes nesen norādīja pāris interesantus modeļus šajā ziņā, uzsverot, ka dažas valstis šādiem trastiem ir piemērotākas par citām. Ņujorka, piemēram, šajā ziņā ir mazāk pievicīga, jo tās likumdevēji zina šo “juridisko viltību” un to, kā tā var būt noderīga kriptovalūtas lietotājiem. Ņujorkas štats būtībā jau ilgāku laiku ir iestājies pret kriptovalūtu.

Kaut arī kriptovalūtas trasti var nodrošināt noderīgas iespējas, ir arī redzams, ka ar tiem ir saistīti dažādi riski. Nodokļu apiešana, pat, ja tā ir legāla, kriptovalūtas lietotājiem var vienmēr būt riskanta. Pašlaik protams nav zināms, vai tuvākajā nākotnē cilvēkus interesēs kriptovalūtas trasti.

Šis bija īss un tikai vispārīgs ieskats, kas ir kriptovalūtas trasti. Precīzāku informāciju nāksies jums meklēt cituviet.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top